Odpowiadasz na:
Wazektomia - najskuteczniejsza męska antykoncepcja, zdecydowałbyś się?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Moja dziewczyna namawiam mnie do wazektomii, czyli chirurgicznego przerwania światła nasieniowodów. Podobno jest jedną z najpewniejszych, znanych metod antykoncepcyjnych (99% bezpieczeństwa). Moja dziewczyna tłumaczy, że chce odstawiać tabletki, bo boi się zakrzepicy, a poza tym osłabia to porządnie. Ja nie do końca jestem pewien, czy nie obniży to mojej potencji. Ktoś z was poddał się takiemu zabiegowi? Bo w sumie, dlaczego akurat ja mam zastosować taką antykoncepcję... Teoretycznie można potem poddać się zabiegowi rewazektomii i być ojcem, ale co jeśli się nie uda? Nie wiem, czy się na to godzić? A wy, zdecydowalibyście się?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Wazektomia - najskuteczniejsza męska antykoncepcja, zdecydowałbyś się?

Napisał(a): ~małagosia -

Nie namawiałam męża na taki zabieg, też nie chciałam brać tabletek ale zdecydowałam się na wkładkę levosert, skuteczność jest taka sama jak przy wazektomii

Napisał(a): WednesdayTEN -

nibynick (...) Laska niech sobie pipke zaszyje.
Ot myślenie... jeśli laska ma sobie pipkę zaszyć, to taki osobnik jak ty powinien zostać skopcem z wielką pieczęcią.

Zostałbyś archaniołem w niebiesiech :>

Reklama

Napisał(a): ~medus90 -

Czytam niektóre wpisy i...masakra. Twoja dziewczyna ma problemy ze zdrowiem z powodu tabletek anty- to chyba wystarczający powód, żeby pomyśleć o zmianie antykoncepcji i może tym razem to ty ogarniesz ten temat zamiast truć partnerke?? Wazektomia to prosty, bezbolesny zabieg. W zaden sposob nie wpływa na potencję, wiec nie masz czego sie obawiać. Więcej o zabiegu mozesz poczytać na wazektomia.warszawa.pl

Napisał(a): Gość -

Na głowę nie upadlem i nie mam zamiaru robić z siebie niepelnosprawnego. Ale to twoje jajka, twój wybór. Laska niech sobie pipke zaszyje.

Reklama