244
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi154
  • Ocen na +13
244 ppt ?

Ważna rozmowa Pierwszej Damy! Czego dotyczyła? (155)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ważna rozmowa Pierwszej Damy! Czego dotyczyła?

Napisał(a): ~GOJ -

Pani Agato Czy pani też tak jak mąż uważa że bandyci wyklęci to bohaterowie narodowi, może Pani wie, które miasta, wsie, ulice w Polsce ci żołnierze wyzwolili spod okupacji faszystów - ja się chętnie dowiem bo jakoś mi to umknęło
. PRZECIEŻ JARUZEL WYZWOLIŁ CAŁĄ POLSKĘ I PRZEKAZAŁ JĄ RODSZYLDOM I WATYKANOWI, A ILE KOŚCIOŁÓW WYBUDOWAŁ. POTEM KISZCZAK,M TEN TEŻ BYŁ WYBITNYM GENERAŁEM PO 8 KLASACH, JEGO KUMPEL WOJTEK KOŃCZYŁ MOSKIEWSKĄ SZKOŁĘ

Napisał(a): ~ORDO LURIS -

~Dziewczyny myślcie przy urnie , ciekawe co myśli pani Agata o tej organizacji , chciałbym znać jej zdanie - Fundacja Instytut na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ultrakatolickich organizacji w Polsce. Za cel stawia sobie zyskanie jak największego wpływu na kształt prawa i dostosowanie go do -- r e l i g i j n o - konservatywnego systemu wartości. Przyczyniła się do ograniczenia prawa Polek do aborcji, a teraz chce m.in. wprowadzenia przepisów, które utrudnią rozwody i wypowiedzenia przez Polskę antyprzemocowej konwencji stambulskiej które to posunięcia sprowadzą kobietę w Polsce do formy przedmiotu - tego chcesz , Marzy ci się życie z facetem który potrafi uderzyć własną żonę za przesoloną zupę lub współżyć z nim przed świtem kiedy pijany wrócił z balangi i jeszcze pożyczy cię koledze od flaszki - tego chcecie dziewczyny ?

ORDO LURIS W POLSCE zapowiedziało że będzie broniło pedofilów i faszystów w sutannach że będzie dbało o ich dobre imię , nie będzie można publicznie i głośno mówić o tym ze biskupi kościoła to byli zwykli zwyrodnialcy i zboczeńcy a niektórzy księża czyli obywatele watykanu wiernie służyli faszystom w czasie II wojny światowej oraz o tym że to na fałszywych paszportach watykanu tacy zbrodniarze jak Mengele uciekali przez Odesse szczurzym kanałem do krajów Ameryki południowej czyli Brazylii , Argentyny , Wenezueli czyli dzisiejszych krajów w których pozycja kościoła katolickiego jest nie zachwiana a słyną one z karteli Qrestva , produkcji narkotyków , morderstw i gwałtów gdzie demokracja jest fikcją równą prawu i sprawiedliwości w Polsce CO PANI AGATA MA DO POWIEDZENIA W TYM TEMACIE ?

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~Iwona68 Andrzej Duda jest Polakiem - co do tego nie ma żadnych wątpliwości - więc nie pisz ze jest Żydem, bo się ośmieszasz. Żona Andrzeja Dudy - Agata, Kornhauser ma ojca Żyda, ale matkę Polkę. Według reguł żydowskich pochodzenie dziedziczy się po matce - a wiec pani Agata jest Polką. Natomiast żona Bronisława K. ma obydwoje rodziców Żydów - a wiec jest Żydówka - i ich 5 dzieci też są Żydami. Jako dodatkowa informacje można podać, że ojciec Agaty Dudy jest poetą - natomiast rodzice żony Bronisława K. byłymi pracownikami UB i SB. Tak, że, jeżeli nie lubisz Żydów - to powinieneś głosować na Dudę, natomiast, jeżeli lubisz UB, SB i WSI to na Bronisława K.
......,a ptaszki,co innego ćwierkają!?

~rita15
Pani Agato Czy pani też tak jak mąż uważa że bandyci wyklęci to bohaterowie narodowi, może Pani wie, które miasta, wsie, ulice w Polsce ci żołnierze wyzwolili spod okupacji faszystów - ja się chętnie dowiem bo jakoś mi to umknęło

PO PIERWSZE.... NIE BANDYCI....MÓWISZ O MOIM OJCU...Z ORDEREM WIRTUTI MILITARI O MŁODYM 16 LETNIM CHŁOPCU, KTÓRY WALCZYŁ Z PRZEKONANIEM O WOLNOŚĆ...PO PROSTU...ZNIÓSŁ WIELE, O CZYM NIE MASZ POJĘCIA...ANI NIE MASZ POJĘCIA O TAMTYCH , ZŁYCH I BARDZO TRAGICZNYCH CZASACH...JA WIEM...I NIE POZWOLĘ TYCH LUDZI W TAK HANIEBNY SPOSÓB OBRAŻAĆ..., A DO WYZWOLENIA JAKIEGOKOLWIEK MIASTA, MIASTECZKA, WSI ...TRZEBA BYŁO O WIELE WIĘCEJ NIŻ MIELI... A...TO CO ROBILI, ROBILI DLA POLKIEGO NARODU I NASZEJ DZSIEJSZEJ WOLNOŚCI... I DLA SWOICH BLISKICH...
. NIE MAM POJĘCIA DLACZEGO DYSKUTUJESZ Z UBEKIEM PO 6 KLASACH

