713
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42 tys.
  • Odpowiedzi250
  • Ocen na +135
713 ppt ?

Watykan zatrząsł się w posadach (251)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Watykan zatrząsł się w posadach

Napisał(a): ~niktważny -

~Viper1946 Dobre, gniew boga. Taki gniew to minimum potop. A to że piekła nie ma, wie każdy z IQ 50+
Jak zaczną piekło olewać to kościól poleci z torbami.
Sprawy boskie są niepojęte nawet dla ludzi z IQ 150+
Piekło istnieje, a prawdziwy kościół to nie firma, żeby ją puścić z torbami.

Napisał(a): pintapalec -

ATEISTA W PIEKLE
Do piekła dostaje się ateista. U bram piekielnych wita go Lucyfer i mówi:
- Witam, witam pana. Proszę za mną, pokaże panu pańskie apartamenty. Ateista lekko zdziwiony idzie za Diabłem. Spodziewał się czegoś innego. Lucyfer otwiera drzwi i oczom ateisty ukazuje się ekskluzywny apartament, jacuzzi, basen...
- Chce pan odpocząć, czy ma pan ochotę zwiedzić Piekło? - pyta Diabeł.
-A, chętnie zobaczę Piekło - odpowiada zaciekawiony ateista.
Ida, idą, a z każdej strony słyszy krzyki, jęki i zawodzenia. Rozgląda się i widzi jak diabły torturują ludzi i rożne inne okropności, ale najbardziej wstrząsnął nim widok ogromnych kotłów, w których gotowali się ludzie. Lucyfer zobaczył przerażenie na twarzy ateisty i powiedział:
- Och, nie przejmuj się. To tylko katolicy, oni sobie to sami wymyślili. Więc mają to co sobie stworzyli...

Napisał(a): Gość -

pintapalec ATEISTA W PIEKLE
- Witam, witam pana. Proszę za mną, pokaże panu pańskie apartamenty. Ateista lekko zdziwiony idzie za Diabłem. Spodziewał się czegoś innego. Lucyfer otwiera drzwi i oczom ateisty ukazuje się ekskluzywny apartament, jacuzzi, basen...
Ida, idą, a z każdej strony słyszy krzyki, jęki i zawodzenia. Rozgląda się i widzi jak diabły torturują ludzi i rożne inne okropności, ale najbardziej wstrząsnął nim widok ogromnych kotłów, w których gotowali się ludzie. Lucyfer zobaczył przerażenie na twarzy ateisty i powiedział:
- Och, nie przejmuj się. To tylko katolicy, oni sobie to sami wymyślili. Więc mają to co sobie stworzyli...
Pintaś, logika się do ciebie kłania ;)

Jak szatan może w piekle czerpać jakiekolwiek przyjemności, kiedy piekło - jako miejsce kaźni , zostało stworzone wyłącznie dla niego i jego upadłych aniołów........może mi odpowiesz........?

stevn
pintapalec ATEISTA W PIEKLE
Pintaś, logika się do ciebie kłania ;)

Jak szatan może w piekle czerpać jakiekolwiek przyjemności, kiedy piekło - jako miejsce kaźni , zostało stworzone wyłącznie dla niego i jego upadłych aniołów........może mi odpowiesz........?
Stevuś wredny religiancie dlaczego naśladujesz tego szatana i tak jak on podszywasz się pod awatarem pod kogoś innego.Po drugie to w twojej biblii pisze że to szatan stworzył opadłe anioły a nie pan bozia ? To wygląda na to że twojego boga też stworzył szatan ?

Napisał(a): Gość -

pintapalec Stevuś wredny religiancie dlaczego naśladujesz tego szatana i tak jak on podszywasz się pod awatarem pod kogoś innego.Po drugie to w twojej biblii pisze że to szatan stworzył opadłe anioły a nie pan bozia ? To wygląda na to że twojego boga też stworzył szatan ?
Wredny, to pewnie jest twój koalicjant już z samego wyglądu, a nie, ja, twój poczciwy wierzący i praktykujący przyjaciel :):):)
W mojej Biblii Bóg dał wszystkim stworzonym przez siebie istotom - wolność - z której diabeł z aniołami upadłymi w nieposłuszeństwie nie umiał korzystać. To samo zjawisko zaobserwowałem u ciebie Pintasiu, zrzucającemu odpowiedzialność za swoje niecne poczynania na innych .

stevn
pintapalec Stevuś wredny religiancie dlaczego naśladujesz tego szatana i tak jak on podszywasz się pod awatarem pod kogoś innego.Po drugie to w twojej biblii pisze że to szatan stworzył opadłe anioły a nie pan bozia ? To wygląda na to że twojego boga też stworzył szatan ?
Wredny, to pewnie jest twój koalicjant już z samego wyglądu, a nie, ja, twój poczciwy wierzący i praktykujący przyjaciel :):):)
W mojej Biblii Bóg dał wszystkim stworzonym przez siebie istotom - wolność - z której diabeł z aniołami upadłymi w nieposłuszeństwie nie umiał korzystać. To samo zjawisko zaobserwowałem u ciebie Pintasiu, zrzucającemu odpowiedzialność za swoje niecne poczynania na innych .
Dlaczego wredny i obłudny szatański stevusiku ty i tobie podobni religianci, o wszystko obwiniacie szatana a nie swojego boga ? A czyż to nie bóg ,według biblii stworzył to wszystko i czyż nie bóg powiedział że to wszystko jest dobre ?? I że nic się na tej Ziemi nie dzieje, bez woli boskiej ??Więc do kogo za te wszystkie nieszczęścia i tragedie ludzie mają mieć pretensje ??Przecież to tylko od boga zależy, jakie będziemy mieć to życie na tej ziemi, czyż nie jest wszechmogący??I podobno miłosierny ??? Ja nie widzę tego boskiego miłosierdzia ,jak widzę i czytam co się dzieje na świecie.Te różne kataklizmy tylko ,bo nie wspomnę o zbrodniach ludzi na ludziach.Czyżby to wszystko było takie dobre jak twierdził i twierdzi ten twój ""miłosierny "" pan bozia .?? Wiedząc podobno jak to będzie się działo aż do końca świata.

Napisał(a): ~fenix -

żadna afera , niezręczność papieża Franciszka i nie wielkie nieporozumienie . Ale wiele ateistów zadrżało , że nie będą mieli gdzie uciec przed Bogiem . Ale jak uciekać przed kimś w kogo istnienie się nie wierzy ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Watykan zatrząsł się w posadach