400
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi184
  • Ocen na +-8
400 ppt ?

wierzycie w opinie wróżek? (185)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: wierzycie w opinie wróżek?

Napisał(a): ~Laleczka -

Byłam z koleżankami u wróżki. W sumie to Sylwia wpadła na pomysł by tam iść. Usługa 50 zł za godzinę. We 3 udałyśmy się . Przepowiedziała nam różne rzeczy dobre i kilka ostrzegawczych. Ja postanowiłam o tym zapomnieć,bo nie wierze w takie rzeczy. Poszłam tam tylko po to,by koleżankom udowodnić,że jest to kłamstwo i grzech. Tym bardziej,że tak naprawdę wróżka przez karty tarota ma kontakt z demonami. Myślałam raz pójdę niz złego się nie stanie. PO jakimś czasie się zorientowałam,że to co Nam rzekomo ta wróżka powiedziała się spełniło. Tylko,że tak naprawdę nie jest to wróżba dobra a kłopoty,które ściągała na Nas. Oprócz samej wróżby zdałam sobie sprawę ,że same też nie które sytuacje zrobiłyśmy bo przecież zapamiętałyśmy jej słowa. Jednej koleżance powiedziała,że może wrócić do byłego chłopaka bo ją kocha naprawdę i że żałuje swojego zachowania ( zdradził ją wcześniej ). Ona uwierzyła wróciła do niego bo skoro ją kocha więcej tego nie zrobi i może wrócić do niego bo tak pow. wróżka. W efekcie czego nadal ją zdradza,Chłopak rzucił pracę i jest na niej utrzymaniu. Mi powiedziała, że jestem zdrowa nic mi nie jest w efekcie czego wychodzą Mi złe wyniki badań lekarze nie mogą dojść co mi jest.. Może przypadek,ale jakoś wcześniej byłam zdrowa. Auto mi się tak zepsuło,że musiałam oddać na złom,gdzie nic na to nie wskazywało każdy szok o mało włos by mnie inne auto zabiło. Kolejna sprawa pow. że chłopak który jest moim dobrym przyjacielem kocha Mnie będzie to okazywać. W tym akurat nie ma nic złego,bo kochać Mnie może dobra rzecz,ale uwaga ten kolega nagle kupił mieszkanie obok mojego bloku. Mówię fajnie blisko do Mnie do niego super. W miedzy czasie byłam w związku z kimś innym. Nawet nie zorientowałam się jak ten kolega który Mnie kocha jak bardzo miesza w moim życiu. Oczywiście mój związek się rozpadł. To są mało drastyczne skutki. Najgorzej Ma nasza 3 koleżanka. Zaczęła więcej pić. Żle śpi w nocy. Ma depresje. Jej dziecko jest chore. Mąż stracił pracę. Babcia umarła. Z każdym się kłoci. Zmieniła się z dobrej dziewczyny na złą. Najgorsze jest to,że ma dzieci a tak dużo pije. Wylądowała na izbie. Dobrze,że policja darowała jej na izbie i nie dali sprawy do sądu. Wcześniej takich spraw nie było. Nie wierze,że jest to przypadek. Raczej zła moc, która nas ukarała. To jest tylko kilka przykładów. Było tego więcej. Każda wizyta u wróżki prędzej czy później jest karana. Nie wiem co się jeszcze wydarzy,ale ta koleżanka teraz po kilku tygodniach wyznała,że jej ta baba wredna pow. jeszcze ze jej dobra koleżanka ,która jest chora będzie miała raka i dowie się o tym fakcie w październiku. Akurat tak się składa,że mam wizytę u hematologa w październiku z badaniem RTG. Jedyna koleżanką , która ma wizytę. Innej takiej nie ma. A przecież pow, że jestem zdrowa. Nie wiem co jeszcze wyjdzie. Dużo mamy kłopotów. Naprawdę to nie są przypadki.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~henka -

