Wiertarko-wkrętarki: Jaki sprzęt wybrać? (40)

Wiertarko-wkrętarki: Jaki sprzęt wybrać?

Temat dotyczy artykułu: Wiertarko-wkrętarki: Jaki sprzęt wybrać?

Bosch, Metabo, Black & Decker, AEG, Hitachi, Ryobi... W sklepach mnóstwo wiertarko-wkrętarek, każdy producent przekonuje, że to właśnie jego model jest dla ciebie najlepszy... Nie wiesz, który ma rację? Czytaj dalej, a dowiesz się, jak wybrać odpowiednią dla siebie wiertarko-wkrętarkę.

Komentarze (40)

Dodaj komentarz

Napisał(a): blombek -

Prowadzę małą firmę i dokupowałem sprzęt, więc zdecydowałem się na AEG. Pomyślałem, że spróbuję. No i super, że wziąłem od nich wkrętarkę! Dokładnie 18 V. Jest solidna i stosunkowo lekka, co ważne, kiedy cały dzień trzyma się ją w dłoni.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Klops -

Ja polecam przede wszystkim szukać solidnych narzędzi solidnych marek - więcej kosztuje, ale warto. Zawsze można też szukać w sieci, jest znacznie taniej, rg narzędzia zawsze ma sporo promocji można poszukać
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Werto -

Ja zamawiałem wiertarkę pneumatyczną w Vectorze z Tarnowa Podgórnego i jestem z niej naprawdę zadowolony. Chicago Pneumatic to w końcu świetna marka.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): GoldHand-Flex -

Wybór jest tylko jeden only FLEX DD 2G 18V, jedyna solidnie wykonana, niezawodna i super mocna ...kurczę od wkręcania kręcę prawie tak dobrze jak FLEX DD 2G, więc ...kto musi, lubi, lub chce wkręcać polecam FLEX DD 2G 18V, KAŻDY POSEŁ W SEJMIE POWINIEN ZAMIAST TABLETA POSIADAĆ TAKĄ WIERTARKO-WKRĘTARKĘ tak przynajmniej wkręcaliby profesjonalnie naród polski i wiercili nam dziury w brzuchu kolejnymi ustawami ...heh serio jest warta polecenia chyba powinienem zapytać o wakat w firmie FLEX, bo chyba lepiej "wkręcam" niż kręcę dachy ale z kręcenia jest lepsza kasa niż siedzenia i sprzedawania, nie zazdroszczę sprzedającym taki sprzęt nawet nie wiedzą ile frajdy jest z pracy taki narzędziami, uważam, że każdy sprzedający raaz na np 2 mies. powinien mieć zajęcia praktyczne, na których mógłby zobaczyć co oferuje klientom...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): s30krzys -

Ryobi,Panasonic,Ridgid,Black@Decker,Porter Cable,Skil,Cobalt,Pink Box,Dewalt,Makita,Bosch,Metabo,Aeg,Hitashi,Milwaukee,Hilti,Festool-ja znam tyle...Moze o czyms zapomnialem
Odpowiedzi (3)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): adam -

A ktoś może zamawiał coś z ich oferty?
Ceny są na miarę moich zarobków, a prędzej czy póxniej będę i tak musiał wiarterkę kupić.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kadol -

Np. Celmy są całkiem dobre, te polskie - sprawdzają się, nie kosztowały mnie dużo, a przetrwały kilka większych remontów - ja polecam.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): On -

HAHAHA>>>>> Tekst pewnie przekopiowany z różnych stron, nic nie zmienione. Poza tym jak ktoś ma jakiekolwiek pojęcie... to czytając to ubawi się po pachy. Nie będę przytaczał głupawych fragmentów bo trzeba by skopiować większość teksu, a nie ma to sensu. ŻAL Pismaki to się na NICZYM nie znają,, a piszą o WSZYSTKIM. PARADOKS
Odpowiedź (0)

Napisał(a): zabka -

Hilti jest niezastąpiona - bije na łeb wszystkie firmy ... ciekawe dlaczego autor tekstu nie przedstawił tej marki? Czyżby laik?
Odpowiedzi (5)
Dodaj komentarz