108
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi78
  • Ocen na +5
108 ppt ?

Wesele bez dzieci (79)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wesele bez dzieci

Napisał(a): gość -

Pomysł idealny, ale obraza majestatu dla zaścianka i ludzi ograniczonych (głównie do dzieci). Kuzyneczki którym poza nimi nic się nie udalo nie będą miały o czym rozmawiać - chyba że z daleka chwalić się swoimi potomkami.Nie byłam nigdy na weselu bez dzieci, za to byłam na takim, gdzie biegające i wrzeszczące dzieci przeszkadzały młodym w pierwszym tańcu.
Owszem wesele jest dla gości, ale z założenia jest też jednym z najważniejszych momentów dla młodych i jako takie powinno być niezapomniane. co do tego że autorka nie będzie dobrą matką - po pierwsze nie każda kobieta musi nią być. Jeżeli nie lubi dzieci to chyba lepiej żeby ich nie miała. natomiast można dzieci lubić i nie mieć problemu z tego powodu - osobiście nie chciałabym żeby moje dziecko patrzyło na podchmielonego wujka zalecającego się do kuzynki szwagra albo podchmielone towarzystwo na papierosie sypiące bluzgami co chwila. Nie z tym powinny się dziecku kojarzyć "rodzinne imprezy".
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Dagamara -

Każdy wie że wesele bez dzieci to oszczędnośc na talerzyku. Nie lubię czegoś takiego. Na szczęście ja i mój narzeczony ne jesteśmy tacy żeby nie zapraszać z dziecmi. My robimy wieksze przyjęcie weselne i mimo to zapraszamy z dziecmi. W restauracji w której robimy dzikie wino w wiewiróczynie koło łasku jest kącik dla dzieci wiec dzieciaki się zajmą zabawą.

Napisał(a): Gość -

~Dagamara Każdy wie że wesele bez dzieci to oszczędnośc na talerzyku. Nie lubię czegoś takiego. Na szczęście ja i mój narzeczony ne jesteśmy tacy żeby nie zapraszać z dziecmi. My robimy wieksze przyjęcie weselne i mimo to zapraszamy z dziecmi. W restauracji w której robimy dzikie wino w wiewiróczynie koło łasku jest kącik dla dzieci wiec dzieciaki się zajmą zabawą.
Oj... masz rację.... to spora oszczędność... Właśnie jestem na etapie płacenia...xD

Reklama

Napisał(a): GdzieWesele1 -

Wydaje mi się że najlepiej jest delikatnie powiedzieć że na weselu raczej nie będzie dużo dzieci i wolelibyście żeby zabrali swoje pociechy na poprawiny (wiecie coś w stylu "wy wybawicie się na weselu a dzieci na poprawinach bo wtedy każdy zabierze"), oczywiście warto zaznaczyć że nie masz nic przeciwko ale przy potwierdzaniu prosisz o informację czy dzieci tylko będą zabrane w poprawiny czy w wesele również bo musisz powiadomić właścicieli sali :P
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wesele bez dzieci