451
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi295
  • Ocen na +0
451 ppt ?

wątpliwości przedślubne - czy odwołać wesele? (296)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: wątpliwości przedślubne - czy odwołać wesele?

Napisał(a): gość -

Mam córkę w Twoim wieku i w podobnej sytuacji sama zdecydowała się przełożyć ślub. Nie była to decyzja łatwa ale uważam że słuszna. Jeżeli partner nie szanuje narzeczonej przed ślubem a do tego dochodzą używki to nie licz na poprawę po ślubie. może być tylko gorzej. Takich sytuacji z autopsji znam kilka i tylko jedno małżeństwo przetrwało próbę czasu ale wylanych łez z obydwu stron można byłoby obdzielić 100 par małżekich. Nie wahaj się bo masz jedno tylko życie które należy pięknie przeżyć.
INTERIA.PL

Po co pytasz ,jak i tak zrobisz jak ci mama i kolezanka radza.Jak juz teraz traktuje cie jak gowno ,to wyobraz sobie co bedzie po slubie .Tlumaczenie ,ze juz do slubu wszystko zalatwione rozsmiesza mnie.Pogon dupka,nie pchaj sie jak ćma do ognia

zostaw go od razu po weselu obije Ci mordkę później zrobi gromadkę dzieci i będziesz tkwić u jego boku do usranej śmierci bo kochasz, bo dobrze zarabia, bo dzieci . Jeśli startuje do ciebie z łapami przed ślubem nie można ufać takiemu człowiekowi chyba że chcesz być jego ofiarą i lubisz mieć tu złamaną rączkę tam podbite oczko i udawać że wpadłaś na szafkę bądź ze schodów których być może nawet nie będziesz miała w domu :)

Reklama

moje poprzedniczki pewnie mają doświadczenie,ale to Ty musisz zdecydować ,
wypicie piwa wieczorem to jeszcze nie jest grzech ,każdy się sprzecza ktoś kto mówi ze u niego jest idealnie to marzyciel ,ale popychanie to absolutnie NIE NIE od tego się zaczyna on próbuje uwież mi , na ile może sobie pozwolić i dyskretnie obserwuje jak zareagujesz wiem ciś o tym chłopak próbował ale się oszukał przeprowadziłamz nim rozmowe o równym traktowaniu i szacunku i myślałam że to pomoże póżniej wzieliśmy ślub i po nie długim czasie się zaczeło
a to zupa przypalona ,krótka spódniczka ,a to zimna kawa itp..........i takie szturchanie
nie wiele myśląc poszłam bez słowa do dziecinnego pokoju i wziełam wętke dziecinną
jak do mnie się posunoł to zamachnełam się tą wętką i prawie go przeciełam w pół i od tamtej
pory jest grzeczny jak baranek wie że nie pozwole poniewierać siebie ................

Reklama

jeśli zachowuje się już tak teraz i brakuje mu szacunku do Ciebie to nie licz że zmieni się to po ślubie,przemyśl sobie jeszcze czy szanuje swoją mamę..bo to ma duże znaczenie jeśli chodzi o szacunek. Jeśli nie to dla mnie oczywiste, że nigdy też Ciebie nie będzie szanował. Bo takie rzeczy zawsze wychodzą z domu. Powiedz mu jasno co Ci się nie podoba, nie ukrywaj nic przed nim. Otwarcie i nawet jeśli będzie mu przykro albo się zdenerwuje powiedz o tych wszystkich swoich obawach i postaw sprawę jasno..że nie wyobrażasz sobie życia bez niego ale jeśli tego nie zmieni to nie będziesz mogła mu powiedzieć najważniejszego TAK w swoim życiu. Życzę szczęścia!:)

Żadnego ultimatum ,kobietko daj sobie z nim spokój . Jesteś młoda ,życie przed Tobą .
Potem może być tylko gorzej .
To jest Twoje życie i nie pogrążaj się zanim nie zaczęłaś żyć naprawdę .
Jest jeszcze sporo czasu ,żeby wszystko odwołać .
Skoro masz też wątpliwości to także nie jest jeszcze ten ,nie jest to naprawdę Twoja druga połowa.
Zastanów się ,to bardzo poważny krok.
Jeże,li postawisz mu ultimatum ,on przyzna Ci razie ,poprawi się ..ale na jak długo..???!!!!
Kończ ten nie dający przyszłości związek .
Na razie Cię popchnął ,po ślubie będzie miał odwagę na więcej ...
Ktoś tu dobrze napisał ,nie słuchaj mamy ,to Ty będziesz z nim żyła ,nie mama.
Uciekaj przed takim człowiekiem ,masz życie przed sobą .

Reklama

Na pewno przełożyć ślub, dać mu szanse i czas na zmiane, ale podchodzić z rezerwą.
Nie wierz mu na słowo, że już nie będzie, że wcale dużo nie pije. Wystarczy trochę wiedzy na temat uzależnień, żeby wiedzieć, jak ludzie potrafią się ukrywać.
Rozejrzyj się dookoła ile jest historii kobiet, które ignorowały sygnały przed ślubem, a potem po kilku latach uświadamiały sobie, że zmarnowały sobie życie, bo mąż pije, bije z zdradza.

uciekaj od niego gdzie pieprz rośnie, najgorszy kandydat na mężą , zaczyna się od małego piwka, a kończy na zwykłym pijaństwie. Jeszcze do tego popycha i przeprasza, a potem będzie bił i mówił, że to twoja wina bo go denerwujesz. Uciekaj jak najdalej, jeszcze znajdziesz wartościowego człowieka.

Po pierwsze ślub nic po za stanem cywilnym nic nie zmienia. Jeżeli bije Cię tylko po alkoholu może znaczyć, że ma do Ciebie o coś żal, należało by z nim porozmawiać, gdy nie pije o tym dlaczego tak się zachowuje, być może w padł w alkoholizm i nie jest tego świadomy, lub coś go dręczy oczy mnie wiesz, a nawet może być tak że on sam nie wie. Myślę, że jeżeli bez picia ma dla Ciebie szacunek to tylko rozmowa może rozwiązać problem. Na forum odpowiedzi na pytanie czy odwołać wesele? Nie poznasz. Sama musisz zdecydować.

saver nie wiem co robić, wszystko jest przygotowane na sierpień, jesteśmy razem od dwóch lat, od roku narzeczeństwem, dużo się zmieniło, nie wiem co teraz. Moja mama się ze mnie śmieje, że przesadzam, że to wszystko ze strachu bo dużo się zmieni.
ale zaczne od początku może. chodzi o to, że mój narzeczony popija sobie wieczorami. nic sobie z tego nie robiłam wcześniej bo nie zdarzało się to bardzo często. i często potem się kłócimy, jest agresywny, raz mnie popchnął na drzwi, ale nic mi się nie stało. moja przyjaciółka mówi, że nie znajdę ideału, a mój marek jest dobrym facetem i zarabia i bede mieć z nim dobrą przyszłość, stabilną.
nie wiem, czy ja przesadzam? czy takie kłopoty to poważna sprawa czy ja przeginam? proszę o pomoc, bo mnie samej już ciężko na trzeźwo to ocenić z nadmiaru emocji.
Bo wy baby to tylko o kasie myślicie... że dobrze zarabia i będziesz mieć miód i mleko pod nosem. Na takie jak ty aż brak mi słów. IDIOTKA.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • odwołałam wesele
  • jak odwolac wesele
Do góry strony: wątpliwości przedślubne - czy odwołać wesele?