Odpowiadasz na:
Wiązanki bezczeszczące pamięć ofiar tragedii smoleńskiej?

uni
Temat dodał(a):
uni -
Co miesiąc przedstawiciele PiS-u wraz z Jarosławem Kaczyńskim składają wieńce przed pomnikiem na Planu Piłsudskiego. Co więcej, „Rzeczpospolita” poinformowała, że to nie jedyne wieńce, które się tam pojawiają. Regularnie można spotkać także takie, do których dołączono szarfę z napisem:Są one usuwane przy udziale policji, a do prokuratury trafiło już kilka zgłoszeń o incydentach.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Wiązanki bezczeszczące pamięć ofiar tragedii smoleńskiej?

Napisał(a): ~ ACZOR -

kWACZOR JEST MOIM BOHATEREM BO ZROBIŁ DOBRĄ ROBOTĘ,ALE BYŁBY JESZCZE WIĘSZYM GDYBY LECIAŁ JAMBOJETEM - WIĘCEJ TYCH OSZUSTÓW I KŁAMCÓW MOŻNA BY DO NIEGO NAPCHAĆ !!!

Napisał(a): ~ANNA KREDYT -

ANNA CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce.
W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
E-mail: annachroma1949@gmail.com
Dziękuję Ci

UWAGA
NIE POLSKI, wstrzymaj się

Reklama

Napisał(a): Szubert -

[cytat kogo=gość]... Te schody w Warszawie to pomnik? Myślałem, że to schody do nikąd..... A gdzie dom skoro są schody..... [/cytat

Najgłupszy pomnik jaki widziałem!

Napisał(a): gość -

Jaki Polak ....Polak nie szkodzi Polsce i nie głosuje przeciw kasie z uni.To napewno nie są Polacy .Polacy nie donoszą do uni Przeciwko Polsce.

Reklama