34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń294
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +0
34 ppt ?

Wirtualne biuro - opinie (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wirtualne biuro - opinie

Napisał(a): ~Marek -

~Aga89 Wszystko chyba zależy od tego, jaki rodzaj biznesu się prowadzi. Nie wszystko możesz załatwić za pomocą wirtualnego biura. Jeśli jednak masz nową, jednoosobową firmę, to na pewno będzie to dobra opcja. Nie dość, że klienci nie będą Cię nachodzić, to jeszcze zaoszczędzisz trochę grosza :)
A jeśli chcę w mojej firmie zajmować się sprzedażą własnoręcznie wykonanych mebli i dekoracji i mam tylko warsztat, w którym pracuje, to wirtualne biuro się dla mnie sprawdzi?

Napisał(a): coworkzakopanepl -

To jak najbardziej legalna forma i do tego wygodna. W zakopanem pod adresem Krupówki 4 prowadzimy przestrzeń coworkingową z usługą wirtualnego biura. Mamy kilku klientów którzy za 99 zł / m-c korzystają właśnie z tej formy i wynajmują salę lub biurko tylko jak muszą spotkać się z klientem:)

Napisał(a): ~KarolKarol -

~Marek
~Aga89 Wszystko chyba zależy od tego, jaki rodzaj biznesu się prowadzi. Nie wszystko możesz załatwić za pomocą wirtualnego biura. Jeśli jednak masz nową, jednoosobową firmę, to na pewno będzie to dobra opcja. Nie dość, że klienci nie będą Cię nachodzić, to jeszcze zaoszczędzisz trochę grosza :)
A jeśli chcę w mojej firmie zajmować się sprzedażą własnoręcznie wykonanych mebli i dekoracji i mam tylko warsztat, w którym pracuje, to wirtualne biuro się dla mnie sprawdzi?
Ja myślę, że tak. Tylko musisz mieć to wirtualne biuro w tym samym mieście lub niedaleko. Może Ci wtedy posłużyć nie tylko ogólnej obsługi spraw biurowych, ale i do spotkać z klientami. Nie będą musieli siedzieć wtedy z Tobą w warsztacie :D

Napisał(a): ~Doominika -

~Eweelinka A czy to w ogóle jest legalne?
Oczywiście, że tak w pełni. Tu nie ma jakiegoś podszywania się pod inną firmę, czy coś. Firma zewnętrzna oferuje Ci usługę jaką jest adres i przestrzeń biurowa do spotkań z klientami. Jest to dużo tańsza forma niż wynajem własnego lokalu.

Napisał(a): ~Procek -

Bardzo fajna opcja, i przy zakładaniu biznesu, i przy prowadzeniu jednoosobowej firmy, i przy rozwoju firmy, gdy chcemy otworzyć np. nowy oddział na drugim końcu Polski. Tak na prawdę wirtualne biuro chyba nie ma minusów, no chyba, ze trafisz na nierzetelną firmę. Ale w necie jest tyle informacji i opinii, że można spokojnie znaleźć kogoś godnego zaufania.

Napisał(a): ~Fantastic Studio -

Cześć,
Jeśli szukacie wirtualnego adresu na warszawskiej Pradze serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej usługi w Fantastic Studio. Zajmiemy się twoją korespondencją, powiadomimy o nowej poczcie, w razie potrzeby udostępnimy sale. Przygotowaliśmy dla Was trzy atrakcyjne pakiety już od 55 PLN/mies. Więcej informacji znajdziecie na stronie [url=http://fantastic-studio.com/wirtualne-biuro-warszawa]http://fantastic-studio.com/wirtualne-biuro-warszawa[/url]
Pozdrawiamy
Zespół Fantastic Studio

Napisał(a): aabcehacba -

Jeśli prowadzicie jednoosobową działalność, to takie biuro może być dobrym pomysłem, w pozostałych przypadkach już nie. Większość firm po prostu potrzebuje stałego biura. Jeśli przymierzacie się do wynajmu biura w W-wie, to w Akademii Najemców prowadzą kursy, które pomogą w znalezieniu najkorzystniejszej oferty, w załatwieniu formalności, czy aranżacji biura.

Napisał(a): znafca123 -

Hej,

ja od dłuższego czasu korzystam z usługi wirtualne biuro połączonej z biurem cowokringowym. Dużo jestem w rozjazdach i trudno mi się z tym ogarnąc bez czyjejś pomocy. Całość poczyt dostaję zeskanowaną na maila i jestem z tego podowu bardzo zadowolony. Jesli szukasz taniego wirtualnego biura to zerknij tutaj:
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wirtualne biuro - opinie