24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń147
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +-8
24 ppt ?

wasza kuchnia - wnętrze (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: wasza kuchnia - wnętrze

Napisał(a): ~gość -

Myślę, że możesz wykorzystać w kuchni rozwiązanie jakim są sufity napinane DPS.
To dosyć unikatowe rozwiązanie, które sprawdza się dużo lepiej niż klasyczne płyty kartonowo gipsowe.
Dodatkowo pozwalaja na zamontowanie dowolnego oświetlenia. Sprawdź sobie aranżację, zapierają dech w piersiach.
Załączniki:

Reklama

Napisał(a): ~Ala -

Ja właśnie remontuję kuchnie i przyznam szczerze że jesteśmy zaskoczeni iloscią pomysłów, produktów, rozwiązan które wpływaja na wygląd ale i funkcjonalność pomieszczeń...np. druk wielkoformatowy...cudo. Zdjecie/portret rodzinki w czarno-białych barwach gdzieś przy stolke w jadalni na scianie...ehh...chyba remontu na kuchni nie zakonczymy...a ten druk znalazłam na http://www.apla.eu/ Naprawdę neisamowicie rozwinął sie rynek w tej branży na przestrzeni kilku lat...super:)

Napisał(a): ~Grażyna Korol -

Ja urządzałam sama kuchnie, ale zatrzymałam się na głównym sprzęcie jakim jest płyta indukcyjna, coś polecacie ciekawego ? Mój budżet to 1000 zł, parę sztuk mam tutajhttps://www.m(...)ne-527/ ale nie wiem czy to sprawdzone modele. Lepiej się upewnić przed zakupem niż na szybko coś brać a później żałować.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~miron34 -

a co myślicie o blatach z kamienia naturalnego moim zdaniem świetne rozwiązanie ale trzeba pamiętać o zaimpregnowaniu ich preparatem Dynasil ochroni przed zabrudzeniami i nada supr kolor a jest dopuszczony do kontaktu z żywnością

Napisał(a): ~MiuMiu -

Robiłam projekt z panem z salonu meblowego . Wszytsko zostalo dobrane odpowiednio. Dobrze dopasowane. Pamiętajcie tez o odpowiedniej baterii umywalkowej. Teraz widziałam jakąs baterię dotykową z KFA Armatura Kraków. Mam akurat inną , tez tego producenta ale wlasnie najchetniej bym ja zamienila na ta nową ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: wasza kuchnia - wnętrze