1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń86 tys.
  • Odpowiedzi122
  • Ocen na +453
1 tys. ppt ?

Witold Waszczykowski zdradził PiS. Prezes nie będzie zadowolony! (123)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Witold Waszczykowski zdradził PiS. Prezes nie będzie zadowolony!

Napisał(a): ~nynek -

W rozmowie z dziennikarzem na antenie RMF FM Witold Waszczykowski się wygadał. Prezes z pewnością nie będzie zadowolony. Osobiście jestem w szoku jak były Minister Spraw Zagranicznych odniósł się do kryzysu pomiędzy Polską, a Izraelem. Swoją wypowiedzią totalnie zaprzeczył temu, czym do tej pory grała partia Prawa i Sprawiedliwości. Sami zobaczcie:

Sprawa tej ustawy była przecież procedowana przez kilka lat. I od kilku lat strona izraelska nie akceptowała tej ustawy i MSZ ostrzegał przed tym


Żeby zobrazować zaistniałe rozbieżności wystarczy przytoczyć wcześniejsze słowa Patryka Jakiego:

Nigdy nie poruszono kwestii związanych z tą ustawą, strona izraelska nie powiedziała, że coś jest nie tak. Przez rok nie było z ich strony żadnych uwag. Strona izraelska nie zgłaszała żadnych zastrzeżeń. Skoro więc sami nie zgłaszali zastrzeżeń, to skąd my mieliśmy wiedzieć, że coś jest nie tak

Wygląda na to, że Witold Waszczykowski trochę się zagalopował w swoich zwierzeniach, co na pewno nie będzie korzystne dla całej partii. Czy Jarosław Kaczyński postanowi się do tego odnieść? Czekam z niecierpliwością!
INTERIA.PL

Re: Witold Waszczykowski zdradził PiS. Prezes nie będzie zadowolony!

Napisał(a): ~Tim -

Trzeba umieć czytać - to, że strona izraelska nie sformułowała żadnych oficjalnych zastrzeżeń, nie oznacza, że ich nie ma. MS nie mając żadnych formalnych zgłoszeń Izraela uważało, że wszystko jest uzgodnione, MSZ korzystając z nieformalnych kanałów i źródeł informacji wiedziało i ostrzegało, że będzie sprzeciw. Pytaniem pozostaje czy MS po prostu zlekceważyło MSZ, czy też zostało wprowadzone na minę, albo też, czego nie da się wykluczyć - świadomie poszło na wywołanie kryzysu.

Re: Witold Waszczykowski zdradził PiS. Prezes nie będzie zadowolony!

Napisał(a): ~mara -

~Tim Trzeba umieć czytać - to, że strona izraelska nie sformułowała żadnych oficjalnych zastrzeżeń, nie oznacza, że ich nie ma. MS nie mając żadnych formalnych zgłoszeń Izraela uważało, że wszystko jest uzgodnione, MSZ korzystając z nieformalnych kanałów i źródeł informacji wiedziało i ostrzegało, że będzie sprzeciw. Pytaniem pozostaje czy MS po prostu zlekceważyło MSZ, czy też zostało wprowadzone na minę, albo też, czego nie da się wykluczyć - świadomie poszło na wywołanie kryzysu.
To jest cały styl rządzenia PIS - kłamstwa, kręcenie, półprawdy, niekompetencja i ignorancja nie mówiąc o braku nerwu dyplomatycznego.

Re: Witold Waszczykowski zdradził PiS. Prezes nie będzie zadowolony!

Napisał(a): ~rozsądny -

~koun
~nuk Główny nurt im się trochę rozjechał. Co zrobić. Slepo wpatrzeni w PiS i tak nie zwrócą na to uwagi..
Tylko w zasadzie co mnie obchodzą żydy? Mamy przed nimi klęczeć czy jak?
I tak klęczysz przed takim jednym na krzyżu!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Witold Waszczykowski zdradził PiS. Prezes nie będzie zadowolony!