108
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń86
  • Odpowiedzi107
  • Ocen na +0
108 ppt ?

wielki zal Adam zostan z nami ! (108)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

wielki zal Adam zostan z nami !

Napisał(a): Gość -

ADAM DZIEKI ZA TO CO BYLO !
dZISIAJ OSTATNI RAZ WIDZE CIE NA SKOCZNI I BOL SCISKA MI SERCE . oDKAD POJAWILES SIE na skoczniach i dawales nam tyle radosci i mocnych wrazen ,zawsze ogladalam cie wraz z mezem , ktory tez cie podziwia i jest twoim ogromnym fanem. POMIMO WIELKIEGO ZALU ZYCZE CI WRAZ Z MEZEM DALSZYCH SUKCESOW NA NIWIE NOWEJ PASJI I SZCZESCIA I MILOSCI DLA CIEBIE I ZONY I CORKI . wlasnie przed chwila skoczyles i to byl piekny skok na miare takiego MISTRZA ALE NIE OBYLO SIE BEZ LEZ ROZBECZALAM SIE Z RADOSCI I WIELKIEGO ZALU ! Zycze wszystkiego co najlepsze niech cie spotka w zyciu.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: wielki zal Adam zostan z nami !

Napisał(a): Gość -

Adam chwała ci za to odeszłeś w glorii chwały dla mnie byłeś wielkim skoczkiem a przede wszystkim niesamowitym człowiekiem wprowadzając jak brata gregora schlierenzauera na skocznie całego świata dziiiiiiiiiiiiiękujemy

Re: wielki zal Adam zostan z nami !

Napisał(a): Gość -

Żyj w zgodzie ze swoim sumieniem, wiarą w dobrą przyszłość, przekonaniami, marzeniami. Jesteś nie tylko wspaniałym sportowcem, ale wielkim i mądrym człowiekiem. Twoja postawa mogłaby być nauką dla nas Polaków - żyć uczciwie, mysleć mądrze i dawać ludziom radość. Wszytko nabrałoby innego sensu, jak wtedy gdy oglądaliśmy Twoje skoki - wspaniałym lotem ku lepszemu. Dla wielu jesteś polskim Królem. POWODZENIA !
« Wróć do tematów
Do góry strony: wielki zal Adam zostan z nami !