9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń37
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Wesele w Warszawie (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wesele w Warszawie

Napisał(a): GdzieWesele1 -

Cześć, moje przyjaciołka poprosiła mnie o pomoc w organizacji wesela, szukamy lokali, dj, dekoratorki i fotografa. Przeglądałyśmy serwis ślubny GdzieWesele.pl, jest sporo ofert ale chciałybyśmy poznać też opinie innych, polecacie coś sprawdzonego ?? :)
INTERIA.PL

Re: Wesele w Warszawie

Napisał(a): ~Marta595 -

u mnie na tapecie zaproszenia więc tym się podzielę. Moim zdaniem najlepsze są na stronawesela, my wybraliśmy wzór Laurahttps://stron(...)wzor-12 co bardzo ważne można go całkowicie zmienić pod siebie. Do wyboru jest całe mnóstwo elementów. Dzięki temu w każdym szczególe zaproszenie jest dokładnie takie jak się chce dodatkowo można w tym samym stylu wydrukować zawieszki na butelki, winietki, plany stołów itp A druk jest dopiero po akceptacji projektu i trwa kilka dni!

Re: Wesele w Warszawie

Napisał(a): ~majkam -

Popytaj wśrod znajomych ;-) ja na przyklad w grudniu bylam na weselu przyjaciolki w Astorii, to lokal polozony kilkanascie kilometrow od Warszawy, ale bardzo szykowny, zadbany i uroczystosc byla dopięta na ostatni guzik. Jako gość bardzo pozytywnie oceniam wnętrze lokalu (gustowne, czyste, zadbane), jak i okolicę (piekny ogrod, zaciszna okolica, spokoj). Posilki byly bardzo smaczne, obsluga na najwyzszym poziomie.

Re: Wesele w Warszawie

Napisał(a): ~kosela -

Akurat mogę Tobie świetnie doradzić bo ostatnio byłam na weselu siostry ciotecznej, tyle że pod Warszawą, a dokładniej w Sali weselnejhttp://www.sa(...)uba.pl/ . Każdy chciałby mieć idealne wesele i nie musieć mieć tego wszystkiego na głowie. A jestem pewna że w tym miejscu będziesz miała to wszystko zapewniona jak moja siostra właśnie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wesele w Warszawie