3
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +0
3 ppt ?

Wiece wyborcze - Kandydatów na Prezydenta - Kto jak sobie radzi . ! (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wiece wyborcze - Kandydatów na Prezydenta - Kto jak sobie radzi . !

Napisał(a): ~dr Hemoroid -

. Warszawa , P. M., 12.50.
Kandydat na Prezydenta Polski pan Andrzej Duda przybył tu z południa i przyjechał autobusem wyborczym do naszego miasta o grodź. 11.50, rozproszył po drodze kondukt po­grzebowy i rozgonił przy tym ludzi .
Obywatele bezskutecznie protestowali stojąc na chodnikach , po czym rozbiegli się w panice.

Kandydat Żółtek o siedem minut później pojawił się z północy jadąc na motorze . Wziąwszy przez pomyłką autobus kandydata Andrzeja Dudy za autobus rejsowy wywołał burdę bo chciał się przesiąść z motoru do autobusu bo zaczęło padać , zmarnowaliśmy niemało czasu na wyjaśnienia że to nie autobus rejsowy , tylko autobus kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy .

Natomiast kandydat Bosak z konfederacji proponuje cztery tysiące zł za wyłączne prawo korzystania z autobusu kandydata Andrzeja Dudy dla celów ru­chomej reklamy swojej kandydatury na co nie chciał się zgodzić sztab wyborczy kandydata Andrzeja Dudy na tak małą sumę i zaproponowali że powieszą na swoim autobusie banery kandydata Bosaka ale za 8 tys zł.

To na razie tyle z wieców wyborczych porannych .
INTERIA.PL

Re: Wiece wyborcze - Kandydatów na Prezydenta - Kto jak sobie radzi . !

Napisał(a): ~PIS -

Dobrawa1 Idę na spotkanie z p. Dudą, p. Hołownią w Białymstoku. O 17 ma spotkanie p. Hołownia, a 17:30 p. Duda.
Posłuchamy, zobaczymy.:-)))))
Zdam tu sprawozdanie:-)
Wszyscy tajni agenci z olbrzymiego, rozproszonego po rozległym terytorium oddziału CBA co godzina wysyłają raporty a każdy z nich objaśnia, że właśnie natra­fili „na ślad" kandydata na prezydenta tego czy tamtego , że coś tam „gorliwie tropią" i czemuś tam „następują na pięty" a tak na prawdę to siedzą w knajpie u pani Gessler i popijają piwo mając wybory gdzieś ..Już im się znudziły wybory już nie dbają tak jak kiedyś o swoje stołki , widocznie za dużo zarabiają i się rozleniwili , po za tym stać ich na piwo w knajpach pani Gessler a jak wiadomo to najdroższe knajpy w Polsce .

Tak mija kolejny dzień bez żadnego rezultatu wyborczego a sondaże naszego kandydata pana Prezydenta Dudy spadają codziennie o jeden punkt obawiamy się że to może być jak z poprzednim prezydentem zadufanie w sobie przynosi negatywne rezultaty .
A z rana było znowu to samo .
Sprawozdania gazet stają się coraz bardziej mo­notonne.
Podawane fakty są bez znaczenia, sondaże kandydata na Prezydenta pana Dudy mogą być zafałszowane i wcale może nie być liderem a w PIS-ie trwa panika że może on przegrać wybory , a „teorie" wyczerpały już wszystkie co zrobić aby poprawić notowania , co było w stanie wywołać entuzjazm, podniecać i zdumiewać wyborcę tak żeby chciał zagłosować na naszego Kandydata a nie na Biedronia czy Żółtka .

Reklama

Re: Wiece wyborcze - Kandydatów na Prezydenta - Kto jak sobie radzi . !

Napisał(a): ~gos -

Dobrawa1 Idę na spotkanie z p. Dudą, p. Hołownią w Białymstoku. O 17 ma spotkanie p. Hołownia, a 17:30 p. Duda.
Posłuchamy, zobaczymy.:-)))))
Zdam tu sprawozdanie:-)
Byłem na spotkaniu z panem Trzaskowskim pisowcy już w niego rzucali butelkami po wodzie .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wiece wyborcze - Kandydatów na Prezydenta - Kto jak sobie radzi . !