15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń137
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +0
15 ppt ?

Ważne pytanie drogie Panie:) (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ważne pytanie drogie Panie:)

Napisał(a): Adek28 -

Witam drogie Panie. Mam mały problem ale olbrzymie chęci, mianowicie strasznie podobaja mi się zadbane, usmiechniete starsze ode mnie kobiety (mam 28). Nie ważne czy jest to mężatka czy kobieta po 40 czy 50. Chcę się z taką spotkać. Czy poradzicie mi gdzie ich szukać?:) nie chodzi tylko o seks lecz go nie wykluczam.
INTERIA.PL

Re: Ważne pytanie drogie Panie:)

Napisał(a): abce -

Adek28 Oczywiście, że Nie szukam pracy i nie mam zamiaru być utrzymankiem. Ciekawy sposób myślenia:)
Oczywiście , że prawidłowy sposób myślenia i poprawnie wyciągnięte wnioski . Mianowicie-łatwej i dobrze płatnej pracy trudno dostać , pewnie brak jakiegoś dyplomu a także chęci do dyscypliny pracy . Wobec tego łatwiej zadbać o aparycję i znależć pracę w połączeniu " łatwa i przyjemna ".

Napisał(a): Gość -

przypadkiem organizuję brydża dla kilku znajomych, wpadaj!

Tych wszystkich cech, uśmiechnięte, zadbane i co tam jeszcze sobie wymyśliłeś nie gwarantuję, ale wiek, jak najbardziej będzie się zgadzał.

cztery wystarczą, czy zorganizować jeszcze jeden stolik?

Problem z czytaniem ze zrozumieniem?
"Ciekawy sposób myślenia" nie "prawidłowy"! Muszę Cię niestety rozczarować. Źle wyciągasz wnioski i w zła stronę myślisz. Owszem o dobrą pracę ciężko pod warunkiem, że nie chce się nic zrobić w tym kierunku. Osobiście, dyplomu mi nie brak i za aparycję z pewnością go nie otrzymałem lecz mogę się mylić myśląc tak jak Ty. Każdy by chcial żeby praca była łatwa i przyjemna to chyba naturalne:)

Napisał(a): abce -

Adek28 Problem z czytaniem ze zrozumieniem?
"Ciekawy sposób myślenia" nie "prawidłowy"! Muszę Cię niestety rozczarować. Źle wyciągasz wnioski i w zła stronę myślisz. Owszem o dobrą pracę ciężko pod warunkiem, że nie chce się nic zrobić w tym kierunku. Osobiście, dyplomu mi nie brak i za aparycję z pewnością go nie otrzymałem lecz mogę się mylić myśląc tak jak Ty. Każdy by chcial żeby praca była łatwa i przyjemna to chyba naturalne:)
Ostatnie zdanie z Twojej wypowiedzi świadczy , że dobrze zrozumiałeś moją wypowiedz .
Układaj sobie życie wg własnego planu . Życzę powodzenia .

Napisał(a): Gość -

Adek28 Problem z czytaniem ze zrozumieniem?
nie każdy, taki kontrabasista na przykład, wiesz ile musi się natrudzić, by nastroić swój instrument? też ma dyplomy, ale jak można się dowiedzieć na przykład ze sztuki z Jerzym Stuhrem w roli głównej, płacą niewiele. Taki kontrabasista może szukać więc starszej pani, by jej grać do ucha w zimowe wieczory w zamian za ciepłe bambosze i porsche w garażu...

gitarzysta... ten ma łatwo i lżej i dyplomów nie potrzebuje... ci to rzadziej na brydża wpadają, a szkoda....

Napisał(a): taie -

Co najmniej 10 lat za późno.

Nie przypominam sobie żebyśmy byli na ty.. mierdoku i bądŹ z tym swoim zamknietym świecie a jak coś ci nie odpowiada to nie komentuj zbednie i się nie wypowiadaj bo to nie temat dla takich jak ty. Nic mnie to nie interesuje co i z kim zrobiłeś twoja sprawa. Masz również rację, nie bede zawracał sobie głowy i myślał o takim przypadku. Powodzenia
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ważne pytanie drogie Panie:)