to ciekawe,co wyzej napisano,w sumie bywa roznie,trzeba sie z tym liczyc,ja osobiscie do wrozki bym nie poszla,jakos tak nie moge,mialam stycznosc z paroma w sieci,np saba,ewa tarot,beata kalinowska ,zinaida ,chyba najlepiej oceniam osttania,zinaida sporo pomogla mi tak od siebie,bo to sie czuje,ze nie ejst to mechaniczne tylko z serca ze zalezy jej zeby pomoc i ogolnie wrozba trafna,sprawdzila sie tak 70 % mysle ze nie malo
Załączniki:

Napisał(a): ~meggie -

Wydaje mi się, że zinterpretować można wszystko na swój sposób, dzięki czemu te wszystkie wróżby wydają się takie realnie. Wróżki wprost nie powiedzą, co nas czeka w przyszłości, a to co mówią, można zrozumieć na 100 sposobów.

Napisał(a): ~Ada -

~meggie Wydaje mi się, że zinterpretować można wszystko na swój sposób, dzięki czemu te wszystkie wróżby wydają się takie realnie. Wróżki wprost nie powiedzą, co nas czeka w przyszłości, a to co mówią, można zrozumieć na 100 sposobów.
A ja mam swoją ulubioną wróżkę Marinę ze Szczecinka. Jest niesamowita. Pomogła mi gdy byłam w dołku, oczyściła, ustawiła energetycznie i byłam jak nowa. Często korzystam z jej porad i dla mnie jest bezbłędna.

Napisał(a): ~ANIA -

~Ada
~meggie Wydaje mi się, że zinterpretować można wszystko na swój sposób, dzięki czemu te wszystkie wróżby wydają się takie realnie. Wróżki wprost nie powiedzą, co nas czeka w przyszłości, a to co mówią, można zrozumieć na 100 sposobów.
A ja mam swoją ulubioną wróżkę Marinę ze Szczecinka. Jest niesamowita. Pomogła mi gdy byłam w dołku, oczyściła, ustawiła energetycznie i byłam jak nowa. Często korzystam z jej porad i dla mnie jest bezbłędna.
Też korzystam z jej porad. Jest przesypatyczna i zna się na kartach i z tego co powiedziała mi Marina wiele już się sprawdziło. Polecam.

Napisał(a): ~kolorowa86 -

Przede wszystkim to zabierając się za coś takiego, musisz być ostrożna. W internecie jest wielu oszustów i naciągaczy, ale tak naprawdę w życiu realnym również tak jest. I nawet jeśli wróżkę poznasz na żywo, nie masz pewności, że nie zostaniesz oszukana. Ja właśnie przy spotkaniu z wróżką zostałam oszukana, więc wiem co mówię. W wielu miejscach próbowałam, wiele osób odwiedziłam, i naprawdę rzadko trafiałam na osoby wiarygodne. Nie chcę robić tu żadnej reklamy, ale mi pomogła Varissa. Nie będę wychwalać jej jakoś super, bo efekty nie były idealne, ale były szybkie i skuteczne. Może to jest też zależne jakich efektów oczekujesz. Próbuj, ale ostrożnie. Nie ufaj za szybko.

