48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń380
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +61
48 ppt ?

Wiezyc w cud. (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wiezyc w cud.

Napisał(a): Gość -

Najpierw jest szok pozniej badania,chemioterapia i wybieranie peruki.Dzis na ulicy potrafie rozpoznac te najbardziej dobrane. Na szczescie potrwa to tylko chwile kilka miesiecy. Na powrot bedzie mozna narzekac ze na obiad znowu pomidorowa. I smiac sie ze los dodal odwage aby zmienic fryzure. Czas okrada Cie z nadziei.Ja z kilogramow i resztek samodzielnosci. Rzuca wam ochlapy,ktorymi cieszysz sie jak wariat. Jeszcze balkonik,jeszcze wozek,jeszcze lozko na kolkach. Jeszcze je sama jedna reka, jeszcze powtarza latwiejsze slowa. Jeszcze przyjaciele nie placza jeszcze sciska za reke jeszcze miesnie nie zanikly jeszcze mozna patrzec jeszcze nowa masc na odlezyny jeszcze da sie zyc. Jeszcze opieka paliatywna jeszcze ziololecznictwo jeszcze sie nie modlisz zeby juz. Swiat staje na chwile i nie wiele mowi...

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Wiezyc w cud.

Napisał(a): Gość -

slawomir123 Tez sie modle o laske do Pana Boga. Duzo mi w zyciu pomogl. A nadzieja umiera ostatnia a ja jeszcze wieze ze zjem sniadanie z mama Kolacje ze jeszcze razem pojdziemy do Kosciola na niedzielna msze.
Wszystko w "rękach" Boga i w sile modlitwy...

Re: Wiezyc w cud.

Napisał(a): Sybi -

slawomir123 Tez sie modle o laske do Pana Boga. Duzo mi w zyciu pomogl. A nadzieja umiera ostatnia a ja jeszcze wieze ze zjem sniadanie z mama Kolacje ze jeszcze razem pojdziemy do Kosciola na niedzielna msze.
POSŁUCHAJ SYNKU....
Jeśli twa historia jest prawdziwa, zawołaj mnie. Mam gdzieś co o mnie mówią, pisałam tu kiedyś, dawno temu. To nie przypadek, że akurat
teraz zajrzałam na forum. Chciałabym Ci coś ważnego powiedzieć. Odezwij się i zaufaj.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wiezyc w cud.