40
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +5
40 ppt ?

Wasze zdanie na temat prezentu dla świadkowej na ślubie (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wasze zdanie na temat prezentu dla świadkowej na ślubie

Napisał(a): Gość -

No właśnie, tak jak w temacie, co myślicie o prezencie dla świadkowej na swoim ślubie? Prezent w podziękowaniu za pomoc w przygotowaniach do ślubu i wesela.
Coraz częściej czytam o takich praktykach, a sama mam jakieś takie mieszane uczucia. Co myślicie?
INTERIA.PL

Re: Wasze zdanie na temat prezentu dla świadkowej na ślubie

Napisał(a): Tris -

Jeżeli naprawdę Ci pomagała i co nieco Cię wyręczyła, to ja uważam, że należy jej się coś w podzięce :) , niekoniecznie na ślubie, bo to będzie trochę głupie..., ale przed ślubem, jakiś mały prezent, żeby się odwdzięczyć..., w końcu czym jest prezent, w porównaniu z czasem, jaki Ona dla Ciebie poświęciła..... :))

Reklama

W sumie to macie świetny pomysł żeby dać świadkowej coś poza tą całą ceremonią ślubną i weselną. Tylko czy w takim razie nie uważacie że powinniśmy pomyśleć też o świadku?
Z prezentem dla świadkowej to nie miałabym problemu, bo to jest moja bliska przyjaciółka, więc wiem co lubi..ale już z pomysłem co dać facetowi z takiej okazji gorzej :P Może Wam coś przychodzi na myśl? ;)

Napisał(a): ~enigma -

Pierwsze słyszę ,że świadkowie przygotowują imprezę ślubną!!Gdzie taki obyczaj?Z tego co mi wiadomo ,to świadek (facet ,rozporzadza dawkowaniem alkoholu i tyle!!!)A całą reszta-rodzice obu stron-no i młodzi!!!DO NICH NALEZY ORGANIZACJA PRZYJĘCIA !!!

Reklama

Napisał(a): martawolanska -

zrób tak jak uważasz i jak czujesz. jak chcecie dać coś świadkom to dajcie i nie patrzcie na to co robią inni i czy dają coś komuś czy nie na swoich ślubach. a co do samych prezentów to ja widziałam ostatnio na necie takie fajne propozycje dla świadków. Foto poniżej :D

Załączniki:

Jeżeli świadkowa faktycznie bardzo pomaga i jest dla Ciebie oparciem to jakiś mały upominek fajnie by było jej podarować. W przeciwnym przypadku myślę, że nie ma co zawracać sobie tym głowę.

Reklama

Dziękuję Wam bardzo za Wasze pomocne wypowiedzi.
Przyjrzałam się też tym kryształom 3d i w sumie stwierdzam, że całkiem fajnie to wygląda. Tym bardziej, że wtedy za jednym zamachem mamy załatwiony prezent i dla świadka i dla świadkowej :)

Napisał(a): ~kasi -

U mnie świadkową była siostra, więc wiedziałam jaki upominek sprawi jej radość.Dostała od nas naszyjnik z kolekcji Magic Moments Apart - taki symboliczny prezent, który będzie jej przypominał tę chwilę :)

Napisał(a): ~Wika -

A może dla świadkowej jakiś zabieg? Albo fajny kosmetyk? Ja dostałam od mojej koleżanki u której byłam na ślubie zestaw keratynowy do włosów (amazaon keratin). Ona wiedziała, że zbieram na to kasę i tak mi się odwdzięczyła. To było bardzo miłe i poczułam sie doceniona!

Napisał(a): ~Mirabelka -

Ja wiem, że moja świadkowa ma świra na punkcie zdrowego odżywiania, więc przygotowałam dla niej (bardzo się starała i mi pomagała w przygotowaniach do ślubu) kosz-niespodziankę z różnościami - zdrowe przyprawy, dodatki, bakalie, błonniki i suplementy. Wiem, że sprawiłam jej radość. Takie rzeczy można dostać swojskiej piwniczce, tam jest dosłownie wszystko!

Napisał(a): ~lilianka -

Ja uważam że prezent dla świadkowej to super pomysł. Można kupić coś kobiecego, np perfumy. Albo może fajne SPA dla dłoni i stóp? W klinice urody na Bolkowskiej można kupić taki zabieg i dać dziewczynie w prezencie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wasze zdanie na temat prezentu dla świadkowej na ślubie