Napisał(a): ~Wróżka Dorota -

Jestem wróżką, a przede wszystkim specjalistką od Magii Miłosnej i nie tylko, ponieważ zajmuje się także oczyszczaniem i zdejmowaniem uroków i klątw. Pochodzę z rodziny szeptuńskiej, tak więc magia towarzyszy mi praktycznie od dziecka. Zajmuję się zarówno czarną i białą magią, gdyż czary na miłość to właśnie zlepek obydwu, np. spętanie czy urok miłosny to czarna magia, ale rytuał na przywołanie miłości lubteż uwolnienie od toksycznego związku należą do działu białej magii. Wiele osób kojarzy czarną magię z klątwami, destrukcją, demonami, co jest sporym błędem, gdyż nie słuzy ona tylko do tego, natomiast biała magia służy jedynie do uwalniania, ściągania klatw i uroków, uzdrawiania duszy i ciała, nie możemy niko ani niczego zmanipulować z jej pomocą, stąd w magii miłosnej jej skuteczność jest niska. Stosuję zaklęcia i rytuały sparwdzone od wielu lat zarówno przez moich przodków jak również przez mnie, zarówno we współpracy z ludźmi jak również na sobie i znajomych. Przy każdym rytuale zabezpieczam klienta, aby żadne byty czy larwy astralne nie "przyczepiły" się w ciągu trwania obrzędu, w szczególności przy Wyższej Magii Rytualnej i Ceremonialnej. Skontaktuj się ze mną poprzez formularz lub adres e-mail i opisz Waszą sytuację. Aby wykonać Rytuał magiczny będę potrzebować daty Twoich urodzin oraz daty urodzin osoby, która ma być obiektem Rytuału. Jeśli mają Państwo jakieś pytania to zapraszam do ich zadania. Mail: wrozbydorota@gmail.com

Napisał(a): ~ada -

A ja polecam Wróżkę Bonitę.Niesamowita wróżka i cudowny człowiek. Przepowiedziała mi zmianę pracy i studia kilka lat temu, gdzie biorąc pod uwagę moją sytuację wtedy było to raczej niemożliwe (3 małych dzieci, marna praca i w perspektywie rozwód). 
Wszystko się sprawdziło !!! 
Mojej koleżance przepowiedziała ciążę choć lekarze mówili, że ma małe szanse na dziecko. Dziś ma cudnego chłopczyka :). Jeszcze innej koleżance przepowiedziała wygraną rozprawę sądową :) i też wszystko się sprawdziło, choć sądziła się z ZUSem !!! 
Polecam ją każdemu. 

Napisał(a): ~winta -

U wróżki nigdy nie byłam, ale mam wrażenie, że one są nauczone mówić ogólnikami, żeby każdy to sobie zinterpretował po swojemu. Na przykład, jak mówi, że "widzi chorobę w rodzinie", to każdy sobie przypomina, gdzie tam kto chory jest. A niech podniesie rękę ten, u którego cała rodzina jest zdrowa ;)

Napisał(a): gość -

Ja korzystam z portalu magiczne wrota. Znalazłam tam cudowną Panią ORFIN. Jej dobro, wiedza, mądrość i profesjonalizm sprawia ze po rozmowie cZłowiek dosłownie wie co robic. Bo ja dzwonię , jak nie wiem w ktora stronę iść. ORFIN podchodzi do danej sytuacji bardzo indywidualnie. Super sie sprawdza w ciężkich przypadkach . Zawsze mozna liczyc na jej pomoc i dobra radę. Jak macie sytuacje ciezka w życiu lub po prostu szukacie dobrej wrozki ja polecam ORFIN.
ania

Napisał(a): ~niki -

na portalu tez bylam ,ok ,ale troche mi drogo bylo,korzystalam odpowiednio vitalissa,amaltea,sara,ewa,zinaida...cos wrozby rozne ,jak mialabym wybrac z tych to najbardziej do mnie trafia wrozka zinaida ,bo przepowiedziala mi znajomosc,ktora ma teraz miejsce,sporo faktow i szczerosc cenie ,jak dla mnie jest to dobra wrozka,teraz szukam kogos aby spotkac sie we wroclawiu osobiscie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wrka opinie
  • wrozka opinie
  • wrki opinie
  • wrka forum
  • czy wierzy wrkom
  • opinie o wrkach
  • opinie o wrozkach
  • wrozki opinie
  • wrka wolsztyn forum
  • wrozki forum
  • wrki forum
  • wierzycie we wrki
  • wróżki opinie
  • czy wierzyc wrce
  • czy wierzy wrce
Do góry strony: wierzycie w opinie wróżek?