13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +42
13 ppt ?

Wiosna, Czas na dietę! (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wiosna, Czas na dietę!

Napisał(a): Dariusz -

Mam wspaniałą nowinę dla wszystkich odchudzających się! Masło nie tuczy jak silnie jak smalec! Mam 51 lat 168 cm wzrostu i 155 kg wagi. Postanowiłem o siebie zadbać żeby się jeszcze jakiejś młodej zgrabniej spodobać no i rzuciłem schabowe na smalcu na obfite śniadania i kolacje z dużą ilością białego pieczywa z masłem i wędliną. Okazało się że zamiast regularnie tyć jak dotychczas ok 8 kg miesięcznie teraz tyję tylko 4 kg na miesiąc! To spadek o 50% ! A więc jedzcie masło białe sery i wędlinę z białym pieczywem. Życzę zdrówka i radości w konsumpcji!!!!
INTERIA.PL

Re: Wiosna, Czas na dietę!

Napisał(a): gość -

SODOMA i GOMORA! Nadchodzi apogeum grzechu i zezwierzęcenia a ateiści mówią: nic się nie dzieje! Rozwijamy się idziemy do przodu! Mówisz im że Biblia to wszystko przepowiedziała a oni odpowiadają że to Żydzi na pustyni siedzieli i myśleli jak tu bogatych Polaków okraść i wymyślili wiarę aby od ludzi forsę wyciągać. I zbudowali kościół a potem postanowili do Europy przyjechać i tu zbudować kościoły aby od naiwnych owieczek forsę ciągnąć. Taka jest wiedza ateistów o chrześcijaństwie!!!!!

Re: Wiosna, Czas na dietę!

Napisał(a): stiffnecked -

gość SODOMA i GOMORA! Nadchodzi apogeum grzechu i zezwierzęcenia a ateiści mówią: nic się nie dzieje! Rozwijamy się idziemy do przodu! Mówisz im że Biblia to wszystko przepowiedziała a oni odpowiadają że to Żydzi na pustyni siedzieli i myśleli jak tu bogatych Polaków okraść i wymyślili wiarę aby od ludzi forsę wyciągać. I zbudowali kościół a potem postanowili do Europy przyjechać i tu zbudować kościoły aby od naiwnych owieczek forsę ciągnąć. Taka jest wiedza ateistów o chrześcijaństwie!!!!!
Fajnych masz kolegow...

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Wiosna, Czas na dietę!