73
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +0
73 ppt ?

Witaminy w tabletkach- jeść czy nie? (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Witaminy w tabletkach- jeść czy nie?

Napisał(a): Gość -

uważam,że takie witaminy pomagają i nie jest to efect placebo.
ja biorę Vita-miner - jest to kompleks 20 witamin i składników mineralnych. Jest całkowicie bezpieczny dla kobiet w ciąży,a nawet niezbędny przy prawidłowym jej przebiegu :)

Re: Witaminy w tabletkach- jeść czy nie?

Napisał(a): Gość -

Najlepiej jednak spożywać witaminy z natury, czyli z owoców i warzyw. Ale jak się nie da to i takie w tabletkach chyba będa lepsze niż żadne. Z drugiej strony, czy takie tabsy nie wpływają niekorzystnie na wątrobę? Może też być tak jak piszesz - jeśli będziesz w dużych ilościach brać tabletki, a później przestaniesz i nie będziesz dostarczać witamin w innej postaci, to pewnie organizm się o nie upomni.

Reklama

Re: Witaminy w tabletkach- jeść czy nie?

Napisał(a): Gość -

Ja nie jem tylko pije plusssza w witaminami :) czuje się zdrowo, mam dużo energii itd. Wiem, że nie dostarczam organizmowi wszystkich niezbędnych składników, nie mam czasu układać zdrowych diet, biegać po sklepach ze zdrową żywością, więc wolę się wspomóc.

Reklama

Reklama

Re: Witaminy w tabletkach- jeść czy nie?

Napisał(a): Gość -

Też nie słyszałam :) Prawda jest taka,że nasze diety są przeważnie tak ubogiue ,że trzeba je jakoś dodatkowo urozmaicać. Ja preparatów witraminowych ostatnio nie zażywama ale w przeszłości zdarzało mi się, podobnie jak tran( na piękne paznokcie), magnez( na drgającą powiekę), immulinę( na wzmopcnienie odporności) . Nie ma w tym nic złego, trzeba tylko mieć świadomość,ze zarzywanie takich preparatów nie zwalnia nas z obowiazku dbania o swoją dietę

Re: Witaminy w tabletkach- jeść czy nie?

Napisał(a): Gość -

Gość Ja na przykład stosuje witaminy łatwo przyswajalne i w 100% naturalne. Czuje sie po nich pełna energii a ponadto są specjalnie dobrane do mojej grupy krwi. Produkt o ktorym mowie znalazlam tutaj:http://zdrowo(...)+b.html
Ale jaka cena! Nie wiem po co aż tak przepłacać.. rzadko biorę suplementy - zazwyczaj jak się coś dzieje np. skurcze czy jakieś problemy z cerą. Ale wystarczają suplementy za 10zł np. jak wspomniany plusssz.

Re: Witaminy w tabletkach- jeść czy nie?

Napisał(a): Gość -

Gość Ale jaka cena! Nie wiem po co aż tak przepłacać.. rzadko biorę suplementy - zazwyczaj jak się coś dzieje np. skurcze czy jakieś problemy z cerą. Ale wystarczają suplementy za 10zł np. jak wspomniany plusssz.
Jak już brać to naturalne. W pluszzu wydaje mi sie ze natury za bardzo nie znajde. Stąd ta różnica cenowa. Biorąc pod uwagę skład produktu, a sklad plussza to nie jestem w stanie 5 tabletek rozpuszczac dziennie. Poza tym w miesiacu musialabym wypic 150 tabletek plusza a to wtedy cenowo wyjdzie podobnie, a jakosciowo o wiele lepiej na tym wychodze biorac vital :) Tak teraz spojzalam na opakowanie i Vital ma 90tabl. Wiec na 3 miesiace mam multiwitamine :)

Re: Witaminy w tabletkach- jeść czy nie?

Napisał(a): Gość -

Na samych suplementach człowiek nie żyje, część witamin i minerałów jednak dostarczamy w jedzeniu więc lepiej, żeby suplement nie dostarczał nam za dużo. Poza tym, nie wydaje mi się, żeby w tych tab. za 90zł nie było chemii, to jednak naturalna żywność nie jest :)

Re: Witaminy w tabletkach- jeść czy nie?

Napisał(a): Gość -

Jeśli nie masz innej opcji przyjmowania witamin jak tylko w postaci tabletek, to lepiej tak je dostarczać organizmowi niz w ogóle.
Ja np. swego czasu byłam na diecie pozbawionej warzyw i owoców i witaminy w tabletkach były jedyna opcją jaka wchodziła w gre. Bez nich mój organizm wyniszczyłby sie totalnie, więc gdy nie ma innej opcji witaminom w tabletkach mówimy TAK :)

Re: Witaminy w tabletkach- jeść czy nie?

Napisał(a): Gość -

Gość Na samych suplementach człowiek nie żyje, część witamin i minerałów jednak dostarczamy w jedzeniu więc lepiej, żeby suplement nie dostarczał nam za dużo. Poza tym, nie wydaje mi się, żeby w tych tab. za 90zł nie było chemii, to jednak naturalna żywność nie jest :)
Generalnie w suplementach i we wspomaganiu zdrowia nie chodzi o to żeby zastapić całkowicie pożywienie, bo w tym nie o to chodzi. Chodzi o to, żeby uzupełnić braki substancji odżywczych, których nie jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi w ciągu dnia. Wiadome jest to, że każda z nas ma inne zapotrzebowanie na różne witaminy i minerały, a może to wynikać ze środowiska jakie nas otacza czy stresu. Także ja również jestem na tak jeżeli chodzi o suplementy - ale tylko te naturalne.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • witaminy w tabletkach opinie
  • witaminy w tabletkach
  • witaminy w tabletkach a zdrowie
  • najwiecej witamin w jednej tabletce
  • czy jeść witaminy
  • kompleks witamin w tabletkach
Do góry strony: Witaminy w tabletkach- jeść czy nie?