348
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi136
  • Ocen na +113
348 ppt ?

Wiązanki bezczeszczące pamięć ofiar tragedii smoleńskiej? (137)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wiązanki bezczeszczące pamięć ofiar tragedii smoleńskiej?

Napisał(a): MICHAŁ -

Za jaki sprzęt? Za brak rozumu dowodzących też PO odpowiadało? "dalej, zmieścisz się" to może Tusk mówił do pilotów?
Pośpiech, spóźnienie, szampan przed wylotem, wiara w swoją nieśmiertelność.. To masz przyczyny katastrofy!
Masz przykład spóźnionego narciarza który może wystartować nawet jak lotnisko w Zielonej Górze nie działa. I nie opowiadajcie już bajek. Religia Siewiernyj zadziałała raz ale już nie zadziała.Was nic nie nauczy. Kolejna katastrofa wisi w powietrzu
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Pamiętamy -

~gość
gość No przecież wizytę planowali fachowcy z kancelarii Prezydenta,wśród nich fachowiec Sasin.
Planowanie to nie odpowiedzialność za sprzęt a za to odpowiadał rząd PO - PSL, kumasz ?
Trzeba było oglądać wystąpienia prezydenta RP w TVP!!!Prezydent RP Lech Kaczyński osobiście oznajmił że :Moja kancelaria przygotuje wszystko związane z lotem do Smoleńska a Tusk i PO mają się do tej wizyty nie wtrącać!!! Właśnie wtedy obdarzyłem Tuska i PO szacunkiem że pomimo sporów posłuchali prezydenta RP i nawet słowem nikt się nie wypowiadał na ten temat!!!Złamał te zasady jeden z oficerów jednostki która obsługiwała te loty!!!Zapytał tylko w mediach co bedzie jak wystąpi tam gęsta mgła lub silna burza i nie da się ladować???Przypomnę Ci że Jarosław Kaczyński od miesiaca prawie codziennie zastraszał każdegokto spróbuje zmienić miejsce ladowania prezydenckiego samolotu!!!Dlatego właśnie sprawdziłem w internecie co to jest za miejsce że Jarosławowi tak zależy żeby właśnie tam lądować!!!Wtedy dotarło do mnie że to jedyne tak niebezpieczne do ladowania miejsce!!!Zrozumiałem wtedy że tu chodzi o lot kamikadze który da PiS męczennika i doprowadzi ich do władzy!!! Dlatego gdy zapytał ten oficer uważnie przygladałem się jak cały PiS linczuje słownie tego oficera oskarżając go że celowo chce za wszelką cenę utrudnić lądowanie prezydentowi RP!!!Chcieliśmy żyć w spokojnym kraju to trzeba było 2 psychicznych zamknąć w szpitali pod opieką lekarzy a wtedy nic by sobie nie zrobili i nikomu innemu by nic nie zrobili!Za litość na chorym na władzę płącimy i bedziemy wszyscy płącić przez wiele lat!!!

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~gość
gość No przecież wizytę planowali fachowcy z kancelarii Prezydenta,wśród nich fachowiec Sasin.
Planowanie to nie odpowiedzialność za sprzęt a za to odpowiadał rząd PO - PSL, kumasz ?
A łamanie procedur odnośnie gromadzenia na pokładzie wszystkich najważniejszych osób, to nie odpowiedzialność za sprzęt, kumasz?

Napisał(a): ~zastraszanie -

pislandia codziennie mnie bezczesci-- kontrole -legitymowanie itd---korez polnocna czy co--//nakazy zakazy ZAKAZ pracy zdychaj z glodu-podsluchy wieczne kontrole skarbowow zusowe MASAKRA NIEWOLNICTWO POlskie dla wladzy i ukradzionej milionowej kasy

Reklama

Napisał(a): ~kiwor -

Nasi rodacy oddawali życie za WOLNOŚĆ "waszą i naszą", nie dla pomników i nie po to byśmy teraz tą WOLNOŚCIĄ kupczyli, wg odwróconego wierszyka Krasickiego, "lepsze w niewoli przysmaki, niźli na wolności kęsek byle jaki"! Z panicznego strachu ustawiamy się w kolejkach po to by dobrowolnie oddawać wolność, zatem lepiej milczmy o bezczeszczeniu "kamyków", a raczej sypmy głowy popiołem za czynne bezczeszczenie dzieła WOLNOŚCI, za którą nasi bohaterowie ginęli!

Napisał(a): ~BACA -

SKORO TO JET POMNIK I WSZYSCY MAJA PRAWO DOSTEPU DO NIEGO,A NE CZYNIA ZNISZCZEN...TOMJAKIM PRAWEM SA USUWANE WIENCE?POLOWA POLAKOW SWIECIE WIERZY ZE TO GLUPI ANTONIZDETONOWAL SAMOLOT ..I TO JEST DOBRZE..A ZE POLOWA NIE WIERZY W TE BZDURY...TO NIEDOBRZE?..A KTO O TYM DECYDUJE?EPISKOPAC ..?KCPZPR?...KACYK KACOR?

