89
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi60
  • Ocen na +-8
89 ppt ?

Wierzycie w przyjaźń damsko- męską? (61)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wierzycie w przyjaźń damsko- męską?

Napisał(a): gość -

Tylko wtedy może się to udać, gdy przynajmniej jedno będzie homoseksualne. W przeciwnym wypadku istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że w którymś momencie któreś z przyjaciół zakocha się w tym drugim i wtedy może być problem, szczególnie jeśli to drugie jest już zaangażowane w związek z inną osobą. Myślę, że wielu z Was słyszało historie o związkach rozbitych przez jedno z przyjaciół. Czasem jest też tak, że ktoś udaje przyjaciela z nadzieją, że z czasem związek przyjacielski przekształci się w związek uczuciowy. Tak więc, powtórzę jeszcze raz w chwili obecnej, nauczona własnymi doświadczeniami, NIE ISTNIEJE PRZYJAŹŃ MIĘDZY HETERO KOBIETĄ A HETERO MĘŻCZYZNĄ.
INTERIA.PL

Zdecydowanie tak. Jednakowoż chyba tylko dla mnie i mnie podobnym ludziom z zasadami. Jestem mocno zaprzyjaźniony z kilkoma kobietami ale wiem, że nic innego nie może się zdarzyć.Ćwierć wieku z kobietą którą ciągle kocham sprawia, ze nie tęsknię za jakimiś układami z kobietami na boku , no oczywiście z wyjątkiem przyjaźni.

Napisał(a): omegaman -

aleksandra7
Faceci mają trochę inaczej tzn. chcą kobiety i pięknej, i mądrej :P ... Wiem to od facetów. Ty też tak napisałeś!! (a jeśli chodziło Ci o to, że osobowość jej nie pociągała, to to głupia kobieta była).

Kobiety natomiast mogą być z takim, co nie lubi w lustro spoglądać, co nie oznacza, że jest wstrętny, bo liczy się zupełnie coś innego (i nie jest to grubość portfela, czy też liczba kart bankowych). Ale w zasadzie to mówię o swoim podejściu. Hmm..

Na pewno wkrótce się dogadamy w tej kwestii. Początki to ostrożne badanie gruntu :-D
Ja na piękność nie liczę wystarczy, że będzie przeciętna z urody ;P

O takiej nawet nie marzę:

Załączniki:

Reklama

Napisał(a): Eluska -

omegaman
aleksandra7
Faceci mają trochę inaczej tzn. chcą kobiety i pięknej, i mądrej :P ... Wiem to od facetów. Ty też tak napisałeś!! (a jeśli chodziło Ci o to, że osobowość jej nie pociągała, to to głupia kobieta była).

Kobiety natomiast mogą być z takim, co nie lubi w lustro spoglądać, co nie oznacza, że jest wstrętny, bo liczy się zupełnie coś innego (i nie jest to grubość portfela, czy też liczba kart bankowych). Ale w zasadzie to mówię o swoim podejściu. Hmm..

Na pewno wkrótce się dogadamy w tej kwestii. Początki to ostrożne badanie gruntu :-D
Ja na piękność nie liczę wystarczy, że będzie przeciętna z urody ;P

O takiej nawet nie marzę:

Zdjęcie
dopuszczalne wymiary:)?

Reklama

Napisał(a): Eluska -

omegaman
Eluska
Mogą być i takie:

Zdjęcie

;D ;P

zbyt odbiegające:))

Sabatnica144 Będzie dobrze dopóki nie będzie chemii, niszczycielska siła przyjaźni damsko-męskiej.
ale wtedy przyjażn się kończy i już...poza tym jesteśmy ludżmi a nie zwierzętami i wiemy co można a co nie;P

Reklama

Napisał(a): Gość -

gość
Sabatnica144 Będzie dobrze dopóki nie będzie chemii, niszczycielska siła przyjaźni damsko-męskiej.
ale wtedy przyjażn się kończy i już...poza tym jesteśmy ludżmi a nie zwierzętami i wiemy co można a co nie;P
A może się chemia pojawić, byleby dwustronna i mogą stworzyć świetny związek ;)

Napisał(a): Kinia223 -

omegaman
Eluska
Mogą być i takie:

Zdjęcie

;D ;P

Masakra! :) Wszystko sztuczne.

Kressska
gość
A może się chemia pojawić, byleby dwustronna i mogą stworzyć świetny związek ;)
ok...pod warunkiem,że nie są w związkach...jestem za wiernością w związku:)

omegaman
Kinia223
Masakra! :) Wszystko sztuczne.
Możliwe ;P :)
To chyba Sofia Vergara ale nie mam pewności :)
No cóż, nie znam tej pani :)

Napisał(a): omegaman -

Kinia223
omegaman
Jeśli to ona, to ma właśnie wszystko prawdziwe. Ale nie chce mi się wierzyć, musiałbym pomacać ;D }:>

omegaman
Kinia223
omegaman
Jeśli to ona, to ma właśnie wszystko prawdziwe. Ale nie chce mi się wierzyć, musiałbym pomacać ;D }:>
Nie wygląda mi na prawdziwe. A macać nie zamierzam :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wierzycie w przyjaźń damsko- męską?