97
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń692
  • Odpowiedzi75
  • Ocen na +62
97 ppt ?

Wiosna 2 ma dzisiaj urodziny .... (76)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wiosna 2 ma dzisiaj urodziny ....

Napisał(a): Gość -

wiosna2
Eluska Dołączam się do zyczeń.....wszystkiego najlepszego....pomyslnosci ....Zdjęcie wielu oddanych przyjaciół i szczerych gosci:)
Jeszcze raz wszystkim ślicznie dziękuję za życzenia naprawdę milutko było ............no i myślę ,że dziś się wszystkim odwdzięczyłam piękną pogodą:)ZdjęcieZdjęcie
Witaj wiosenko- kwiatki dla Ciebie.......

Załączniki:
INTERIA.PL

Napisał(a): wiosna2 -

InterWojtek222
wiosna2
Eluska Dołączam się do zyczeń.....wszystkiego najlepszego....pomyslnosci ....Zdjęcie wielu oddanych przyjaciół i szczerych gosci:)
Jeszcze raz wszystkim ślicznie dziękuję za życzenia naprawdę milutko było ............no i myślę ,że dziś się wszystkim odwdzięczyłam piękną pogodą:)ZdjęcieZdjęcie
Witaj wiosenko- kwiatki dla Ciebie.......
Zdjęcie
Dziękuję faktycznie trzy dni świętuję:)

Reklama

Napisał(a): A44 -

Wszystkiego najlepszego Wiosenko!✋👍💟💞💜💓👜👝🎒💼👑👒⌚👓👠👢👡💰💰💰👛🔔🎀📑🎈🎂🎂🎎📺📻🎷🎺🎧🎸🐼🐳🐋🍨🍷🐚🍧🍦🍩🍰🍪🍫🍬🍭🍮🍯🍳🍔🍟🍝🍕🍖🍗🍤🍣🍱🍞🍜🍚🍛🍲🍥🍢🍡🍘🍠🍌🍎🍏🍊🍋🍄🍅🍆🍇🍈🍉🍐🍑🍒🍓🍍🌈🌻🌸🌷🌼🌹🌞🏦⚓🏭🗼🏄🛁🛀

Reklama

Napisał(a): Kinia223 -

Droga Wiosenko :) Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta. Dużo zdrówka i pogody ducha :)
A ode mnie wiosenny krokusik:
Załączniki:

Reklama

Napisał(a): wiosna2 -

A44 Wszystkiego najlepszego Wiosenko!✋👍💟💞💜💓👜👝🎒💼👑👒⌚👓👠👢👡💰💰💰👛🔔🎀📑🎈🎂🎂🎎📺📻🎷🎺🎧🎸🐼🐳🐋🍨🍷🐚🍧🍦🍩🍰🍪🍫🍬🍭🍮🍯🍳🍔🍟🍝🍕🍖🍗🍤🍣🍱🍞🍜🍚🍛🍲🍥🍢🍡🍘🍠🍌🍎🍏🍊🍋🍄🍅🍆🍇🍈🍉🍐🍑🍒🍓🍍🌈🌻🌸🌷🌼🌹🌞🏦⚓🏭🗼🏄🛁🛀
O kurcze ale tu mam wszystkiego .....nie wiem czy to zwładam .:)Dziękuję pięknie!!!!!!:)

Napisał(a): Gość -

wiosna2
spon
wiosna2
spon Słodkiego miłego życia Pani Wiosno ;*))
Udało Ci się kocham wszystkoco słodkie a w szczególności czekoladki:)Dzięki...........:)
Zatem dedykuję Ci całą...bombonierkę ;)

No to może do kawci zjem Twoją bombonierkę:)
Wiosenko ,miłego dnia Wojtek życzy !!! :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wiosna 2 ma dzisiaj urodziny ....