244
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi154
  • Ocen na +13
244 ppt ?

Ważna rozmowa Pierwszej Damy! Czego dotyczyła? (155)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ważna rozmowa Pierwszej Damy! Czego dotyczyła?

Napisał(a): uni -

Ważna rozmowa Pierwszej Damy! Czego dotyczyła? Jak donosi Wprost, 13 maja miała miejsce rozmowa online pomiędzy Agatą Dudą, a Ołeną Zełenską. Pierwsze Damy poruszyły problem współpracy pomiędzy Polską i Ukrainą, która dotyczy pomocy humanitarnej. Podczas spotkania, Agata Duda zagwarantowała, że nasz kraj zapewni wsparcie tak długo, jak będzie to potrzebne oraz dodała, że jest dumna z Polaków:

„Jestem dumna z Polaków, którzy otworzyli serca i drzwi swoich domów przed Braćmi Ukraińcami”
Również i Pierwsza Dama Ukrainy, podziękowała za to, co robią dla jej kraju Polacy. Ponadto, podczas rozmowy poruszono także temat dotyczący potrzeb uchodźców w naszym państwie. Agata Duda oraz Ołena Zełenska mówiły m.in. o edukacji i rozwiązaniach, które miałyby pomóc najmłodszym kształcić się w ukraińskim systemie oświaty.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Ważna rozmowa Pierwszej Damy! Czego dotyczyła?

Napisał(a): ~Sole66 -

Prezydentowa nie jest od rządzenia i wygłaszania swoich osobistych preferencji. Agata Kornhauser-Duda bardzo dobrze reprezentuje Polskę . Czepcie się innych np kłamczuchy Kwaśniewskiej która chciała udowodnić , że jej maż to magister i ma chorą goleń. i chorobę filipińską.

Reklama

Napisał(a): gość znaczy ja -

Ja bym wolał poznać zdanie pani Agaty na temat in vitro, eutanazji, aborcji czy jaki jes jej stosunek do dewiantow w szeregach kleru czy w związku z taką masą informacji na ten temat nie powinniśmy zerwać konkordatu, wspierając przestępców stajemy się wspolwinnymi zbrodni a przecież są dowody na to że Watykan, kościół i papieże ukrywają te zbrodnie od ponad 40 lat

Napisał(a): Pani Agato -

Czy pani też tak jak mąż uważa że bandyci wyklęci to bohaterowie narodowi, może Pani wie, które miasta, wsie, ulice w Polsce ci żołnierze wyzwolili spod okupacji faszystów - ja się chętnie dowiem bo jakoś mi to umknęło

Napisał(a): ~rita15 -

Pani Agato Czy pani też tak jak mąż uważa że bandyci wyklęci to bohaterowie narodowi, może Pani wie, które miasta, wsie, ulice w Polsce ci żołnierze wyzwolili spod okupacji faszystów - ja się chętnie dowiem bo jakoś mi to umknęło

PO PIERWSZE.... NIE BANDYCI....MÓWISZ O MOIM OJCU...Z ORDEREM WIRTUTI MILITARI O MŁODYM 16 LETNIM CHŁOPCU, KTÓRY WALCZYŁ Z PRZEKONANIEM O WOLNOŚĆ...PO PROSTU...ZNIÓSŁ WIELE, O CZYM NIE MASZ POJĘCIA...ANI NIE MASZ POJĘCIA O TAMTYCH , ZŁYCH I BARDZO TRAGICZNYCH CZASACH...JA WIEM...I NIE POZWOLĘ TYCH LUDZI W TAK HANIEBNY SPOSÓB OBRAŻAĆ..., A DO WYZWOLENIA JAKIEGOKOLWIEK MIASTA, MIASTECZKA, WSI ...TRZEBA BYŁO O WIELE WIĘCEJ NIŻ MIELI... A...TO CO ROBILI, ROBILI DLA POLKIEGO NARODU I NASZEJ DZSIEJSZEJ WOLNOŚCI... I DLA SWOICH BLISKICH...

Napisał(a): gość -

Czy to ważne jakiej jesteś narodowości, jakie masz korzenie, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, nieważne jaka religie wyznajesz, możesz być ateistą. Ważne jest jakim jesteś człowiekiem, mądre słowa: "miej serce i patrz w serce"
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ważna rozmowa Pierwszej Damy! Czego dotyczyła?