Reklama

Napisał(a): ~matka Polka -

[b][/b]
julciaDe Ja jestem za wolnością słowa - ludzie mają prawo do swoich
opinii dlatego te wiązanki mnie jakoś specjalnie nie bulwersują i
traktuje je jako materiał do refleksji i element demokracji .

Jest całkiem możliwe że któryś z wojskowych albo sam Prezydent
naciskali na lądowanie pomimo trudnym warunkom atmosferycznym .
Tylko że - zauważcie - samoloty na całym świecie lądują i we mgle i
w nocy - i lądują całą dobę i na okrągło .

Nikt nie przerywa lotów z powodu deszczu, mgły , braku widoczności
bo samoloty mają elektroniczną nawigację i systemy dzięki którym
pilot nie musi niczego widzieć .

Pod Smoleńskiem i już o tym pisałam - zawaliły służby które organizują
takie przeloty i badają całą logistykę i warunki lądowania .
Na lotnisku zabrakło nowoczesnych systemów naprowadzania a do tego
piloci bez doświadczenia + VIP- y które naciskają na lądowanie .

To wszystko się nałożyło na siebie - na każdym kroku było dziadostwo
i polskie nieudacznictwo i Służby które nie upilnowałyby nawet
ślepej owcy .

Kiedy ma wylądować Prezydent USA to już miesiąc wcześniej Służby
odpowiedzialne wszystko sprawdzają .
A nasi - polecieli na dzika - może jakoś to będzie .

odp.
Czy gdzieś na świecie spadł samolot z wysokości BRZOZY i nie można było rozpoznać żadnego ciała ,dodatkowo część ciał znaleziono bez ubrań a samolt rozsypał się w drobny mak ?

Napisał(a): ~świadek -

[cytat kogo=julciaDe]Ja jestem za wolnością słowa - ludzie mają prawo do swoich
opinii dlatego te wiązanki mnie jakoś specjalnie nie bulwersują i
traktuje je jako materiał do refleksji i element demokracji .

Jest całkiem możliwe że któryś z wojskowych albo sam Prezydent
naciskali na lądowanie pomimo trudnym warunkom atmosferycznym .
Tylko że - zauważcie - samoloty na całym świecie lądują i we mgle i
w nocy - i lądują całą dobę i na okrągło .

Nikt nie przerywa lotów z powodu deszczu, mgły , braku widoczności
bo samoloty mają elektroniczną nawigację i systemy dzięki którym
pilot nie musi niczego widzieć .

Pod Smoleńskiem i już o tym pisałam - zawaliły służby które organizują
takie przeloty i badają całą logistykę i warunki lądowania .
Na lotnisku zabrakło nowoczesnych systemów naprowadzania a do tego
piloci bez doświadczenia + VIP- y które naciskają na lądowanie .

To wszystko się nałożyło na siebie - na każdym kroku było dziadostwo
i polskie nieudacznictwo i Służby które nie upilnowałyby nawet
ślepej owcy .

Kiedy ma wylądować Prezydent USA to już miesiąc wcześniej Służby
odpowiedzialne wszystko sprawdzają .
A nasi - polecieli na dzika - może jakoś to będzie .

Jeszcze jedna jest rzecz o której sie nie mówi.
Na pół roku przed katastrofą niejaki rząd Tuska wysłał do Rosji TU 154 na przegląd.
Kto o zdrowych zmysłach wysyła do wrogiego kraju samoloty w których mają latac najważniejsi dygnitarze Polski?
W takim samolocie mozna zainstalować dowolne urzadzenie.
Jak czytałem artykuł o tym serwisie to się zastanawiałem nad głupota Tuska ,a myslałem ,że mogli zainstaować podsłuchy).
Nie miałem takiej wyobraźni wtedy ,że mogli by samolot posłac na ,,brzozę"
Wyobraście sobie ,że amerykański prezydent wysyla na serwis swój samolot do Koreii Północnej albo do Iranu?

Napisał(a): ~matka Polka -

Czy gdzieś na świecie,oprócz naszego TUPOLEWA spadł samolot z wysokości BRZOZY i rozsypał się w drobny mak a ciał ofiar nie można było rozpoznać .bo tak były rozczłonkowane ?
Cóż to była za brzoza ? potrafi mi ktoś odpowiedzieć

Napisał(a): ~lll -

~Midast Debilny "artykulik".
To tylko prostacy i POKemony mogą nieszanować mogił . Trzeba być kompletnie zwykłą świnią by niszczyć miejsce, dla innych święte.
No ale co POKO to durnie i pierwotniaki i sprzedawczyki
Święte schody ? Ciekawe.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wiązanki bezczeszczące pamięć ofiar tragedii smoleńskiej?