11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
11 ppt ?

Witam wszystkich.., dawnych znajomych i nowych forumowiczów..:) (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Witam wszystkich.., dawnych znajomych i nowych forumowiczów..:)

Napisał(a): waldiwlodawa -

Dawno mnie tutaj nie było, ciekawy jestem ilu znajomych z przed lat przetrwało na tym forum..?
Podpiszcie się proszę...:)
INTERIA.PL

Re: Witam wszystkich.., dawnych znajomych i nowych forumowiczów..:)

Napisał(a): abce -

WALDI witam Cię serdecznie ! Pojawiłeś się po tak długim czasie nieobecności . Obecnie mam inny nick . Mój dawny to "emha " -pewnie sobie przypomnisz . Ja też długo nie istniałam na forum . Odeszłam bo była na mnie nagonka za pisanie prawdy .Kiedyś pytałam o Ciebie to odezwał sie do mnie " Misza " i na priv napisał kilka słów .Waldi bardzo brakuje Cie na tym forum . Twoje tematy do dyskusji , kultura wypowiedzi a także Twoich pięknych kwiatów i Twojego ogrodu . Proszę zostań na forum i nigdzie już nie odchodż ! Pozdrawiam serdecznie . :-)

Reklama

Reklama

Napisał(a): Kinia223 -

Ja wpadam, ale rzadko. DINGA nie ma, zdjęć już kompletnie nie jestem stanie wrzucać. Beznadzieja.

Reklama

Napisał(a): Blandare51 -

Kinia223 Ja wpadam, ale rzadko. DINGA nie ma, zdjęć już kompletnie nie jestem stanie wrzucać. Beznadzieja.
"Blokada" wklejek u mnie minela, gdy zainstalowalem od nowa firefoxa - na chromie tez nie moge wklejac....

Witajcie.., nie mogę wklejać zdjęć z mojego ogrodu i dlatego nie bywam na forum...:(

Interia ogranicza naszą swobodę...Przez to forum umiera...

abce WALDI witam Cię serdecznie ! Pojawiłeś się po tak długim czasie nieobecności . Obecnie mam inny nick . Mój dawny to "emha " -pewnie sobie przypomnisz . Ja też długo nie istniałam na forum . Odeszłam bo była na mnie nagonka za pisanie prawdy .Kiedyś pytałam o Ciebie to odezwał sie do mnie " Misza " i na priv napisał kilka słów .Waldi bardzo brakuje Cie na tym forum . Twoje tematy do dyskusji , kultura wypowiedzi a także Twoich pięknych kwiatów i Twojego ogrodu . Proszę zostań na forum i nigdzie już nie odchodż ! Pozdrawiam serdecznie . :-)
Witaj...Strasznie tęsknię za wami...:)

Napisał(a): Blandare51 -

waldiwlodawa
abce WALDI witam Cię serdecznie ! Pojawiłeś się po tak długim czasie nieobecności . Obecnie mam inny nick . Mój dawny to "emha " -pewnie sobie przypomnisz . Ja też długo nie istniałam na forum . Odeszłam bo była na mnie nagonka za pisanie prawdy .Kiedyś pytałam o Ciebie to odezwał sie do mnie " Misza " i na priv napisał kilka słów .Waldi bardzo brakuje Cie na tym forum . Twoje tematy do dyskusji , kultura wypowiedzi a także Twoich pięknych kwiatów i Twojego ogrodu . Proszę zostań na forum i nigdzie już nie odchodż ! Pozdrawiam serdecznie . :-)
Witaj...Strasznie tęsknię za wami...:)
Co u Ciebie obok tesknoty? U nas wiosna za pasem...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Witam wszystkich.., dawnych znajomych i nowych forumowiczów..:)