506
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń32 tys.
  • Odpowiedzi112
  • Ocen na +276
506 ppt ?

Więcej niż połowa Niemców chce opuścić swój kraj. Szokujące wyniki sondażu (113)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Więcej niż połowa Niemców chce opuścić swój kraj. Szokujące wyniki sondażu

Napisał(a): apollo87 -

Brytyjski instytut YouGov we wrześniu przeprowadził na grupie ponad 2000 Niemców sondaż, z którego wynika, że aż 55% Niemców chciałaby opuścić swój kraj - przynajmniej na pewien czas. 1/3 z tej liczby rozważa nawet pozostanie za granicą na stałe. Nasi zachodni sąsiedzi za granicą oczekują przede wszystkim lepszej pogody oraz... lepszych warunków życia i relaksu. Co ciekawe, najwięcej chętnych do wyjazdu na stałe było w grupie najstarszych ankietowanych, będących w wieku emerytalnym. Młodzi ludzie tuż po szkole myślą raczej o wyjeździe na kilka lat.
Aż 29% zamierzających wyjechać twierdzi, że jeszcze 2 lata nawet nie rozważali emigracji. Ich zdanie zmieniła sytuacja ekonomiczna i - jak sami to określali - niestabilność polityczna Niemiec...
INTERIA.PL

Re: Więcej niż połowa Niemców chce opuścić swój kraj. Szokujące wyniki sondażu

Napisał(a): ireneo -

Cegedim Strategic Data(CSD) pod koniec września opublikowała badania w których wskazano, że 62% Polaków zamierza opuścić Polskę jeśli wybory samorządowe wygra partia Jarosława Kaczyńskiego.

Napisał(a): ~gośc -

ireneo Cegedim Strategic Data(CSD) pod koniec września opublikowała badania w których wskazano, że 62% Polaków zamierza opuścić Polskę jeśli wybory samorządowe wygra partia Jarosława Kaczyńskiego.
Nie kłam płatny (25gr od wpisu) trollu

Napisał(a): WednesdayTEN -

~gośc Nie kłam płatny (25gr od wpisu) trollu
Dla każdego taka stawka? Od kiedy liczą się wpisy do "wypłaty"? Od początku? ;)

Wcześniej słyszałem głosy o piątaku za wpis... a teraz 20x mniej? Mało, ale gdzie są moje tysiące złociszy? :>

Napisał(a): ~mmm -

Niemcy na emigracji,a do czego oni się nadaja,ci ludzie jak ich kraj takie udogodnienia stworzyl,ze w innym kraju oni na chleb by nie wyrobili,i jeszcze nie umieja zyc,a człowieku oni w innym kraju jeszcze bardziej do niczego by się nie nadawali katastrofa tylko za glowe się zlapac ,ja miałam przykjemnosc,niemcow widzieć w usa,to tylko usiasc i plakac mnie szkoda się ich zrobilo z ich niezaradności życiowej,na wszystko musieli by zarobić ,zadnej pomocy z państwa na bachora bonus na jedzenie , w postaci karty,a nie pieniędzy wykończyli by,z niezaradnosci

Napisał(a): ~gość -

~zibi
~gość Byleby do Polski nie przyjeżdżali i tak mamy za dużo i folksdojczy całe PO i N.
Chyba zapomniałeś O PIS-ie to dopiero fikcja rozdawać co ie moje
PiS oddaje część podatków Polakom, PO sprzedawało Polskę po kawałku obcym więc różnica zasadnicza więc skoro nie widzisz różnicy to nie zabieraj głosu.

Napisał(a): ~gosc -

~gość Byleby do Polski nie przyjeżdżali i tak mamy za dużo i folksdojczy całe PO i N.

dlaczego niby mieliby wyjezdzac do Polski ? jest was tyle w Niemczech, ze wystarczy wyjsc na ulice i juz sie slyszy ..….k...a , spie.....j, itp. slownictwo nie wliczajc niewiast do towarzystwa, a wiec Polska jako kraj na relaks definitywnie odpada

Napisał(a): ~gość -

~Qrczak Mam rozumieć że oddadzą swoje wille z basenami i mercedesami Gościom a przeniosą się do ich lepianek ?
Możesz rozumieć, że goście z czasem sami sobie wezmą i nie wiadomo czy Niemcy zdążą się przenieść do lepianek.

Napisał(a): ~jal -

Bo są zbyt biedni, aby na starość pozostawać w Niemczech.Wybierają więc jakieś Birmy czy Tajlandie, aby mieć lokalną tanią obsługę i darmowe słońce na dodatek. To dość powszechny trend w bogatych krajach, w których na starość człowiek staje się biedakiem....

Napisał(a): ~Psycho-loszka -

~mmm Niemcy na emigracji,a do czego oni się nadaja,i
Dotknales bardzo ciekawego thematu na ogol wogole nieznanego i pomijanego. jak moglbys to postraj sie rozwinac temat.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Więcej niż połowa Niemców chce opuścić swój kraj. Szokujące wyniki sondażu