713
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42 tys.
  • Odpowiedzi250
  • Ocen na +135
713 ppt ?

Watykan zatrząsł się w posadach (251)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Watykan zatrząsł się w posadach

Napisał(a): ~as1 -

stevn
stiffnecked Watykan stwierdzil, ze to bzdura bo Scalfari nie zacytowal papieza, przy czym wymownie nie zacytowali papieza.
Schizofrenicy, paranoicy we wszystkim znaki widza.
Każdy ateista ośmieszający Biblię sam się poprzez ten gest ośmiesza.
Najpierw przeczytaj Biblię ze dwa razy a potem się wymądrzaj !!
Nie wiem tylko czy potrafisz czytać ze zrozumieniem ! :)
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Piekło istnieje,bo to prawda ewangeliczna , wystarczy sprawdzić w Bibli, to że ludzie sobie wmawiają że nie ma piekła,to tylko robią sobie krzywdę,próbują w ten sposób usprawiedliwić swoje grzechy że nie ma kary za ich popełnienie.

Napisał(a): gość milioner -

Gdyby Jezus Chrystus mial mozliwosc 2tys lat temu rzucic okiem co sie porobiło z jego wizerunkiem ze został karykaturalnym tworem popkultury religijnej mordujacej przez wieki ,falszujacej rzeczywistośc i fakty iraz dorabiajacej sie na wszystkich możliwych aktywnisciach począwszy od bankowisci,sprzedazy koncesji,odpustiw wypuszczajacych w swe szeregi funkcjonariuszy koscielnych którzy wbrew stworcy nue moga sie ozenic zeby majatek nie przepadł czasem kosciolowi to by on przestal w swych naukach orzedstawiac swój punkt widzenia w temacie jak ogarniać życie,zostalby po prostu kolejnym rzemieślnikiem który nie wychylalby sie po za grono swoich znajomych i rodziny...
Zobaczcie na kościół...czy on pomaga w poszukiwaniu boga?bo w naukach jezysa jasno dawal do zrozumienia że kazdy musi sam znalezc drige do odkrycia jakim zjawiskuem jest stworca...dla jedntch bedzie ojcem wszechrzeczy dla innych kreatorem...wazne by zyc w dobrych intencjach. Kosciol wszystko falszowal na swoje korzysci by pasać brzuchy i obwieszac sie zlotem.
Bog to nie król ani ojciec.
Jezus nie byl bogiem tylko kolesiem ktory mial dar empatii i opowiadania jak ogarniac zycie i ludzie go lubili sluchac.
Kosciol nie jest drogą do poznania swiata ani jakim potencjalem jest zjawisko zwane bogiem
Bycie czlonkiem religii jest leniwą droga na skróty dla tych co nie chca myslec
Kościół to instytucja obrzedowo proceduralna.
Nie ma nic boskiego w proceduralnych obrzedach w ktorych ludzie biora udzial i nawet nie maja swiadomosci tego .
Ludzie chodzacy do kosciola tak naprawde nue sa w stanie uwierzyc w boga bawet takiego z ich bibli...podoba im sie tylko bog taki ze szczatkowych napomnien z ambony podczas mszy i modlitw.
Bog z bibli jest dla nich nieznany i nieciekawi ich to nawet.
Religia to straszna chała..
Jednak kościół ma moc... ktora wysysa z ludzi...latami

Napisał(a): ~frt -

~Viper1946 Dobre, gniew boga. Taki gniew to minimum potop. A to że piekła nie ma, wie każdy z IQ 50+
Jak zaczną piekło olewać to kościól poleci z torbami.
Mam wyższe IQ ale w Boga i Kościół wierzę. Udowodnij, że się mylę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![b][/b]

Napisał(a): stiffnecked -

~frt
~Viper1946 Dobre, gniew boga. Taki gniew to minimum potop. A to że piekła nie ma, wie każdy z IQ 50+
Mam wyższe IQ ale w Boga i Kościół wierzę. Udowodnij, że się mylę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![b][/b]
Raczej nikt ci nie uwierzy. Musialbys lepiej oszukiwac.

Napisał(a): Gość -

stiffnecked
~frt
Raczej nikt ci nie uwierzy. Musialbys lepiej oszukiwac.
Ja wierzę bez takich zasrańców jak ty pozbawionych opieki rodzicielskiej.

Napisał(a): ~Święta Panna -

Piekłem na ziemi jest sam Kościół a głównie jego przedstawiciele w sukienkach... Jak Islam jest fanatyczny w swojej religii tak Kościół Rzymskokatolicki niczym się nie różni od fanatyzmu... Rzesza ogierów, buhajów i nierobów utrzymywana jest przez Państwo Polskie - pytam kiedy przejrzycie ludzie na oczy, kiedy wstaniecie i zrobicie porządek z ta ciemnotą... wpajaną od najmłodszych lat dzieciom a później utrwalaną z biegiem lat...

Napisał(a): ~pepe -

Piekło to nic innego tylko grób, kraina zmarłych. "Wstąpił do piekła, trzeciego dnia zmartwychwstał". Czy ludzie odmawiając paciorki nic nie rozumieją, tylko tak mówią sobie ? Zobaczcie w słowniku wyrazów obcych co oznacza słowo piekło (po grecku), szeol (po hebrajsku).

Napisał(a): ~Święta Panna -

gość Poprzez tych, którzy modlą się za Ciebie zbliżasz się do Boga. Od dziś jeszcze ja będę się modliła za Ciebie. Bardzo chcę abyś poczuł miłość jaką dazy Cię Jezus.
Kochana Pani- modlić to się Pani może nawet do samego Diabła... to Pani sprawa...
Faktem jest to, że jeżeli od najmłodszych lat wpajana jest np.. chłopcu miłość do Jezusa, do Boga jako Boga - mężczyzny, utrwalana i cementowana w wieku dojrzewania - to w 90% taki chłopiec ma zaburzenia na tle homoseksualnym, lub miewa inne skłonności... i odchylenia od normalności. Przykładem są przypadki chłopców, którzy wstępują na drogę tzw. 'powołania". Nie ma żadnego powołania. Jest przyzwyczajenie, wpajanie, cementowanie przez najmłodsze lata (wtedy kształtuje się osobowość m.in....) fanatyzmu religijnego. To przez to właśnie religie są tak bardzo popularne... i łatwe do przyswajania... bo wiara czyni cuda... Zbyt mało jest tu czasu i miejsca by ten szeroki temat w pełni przedstawić ale proszę się zastanowić i przemyśleć to co tutaj napisałam. Ma Pani wpajane od najmłodszych lat coś co uważa Pani za święte.... Na tym właśnie żeruje Kościół - na słabości ludzkiej... Kler jest szkolony pod tym względem i wie jak z psychologicznego punktu wpływać na ludzi... Ludzie potrafią pozbyć się całych majątków tylko dlatego, ze sukienkowy potrafił tak omotać człowieka, ze ten wierzy tylko w to co sukienkowy powie i to jest święte... W Polsce jest zbyt duża ciemnota pod tym względem i raczej nie zanosi się co najmniej przez 100 lat by się coś zmieniło... przynajmniej w Polsce. Ciemnota rządzi ciemnotą...!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Watykan zatrząsł się w posadach