27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +0
27 ppt ?

Wiosna - czas na dietę (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wiosna - czas na dietę

Napisał(a): Gość -

Moim zdaniem stosowanie diet w stylu 1000kcl lub innych, które katują nasz organizm jest zupełnie bez sensu, a także nie bez wpływu na nasze zdrowie. Odchudzanie wcale nie polega na głodzeniu się, ani na skrupulatnym liczeniu kalorii, ale na odpowiednim dożywieniu każdej komórki naszego ciała. Nie ma możliwości uniknięcia efektu jo-jo po takich katorgach jakie serwujemy naszemu organizmowi stosując dietę niedoborową-np. 1000kcl. Organizmu na dłuższą metę nie oszukamy, ponieważ przechodzi on wtedy na zmniejszony metabolizm, oszczędzając energię, a w momencie powrotu do starych nawyków żywieniowych, mając nauczkę w postaci mniejszych porcji, wszystko odkłada i wolniej spala, tak więc, mało tego, że waga wróci, to jeszcze z niezłym naddatkiem. Ważne jest aby odżywić nasz organizm dając mu wszystko czego potrzebuje. Chodzi mi tu o wszystkie witaminy, dobrej jakości białko, mikro i makroelementy, minerały itp. Dopiero wtedy, uzupełniając wszelkie niedobory i deficyty, możemy mówić o zdrowym, bezpiecznym, jak również skutecznym odchudzaniu. Ja schudłem w ten sposób 18kg, wagę utrzymuję do dziś i nie ma takiej siły abym kiedykolwiek wrócił do swojej nadwagi. Zlikwidowałem zaparcia, nadciśnienie, wzdęcia i inne dolegliwości spowodowane nadwagą i złym odżywianiem. Zbudowałem sobie tzw. piec do spalania kalorii czyli tkankę mięśniową w miejsce tłuszczowej. Nigdy się nie głodziłem w czasie odchudzania, a teraz od czasu do czasu zjadam nawet pół szarlotki z bitą śmietaną i lodami, specjalność mojej żony, i waga nawet nie drgnie. Wiem teraz na pewno jak można trwale, skutecznie i praktycznie bez żadnych wyrzeczeń osiągnąć swoją wymarzoną wagę i figurę. Jeśli znajdą się osoby, które byłyby zainteresowane, jakim sposobem to osiągnąłem, proszę pisać poprzez Interię.
INTERIA.PL

Naucz się jak się prawidłowo odżywiać, jak schudnąć aby uzyskać swoją wymarzoną wagę i utrzymać ją beż efektu "jo-jo", nie głodząc się i nie wykonując żmudnych ćwiczeń.
Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację z Osobistym Doradcą Kontroli Wagi
- utrata wagi
- utrzymanie wagi

Kilkadziesiąt zadowolonych klientów z całej Polski dzięki możliwości telefonicznych konsultacji i opieki nad klientem!

Anna
0-665 885 989http://www.an(...)ID=8179

Czas na trochę ruchu. Może bieganie? To prawdopodobnie najefektywniejsze ćwiczenie z możliwych i nikt jeszcze nic lepszego nie wymyślił i pewnie długo nie wymyśli. Ale ważne, żeby nie biegać w byle czym. Nogi i kolana są bardzo obciążone, trzeba o nie dbać, zainteresować się specjalnymi butami (newbalance.pl) i zainwestować w bezpieczeństwo i zdrowie. Szczególnie teraz.

Reklama

Bieganie jest super i nie ma lepszego sposobu na zachowanie dobrego wyglądu i samopoczucia. Ja mam parę butów new balance, bo są niesamowicie wygodne( i tanie) i świetnie sprawdzają się zarówno na dłuższe jak i krótsze dystanse.

Reklama

Reklama

Polecam metodę dr Dukana. Trochę trwa ale jest bardzo skuteczna. Od połowy stycznia schudłam 9 kg i chudnę nadal. Kup sobie książkę "Nie potrafię schudnąć" albo "Metoda doktora Dukana" i zastosuj się do wskazówek. To działa!

Jest wiosna, więc to idealna pora na spracery. Zwłaszczam jak ktoś ma w miarę blisko do parku czy lasu. To nie takie trudne, a świeże powietrze zawsze dobrze robi.
Jedyny problem w uzależnieniach typu nikotyna, piwko, komp.
Na szczęście nie palę, ale piwko na świeżym powietrzu lubię wypić.

Jak uda mi się wyrwać z domu to również uzależnienie od kompa odpada, choć żal, że nie mogę blipować czy czatować na Chill City. Komuper to pożeracz czasu. Z drugiej strony mam w komórce gg i zawsze mogę się na chwilę połączyć z internetem.
Wiosna to nie tylko najlepszy okres na spacery i zrzucanie zbędnego ciałka, przecież nie odkrywamy jeszcze tyle ile później latem.

pzdr

Do wszystkich idacych na diete, kupcie sobie psa, takiego ktory potrzebuje wybiegu. Jedzcie piec razy dziennie w malych porcjach, duzo miesa i tluszczow zwierzecych, tluszcz zwierzecy syci na dlugo, jest bardzo potrzebny na nerwy, bez niego ani rusz. Poza tym jestescie dluzej syci i organizm nie wola o jedzenie. Jedzcie to na co macie ochote pod warunkiem, ze piec razy dziennie, jak niemowlaki ale nie zazerac sie tylko umiarkowanie. Ja cale moje zycie jestem glodna, prawie caly dzien jem, kocham mieso i boczek, mam 50 lat i waze 58 kg, zawsze bylam szczupla, teraz mam pare kg wiecej, rozumie sie, wiek tez robi swoje, tluszcze odkladaja sie na biodrach i udach, normalka w tym wieku.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wiosna - czas na dietę