617
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43 tys.
  • Odpowiedzi73
  • Ocen na +438
617 ppt ?

Wiarygodność rządu zagrożona? wolność słowa według PiS (74)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wiarygodność rządu zagrożona? wolność słowa według PiS

Napisał(a): ~Obatel Kaczysław -

Kaczyński - wychowany w PRL robi wszystko aby przywróć smaki dzieciństwa na starość! :))) Istatecznie Komuna go wyszkoliła, o Komunie PiSał prace dyplomowe, Komunę wyssał z mlekiem matki (cenzorki) i za Komuną tęskni! Wrócił więc system nakazowo-rozdzielczy, centralizacja, socjalistyczny system opiekuńczy nad nieudacznikami życiowymi i patologią oraz komunistyczne sądownictwo wraz z prokuraturą. Jak tak dalej pójdzie rio na półkach w sklepie bedzie stał tylko ocet, czekają nas kartki zywnościowe i znów jakis robotnik bdzie musiał skakać przez płot aby wróciła normalność. Oczywiście w tzw. międzuczasie Rząd się sam wyzywi tak samo jak za Komuny czyli Kaczyńskiemu włos z głowy nie spadnie i dalej będzie zył jak paczek w maśle w tej swojej bajecznej Krainie w mózgownicy zakotwiczonej :)))

Re: Wiarygodność rządu zagrożona? wolność słowa według PiS

Napisał(a): ~przeczytaj -

jest tak jak w kociele ,biskupi dostaja tajne ajne instrukcje co maja mowic na dany temat i w pisie zawsze tak bylo ,bo nie ma tam mikejsca za samodzielne myslenie i na wlasne zdanie ani n akreatywnosc slowna.Pytany kardynal....powiedzial,ze panstwo watykanskie/kosciol rzymsko katolicki nie jest demokracjqa .a czym jest to odczuqwaja ludzie teraz za rzadow tego kosciola rekoma [isu na wlasnej skorze czyli jest tretactwem ,sterowanie i manipulowaniem ludzmi nie mowiac o zastraszaniu i zamiataniem niewygodnych spraw pod przyslowiowy dywan czyli nie jest demokracja slowami tego kardynala watykanskiego i nie jest wiarygodny o czym swiat niejednokrotnie sie przekonal pranymi publicznie przekretami i to nie tylko finasowymi jak pranie na ogromna skale brudnych pieniedzy najwiecej za rzadow pana wojtyly,za piusa 12 pomaganie poszukiwanym w europie faszystom w ucieczce na paszportach panstwa watykanskiego do argentyny itd droga morska z genui a przemycanych nocami do watykanu z calej europyz watykanskiego klasztory do watykanskiego klasztoru a to ze i ci z n ajnizszego strzebla hierarchi watykanskiej tez tracili od faszystow zycie to gdzie drzewa rabie papiez to i wiory leca i tracili je po to zeby odwracac uwage opini publicznej od papieza piusa 12 faktycznie zalatwiajacego sprawy jak ostateczne rozwiazanie odwiecznej spprawy likwidacji zydow w europie rowniez rozwiazanie sprawy nieheteroseksualnych czy szerzacego sie ateizmu idacego pelna para ze wschodu wiec dlatego tak brutalnie traktowano nie tylko w obozach KZ glownie sovietow,paPIEZ ROBIL TO Z UKRYCIA REKOMA SWOICH FASZYSTOW. Czy nie dziwi was ,dlaczego zaDEN wtedy KARDYNAL WATYKANSKI NIE SIEDZIAL W WIEZIENIU FASZYSTOWSKIM ANI nie BYL UWIEZIony w hitlerowskim obozie koncentracyjnym a wrecz przeciwnie widzi sie na dokumetach-/zdjeciach/-podnioesione prawe rece biskupow watykanskich do gory z pozdrowieniem dla watykanskiego zbawcy swiata ich adolfka i biskupi/ksieza mowili zolnierzom Wehrmachtu, ze oni maja ratowac religie/wiare watykanska przez ateizmem ze wschodu i bog jest z nimi a i bog z nami na pasach zolnierzy Wehrmachtu mowi samo za siebie a i konkoordat zawarty przez tego papieza piusa 12 go z jego ulubiencem nie zostal do konca tej wojn y zerwany- rowniez biskupowi branderburgi ten papiez oddal wladanie ziemie/ diecezje wczesniej polskie--brzeg dolny-kolo wroclawia-wroclaw-krakow magistrzy

Re: Wiarygodność rządu zagrożona? wolność słowa według PiS

Napisał(a): ~Józek -

~berek A czy oni kiedykolwiek byli wiarygodni ??? Kłamali, kłamią i kłamać będą. To są pisiory oni tak mają w genach. To jest nieuleczalne.
.


Wszyscy kłamią, ale ekipa PO pod tym względem jest mistrzem nie do doścignięcia!

Re: Wiarygodność rządu zagrożona? wolność słowa według PiS

Napisał(a): Fryd -

Tak jest nie tylko w tym przypadku. Nic nie musi wyciekać - bo gołym okiem widać jak są instruowani wszyscy "ważni" aktywiści PIS-u. W każdej sprawie wypowiadają się identycznie, chyba że któryś nie doczyta lub nie zdąży przeczytać instrukcji to czasem coś "chlapnie"
i wtedy jest ambaras!
Szybko jednak "przykrywają" to jakimś tematem zastępczym i po sprawie.

Re: Wiarygodność rządu zagrożona? wolność słowa według PiS

Napisał(a): ~uffo008 -

wolność słowa w państwie PiS? to żart? tu jest wszystko cenzurowane a jak obywatel wychodzi na ulice protestować to zaraz trafia do pierdla lub na salę sądową taka jest "demokracja".to jest zamordyzm w najgorszym sowieckim czy koreańskim wydaniu może z tą różnicą że tam opornych likwidują a u nas niby jeszcze rozmawiają ale cel jest ten sam aby ochronić reżim.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wiarygodność rządu zagrożona? wolność słowa według PiS