9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń40
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Weterynarz Warszawa gdzie (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Weterynarz Warszawa gdzie

Napisał(a): ~lucik08 -

Hej, jak wskazuje tytuł poszukuję dobrego weterynarza w Warszawie. Mój pies ma problemy chyba z krtanią, strasznie charczy, nic prawie nie je, widze, że się biedaczek męczy. Chcę jak najszybciej zabrać go do weterynarza. Gdzie znajdę dobrą klinikę, najlepiej otwartą 24h na dobę? Lokalizacja nie ma większego znaczenia, byle lekarz był kompetentny.
INTERIA.PL

Re: Weterynarz Warszawa gdzie

Napisał(a): ireneo -

Saira Naucz psa korzystać z internetu.
riposta prima sort.

Napisał(a): ~domciawisiak -

Ja swojego pieska leczyłam w grudniu w klinice Vet4Pet i jestem zadowolona. Bardzo miły personel, zwłaszcza dr Nowicki okazał się swietnym specjalistą, który opracował skuteczny plan leczenia. Moja psinka ma się juz o wiele lepiej, chodzimy jedynie na wizyty kontrolne i podajemy mu leki.

Napisał(a): ~Anka -

też polecam VET4PET http://www.ve(...)pet.pl/ na Grenadierów. Mają otwarte 24/7 i do tego mają świetnych specjalistów. Szczególnie dr Michał Nowicki jest wart polecenia. Ma podejście do zwierząt, ma wiedzę i doświadczenie - według mnie najlepszy weterynarz w Warszawie i okolicach. Zajmą się tam Twoich psiakiem profesjonalnie i nie będziesz musiał się martwić o swojego pieska

Napisał(a): ~Pazura -

Znam ten gabinet w Pile "As" - na Mieszka I 17 i jest to doskonały gabinet z super podejściem do zwierzaków. Moja kotka miała martwicę skóry i lekarz z tego gabinetu wyleczył naszego kotka a jak wiadomo problemy skórne u kotów bardzo zle się leczą.

Napisał(a): ~Lodzia -

Ja mam swojego stałego weterynarza z przychodni http://wetery(...)ask.pl/ . Zaczęłam do nich chodzić jak mój kot byl stale leczony na martwice skory u innego weta a efektów brak. Zmienialiśmy weterynarza na tego z Chorzowa i zrobił z miejsca badania krwi i wyszła duża alergia. Zmieniliśmy karmę i nowe ogniska się nie pojawiały.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Weterynarz Warszawa gdzie