Odpowiadasz na:
Wielkie kwoty na fundusz wyborczy PO.

Dobrawa1
Temat dodał(a):
Dobrawa1 -
"W 2019 roku, czyli w roku podwójnych wyborów do Parlamentu Europejskiego i parlamentu krajowego, fundusz wyborczy Platformy Obywatelskiej opiewał na kwotę blisko 42,5 mln zł. Na całość składają się wpłaty własne z rachunku bieżącego partii (23 mln 81 tys. zł), przekazanie środków z subwencji (1 mln 100 tys. zł) i darowizny od osób fizycznych (18 mln 106 tys. zł)." Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/autor/lukasz-szpyrka/news-wielkie-kwoty-na-fundusz-wyborczy-po-ujawniamy-kto-ile-wplac,nId,4546741#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome Lista, oraz kwoty wpłacających w linku do artykułu. Ciekawe, ile zebrała KO na wybory prezydenckie.? Może pojawi się też taki raport. 42,5 mln na wybory. Ileż dobrego można było z tych pieniędzy ludziom zrobić!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Wielkie kwoty na fundusz wyborczy PO.

Napisał(a): Ada777 -

Zobacz fundusze wyborcze PIS, które idą z naszych podatków ! Zobacz fundusze szatana Rydzyka - także z naszych podatków. !

Napisał(a): Dobrawa1 -

Blandare51
Dobrawa1
Blandare51

Kogo by stac bylo na taka wlasna prezentacje?
Chcą dobrze zarabiać, niech zaryzykują i wezmą kredyt..
co do frankowiczów, a niby dlaczego cały naród ma spłacac ich apartamenty?
Jakie apartamenty? Moj syn wraz z synowa (wbrew mojej opinii) wzieli taki frankowy kredyt. To zmusilo ich do emigracji (dzieki Bogu)... Miesiac temu splacilem ich kredyt sprzedajac ich mieszkanie - po 10 lat splaty kredyt byl wyzszy o 230.000 zl!
Blandare...w innym watku to pisałeś. Ja czytając wczesniejszy wątek, nie zauważyłam, że zmieniałam watki.
Nikt nikogo do takiego kredytu nie zmuszał, więc nie rozumiem, skąd oczekiwania, że państwo pomoże?

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Wybory to dla nich żniwa. Subwencje i inne dodatki powinny być zakończone. Z własnych pieniędzy i datków dobrze się otrzymują.

Napisał(a): olacda -

Trzaskowski zapowiedział, że jak zostanę prezydentem wstrzymam budowę super lotniska i przekop Mierzei Wiślanej.
"Po co nam lotnisko, jak mamy lotnisko w Berlinie"- to on jest Niemcem, czy Polakiem?
Przekop Mierzei Wiślanej to szansa dla Elbląga i okolic, tysiące miejsc pracy, już teraz pracuje tam około 50 firm, a także uniezależnienie od widzimisię Rosji- przepuścić polski statek, czy nie.
Mam wrażenie, że ten człowiek ma zagraniczne finansowanie. Ktoś taki ma być prezydentem?
Będzie torpedował wszystkie ustawy wychodzące z sejmu. Czeka nas totalny paraliż.

Reklama