Reklama

Napisał(a): gość -

Tomasz cóż za tolerancja od Ciebie bije normalnie wzór do naśladowania. Tak się składa że większość Polaków wybrała Andrzeja Dudę, więc Pani Agata jak najbardziej ma prawo do wypowiedzi w imieniu nas Polaków. pozdrawiam

~ŚWIAT WARIUJE Arcybiskup San Francisco Salvatore Cordileone stwierdził, że przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi nie może przyjmować komunii w tej archidiecezji. Uzasadnił to jej poparciem dla prawa aborcyjnego. Cordileone ocenił, że nastała już na to pora, ponieważ Pelosi nie zrewidowała publicznie swego stanowiska w sprawie aborcji. Usprawiedliwiając to wciąż odwołuje się do wiary katolickiej i przyjmuje komunię. "W minionym roku Konferencja Biskupów Katolickich Stanów Zjednoczonych przegłosowała dokument, powstrzymujący się od odmowy podania komunii świętej prezydentowi Joe Bidenowi lub innym osobom popierającym prawo do aborcji . Nie wiem czy to jest szczyt chamstwa i bezczelności kleru który wspiera dewiantów czy to jest objaw terroru i dowód na to ze panowie z konsekrowanymi członkami mają nas za intelektualnie niedorozwiniętych
. ARCYBISKUP MA RACJĘ, TAKIE MIERNOTY JAK BIDEN CZY PELOSI NIE POWINNY MIEĆ WSTĘPU DO KOŚCIOŁA, MASZ BYĆ GORĄCY LUB ZIMNY, LETNIE MIERNOTY NIE SĄ NIKOMU POTRZEBNE I TAK SKOŃCZĄ W PIEKLE, T.W.BOLEK TEŻ PRZYJMOWAŁ KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ A POTEM WÓDKĘ OD UBEKÓW, SZKODA I KOMUNII I WÓDKI DLA TAKICH MĄDRYCH INNACZEJ

Reklama

Napisał(a): ~romek -

~Iwona68 Andrzej Duda jest Polakiem - co do tego nie ma żadnych wątpliwości - więc nie pisz ze jest Żydem, bo się ośmieszasz. Żona Andrzeja Dudy - Agata, Kornhauser ma ojca Żyda, ale matkę Polkę. Według reguł żydowskich pochodzenie dziedziczy się po matce - a wiec pani Agata jest Polką. Natomiast żona Bronisława K. ma obydwoje rodziców Żydów - a wiec jest Żydówka - i ich 5 dzieci też są Żydami. Jako dodatkowa informacje można podać, że ojciec Agaty Dudy jest poetą - natomiast rodzice żony Bronisława K. byłymi pracownikami UB i SB. Tak, że, jeżeli nie lubisz Żydów - to powinieneś głosować na Dudę, natomiast, jeżeli lubisz UB, SB i WSI to na Bronisława K.
Niestety, twórczość teścia jest bardzo specyficzna, polecam poczytać, zwłaszcza tę z lat 50 - tych

Napisał(a): ~Romek -

~123 i który zabijał białoruskie dzieci, gratuluje ojczulka mordercę
Oskarżając o morderstwo jednocześnie podlegasz pod paragraf za kilka poważnych zarzutów, uważaj kogo i o co szkalujesz, bez dowodów sam/a znajdziesz się na miejscu oskarżonego.

Napisał(a): ~Romek -

~plastyk Przeprasza,że przepraszam.Ale od kiedy to Polacy i Ukraińcy są braćmi? Jak znam historię - nigdy takiego czegoś nie było. Sąsiadami - i owszem ,ale braćmi - nigdy. Cóż jednak taka pani zwana Pierwszą Damą o nazwisku WYBRANEGO NARODU może wiedzieć (chyba)
Po prostu zbyt słabo znasz historię, a i warto poznać jeszcze genetykę - Ukraińcy, Białorusini a także Litwini i Łotysze to nasi bracia z którymi wygraliśmy wiele wojen, przeciwko wspólnym najeźdźcom.
Gdy tym ostatnim udało się nas podzielić, skończyła się nasza i ich wolność.

Napisał(a): ~Grażyna -

Agata jak cały rząd: pomożemy! Polakom podniesie się podatki,ceny, kasiora będzie i będziemy wydawać na Ukraińców. To jest miłość do narodu!!!!! Zajrzyj babo do domów biednych emerytów, zobacz co jedza po opłaceniu i wykupieniu leków.Im pomóż Zydówko!!!!!a nie swoim.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ważna rozmowa Pierwszej Damy! Czego dotyczyła?