400
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi184
  • Ocen na +-8
400 ppt ?

wierzycie w opinie wróżek? (185)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: wierzycie w opinie wróżek?

Napisał(a): ~gość -

dwa miesiące temu wróżyła mi wróżka ewa która była niezwykle rzetelna i prawdziwa w tym co mówiła minęły tylko 2 miesiące i już są zmiany o jakich mówiła mi a nie chciałem wierzyć ponieważ zmiany dotyczyły mojej pracy z której byłem zadowolony a ona powiedziała że długo tu nie popracuję i wiecie że po miesiącu moja sytuacja się zmieniła ale powiedziała też że będę zadowolony z tego co się stanie i rzeczywiście tak jest myślę że reszta przepowiedni odnośnie uczuć również się pospełnia ale najważniejsze to jest to że ona wciąż gdy wróży jest bardzo ciepła i czuć od niej tyle dobra więc mam do niej zaufanie uważam że warto korzystać z wróżek ale warto trafić do dobrej wróżki a wróżka ewa taka jest ja mogę ją polecić
INTERIA.PL

chciałbym polecić jak dla mnie najlepsza wróżkę ewę która jest mądra i niesamowicie życzliwa dla innych tak więc już gdy się z nia rozmawia to odbiera się wszystko jak coś naprawdę dobrego bo każda wróżba pomaga podjąć decyzję w życiu a nie tylko przepowiada to co ma się wydarzyć tak więc warto dzwonić do wróżki ale do zaufanej i do dobrej wróżki bo jest szansa uniknąć błędów wiem bo od kilku lat mam styczność z ta wróżką i wiem ile dzięki niej zawdzięczam uniknąłem wielu problemów a na pewne sprawy mnie uczuliła tak abym zrozumiał w którym kierunku powinienem iść byłem w związku nieszczęśliwy a rozmowa z wróżka ewą pomogła mi i uratowałem swoje małżęństwo dlatego warto chodzić do wróżki i uważam że dobra wróżka posiada dar a wróżka ewa na pewno go ma

Napisał(a): ~dariaa33 -

W Warszawie znam dobrą numerolog. Już moja mama przez poznaniem taty do niej chodziła, a teraz ja :) Bogumiła Jaroszuk, warto zapamiętać, bo intuicja tej kobiety jest nie do pokonania. Zadaję jej zawsze jedno pytanie i skupiam się mocno energetycznie na odpowiedzi (kamienie odpowiadają). Interpretacja nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze chodzę na dniach wolnych, żeby cały dzień spokojnie medytować nad rozwiązaniem. Czuć taką dziwną atmosferę u niej. Wchodzisz jakby do innego świata. We wróżki zawsze wierzyłam. Mama mnie w sumie nauczyła. Nie powiem, że wiara czyni cuda, ale blisko :) Numer do mojej wróżki ci zostawiam na wszelki wypadek 534066280.

Napisał(a): ~mmm -

gość Najlepszą wróżką jest twoja własna podświadomość, wystarczy nauczyć się dobrze zadawać pytania, a potem dobrze wsłuchać się we własne wnętrze.
Najlepiej zadać pytanie tuż przed snem, otrzymasz odpowiedź rano - oczywiście nie jest to tak, że zaraz ktoś ci powie wprost, co masz robić. To będą stany uczuć, przeczuć (intuicja), głos serca, które podpowiadają... Pamiętaj mamy wolną wolę...
Dawno nie czytałam tak mądrego komentarza- pozdrawiam autora :-)

ja wierze w opinie wróżek i również we wróżki czasami warto podeprzeć się ich wiedzą ale i doświadczeniem korzystam od lat z wróżb u mojej sprawdzonej wróżki ewy jej mail tarotewa@wp.pl a telefon to 517 533 873 myślę że są w życiu sytuacje które są trudne i warto podeprzeć się wtedy taka wiedzą tylko trzeba trafić na dobra wróżkę ja już trafiłam

Napisał(a): ~bobi54 -

Robiłam wiele pisemnych portretów numerologicznych, ale najlepszy zdecydowanie od Morgany – Bogumiły Jaroszuk. Całe życie ujęte w liczbach dosłownie, w tym analiza potencjałów i szansa na szybsze rozwiązanie konfliktów. Z kilku rad skorzystałam i okazały się sprawdzone. Nie widziałam, żeby Morgana miała gdzieś złe opinie. To przede wszystkim doświadczona numerolog, a w takiej branży by się nie utrzymała, żeby nie była skuteczna. Tyle ode mnie :)

Napisał(a): gość -

Opis oferty:
Uwaga na oszusta Czesława z Allegro o nazwie statyw666 jak sama liczba wskazuje to znak szatana. Wrózby tego pana nie maja nic wspólnego z jasnowidzeniem. Podaje się za jasnowidza a nie potrafi odpowiedziec na pytanie dotyczące najblizszej przyszlosci.
Jasnowidz, potrafi okreslic przyszlosc czlowieka az do chwili smierci poczynając od narodzin.Dodatkowo podaje ze ma doświadczenie we wróżeniu ponad 50 lat, więc od kiedy wrózy od kołyski?

Radze nie korzystac z usług tego pana, bo mozna się nie mile rozczarować.
Pan namawia na rytuały i oferuje ściągnięcie klątwy bądz uroku, czy takiemu człowiekowi mozna zaufać?
Ja juz nie skorzystałam, i moge powiedzieć szkoda czasu.

Ten człowiek szuka zysku. Działa w imię zasady nie ważne co się wywróży, byle to było miłe bo się dobrze sprzedaje. Tak jak napisał ktoś wcześniej to naciągacz, Pewne jest tylko to, że na wróżbie on zarobi, ale nie ważne czy się sprawdzi czy nie, przecież zawsze można powiedzieć że są jakieś blokady, klątwy czy uroki, które on z chęcią za odpowiednią opłatą zdejmie.

Korzystałam z rytuału - na początku było ok, ale po czasie miałam co noc koszmary i lęki, chaos. To znikło, gdy zerwałam kontakt. Może to przypadek. Czegoż się spodziewać po osobie, która epatuje (nieprzypadkowo) w swoim loginie diabelskimi szóstkami z Apokalipsy? Osobiście uciekam od osób, które posługują się znakami uznanymi za satanistyczne, niepokojące, czarno-magiczne w swoich usługach. Co innego szeptucha, która pomaga modlitwą, a co innego osoba, która odwołuje się do negatywnych sił, które znajdują odbicie w loginie, używanej talii tarota (mam na myśli talie, gdzie wszystkie karty są ponure, makabryczne, ociekające krwią, śmiercią i są używane do każdej prognozy) czy ponurym wizerunku czy wystroju. Nie szukajcie pomocy u tego czlowieka!!! Unikać!!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wrka opinie
  • wrozka opinie
  • wrki opinie
  • wrka forum
  • czy wierzy wrkom
  • opinie o wrkach
  • opinie o wrozkach
  • wrozki opinie
  • wrka wolsztyn forum
  • wrozki forum
  • wrki forum
  • wierzycie we wrki
  • wróżki opinie
  • czy wierzyc wrce
  • czy wierzy wrce
Do góry strony: wierzycie w opinie wróżek?