39
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń512
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +0
39 ppt ?

Wirtualne biuro - opinie (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wirtualne biuro - opinie

Napisał(a): damian09c -

Znacie? Korzystacie? Jakie opinie? Coraz popularniejsze stają się takie biura, a ja już prawdę mówiąc nie chcę mieć zarejestrowanej działalności pod adresem prywatnym (nachodzący mnie klienci - sprzedaję przez internet).
INTERIA.PL

Re: Wirtualne biuro - opinie

Napisał(a): Gość -

Moim zdaniem dobre rozwiązanie dla osób prowadzących działalność internetową bądź tych, którzy chcą mieć siedzibę firmy w innym mieście, bez ponoszenia zbędnych kosztów. Niektóre firmy posiadają w ofercie dodatkowe ciekawe rozwiązania np. wynajem biura na godziny, usługi doradcze, księgowość. Naprawdę pomocne rozwiązania w prowadzeniu działalności. Od jakiegoś czasu korzystam z oferty firmy Cubi multioffice z Rzeszowa. Jestem zadowolona i szczerze polecam :) Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej http://www.cu(...)fice.pl

Napisał(a): ~AdamRomaniak -

Jeśli chcesz skupić się na samym prowadzeniu firmy i nie zaprzątać sobie głowy papierkami to wirtualne biuro jest świetnym rozwiązaniem. Sam prowadzę firmę i korzystam z wirtualna-siedziba, gdyby nie oni zamiast pozyskiwać i wykonywać zlecenia pewnie siedziałbym w dokumentach, a tak mam spokój.

Napisał(a): ~mireczek45 -

nie będę zakładać nowego wątku skoro dzielimy się opiniami na temat biur wirtualnych to moim zdaniem najlepszą ofertę mają rachmistrzowie w Warszawie oprócz typowych usług oferują również pomoc kancelarii prawnej co zawsze się przydaje

Napisał(a): Gość -

A czytaliście ten artykuł o coworkinguhttp://www.po(...)823015/ ? Mnie zdarzyło się korzystać z darmowej konsultacji. Wspólnie wybraliśmy najbardziej optymalne rozwiązanie. Bardzo komfortowe biura zamykane. Jeśli chodzi o sam proces zamawiania przestrzeni coworkingowej to jest to zaledwie kilka kliknięć, wliczając w to już płatność online :)

Napisał(a): ~MoniaS -

Jak dla mnie super sprawa. Szczególnie jesli nie chcesz, zeby klienci wiedzieli, gdzie mieszkasz. A sprawa przecież jest całkiem legalna i bardzo wygodna...
Ja w Poznaniu korzystam z usług firmy Dunevia. są całkiem fajni, więc jeśli ktoś z Poznania potrzebuje ich pomocy, to zachęcam :)

Napisał(a): ~Krystek2000 -

~MoniaS Jak dla mnie super sprawa. Szczególnie jesli nie chcesz, zeby klienci wiedzieli, gdzie mieszkasz. A sprawa przecież jest całkiem legalna i bardzo wygodna...
Ja w Poznaniu korzystam z usług firmy Dunevia. są całkiem fajni, więc jeśli ktoś z Poznania potrzebuje ich pomocy, to zachęcam :)
Znasz Dunevię? Powiesz coś więcej?

Napisał(a): ~Aga89 -

Wszystko chyba zależy od tego, jaki rodzaj biznesu się prowadzi. Nie wszystko możesz załatwić za pomocą wirtualnego biura. Jeśli jednak masz nową, jednoosobową firmę, to na pewno będzie to dobra opcja. Nie dość, że klienci nie będą Cię nachodzić, to jeszcze zaoszczędzisz trochę grosza :)

Napisał(a): ~MoniaS -

~Krystek2000
~MoniaS Jak dla mnie super sprawa. Szczególnie jesli nie chcesz, zeby klienci wiedzieli, gdzie mieszkasz. A sprawa przecież jest całkiem legalna i bardzo wygodna...
Znasz Dunevię? Powiesz coś więcej?
Tak, bardzo fajna, rzetelna firma. Na prawdę godna polecenia. Profesjonaliści, wszystko ułożą pod Ciebie i Twoją firmę, a do tego mają mocno konkurencyjne ceny. Wejdź sobie na ich stronę i poczytaj.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wirtualne biuro - opinie