104
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi68
  • Ocen na +8
104 ppt ?

Wieczór kawalerski - jakieś pomysły? (69)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wieczór kawalerski - jakieś pomysły?

Napisał(a): ~Jontek -

nad morze! my robiliśmy sobie cały weekendowy wypad na Captain Morgan, cudowna jednostka, i mają różne opcje, my akurat byliśmy na nurkowaniu a nie na łowieniu, a w sobotę bankiecik i elegancko się zrobiliśmy, więc połączyliśmy przyjemne z przyjemnym :P cenowo jest w sumie niedrogo, zależy jeszcze jaki budżet.

Re: Wieczór kawalerski - jakieś pomysły?

Napisał(a): ~fsfsd -

~fgf
~efasefsdf Dobrym pomysłem jest też wypad do salonu VR. Pamiętam jak rok temu byliśmy na kawalerskim kumpla i starszy zabrał nas do takiego salonu vr project. Połowa ludzi się nie znała, więc pomysł na integrację w ten sposób był dobry. Każdy facet mniej lub bardziej interesuje się takimi rzeczami :)
Ile was kosztował taki wieczór w salonie vr?
Na stronie jest cennik: http://vrproj(...)cennik/. Możesz sobie zobaczyć co ile kosztuje. Nie musicie zapłacić tyle co my, więc nie będę wprowadzał w błąd :)

Re: Wieczór kawalerski - jakieś pomysły?

Napisał(a): ~mironn -

W Gdańsku fajne jest Soprano przy Al. Rzeczypospolitej [url=http://bowling-soprano.pl/restauracja/]http://bowling-soprano.pl/restauracja/[/url] Włoskie, fajne klimaty, jest kręgielnia i dobre żarcie. No i mają doświadczenie w organizacji wieczorów kawalerskich. Byłem tam na wieczorze kawalerski znajomego i było naprawdę dobrze :D

Re: Wieczór kawalerski - jakieś pomysły?

Napisał(a): loooongin -

Każzdy jest inny Każdego bawią jakies inne rozrywki. Jednak sam jestem za tym aby zorganizować kawalerski w innym stylu niz standardowa popijawka z chłopakami. Może być to:

wyjazd a wycieczke
weekend w spa
paintball
ewentualnie loty w tunelu aerodynamicznym:https://leszn(...)fly.pl/

Re: Wieczór kawalerski - jakieś pomysły?

Napisał(a): ~Marek -

Ja kumplowi zorganizowałem kawalerski w Zakopanem. Był apartament i klub, ale najbardziej oryginalną atrakcją było piwne spa. Wynajęliśmy całe spa, bo było nas 8 os. Ceny przystępne, panie bardzo miłe, pełen relaks i dobre piwo. Fajny początek imprezy, lub na kaca też było by spoko :D
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wieczr kawalerski forum
Do góry strony: Wieczór kawalerski - jakieś pomysły?