• w temacie Polacy nie chcą Kaczyńskiego - przynajmniej na tym stanowisku

W: Polityka
    Pan Kaczyński mądry inteligentny człowiek z klasą ,który nie boi się opluwaczy nie zwraca na nich uwagi opluwacze to PO.\\\\\\\przy obecnym składzie rządu poprawia stan Polski ich życie ,prostuje to co tamci nie chcieli widzieć ,bo poco jaj oni żyli w luksusie ,a inni szukali jedzenia w śmietniku Obecny skład rządu to chluba naszego kraju i dobrobytu \\\\\\\\\\\\jesteśmy cenionym partnerem dla zagranicy.2
  • w temacie Starsza czy młodsza dziewczyna ?

W: Męskie sprawy
    gość Proszę nie obrażać młodszych kobiet. Mam męża 10 lat starszego i jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi. I wcale nie poleciałam na jego kasę tylko kocham go takiego jakim jest mimo że czasem też brakuje nam do pierwszego. Wszystko kwestia szacunku i miłości w związku. A nie że jak młodsza to już musi zdradzać!!!!!!!!!!! Widocznie piszą to panowie którzy nie potrafią zadowolić swoich kobiet i dlatego poszły na bok.
    głupio piszesz i już można wyciągnąć wniosek ,że głowa pusta i miłość bez wartości bez emocji .
  • w temacie Starsza czy młodsza dziewczyna ?

gość pij tylko stare wino !! A KOCHAJ SIE Z DZIEWCZYNA CO MA 16 LAT !
    jesteś pustak i naiwniak w miłości jest tak ,że ona zwycięża .Kobieta kiedy starsza od faceta jest wartościową ma poukładane w głowie potrafi kochać swojego faceta nie liczy na korzyści finansowe .
  • w temacie zakochalem sie w kobiecie starszej ode mnie i

Gość oj jak ja to dobrze znam mam ten sam problem i nieberdzo wiem co z tym robić ;-(kobieta powinna mieć młodszego faceta bo starsi mają problemy z seksem i są dziwni tacy tatusiowie żyją krócej od kobiet .
  • w temacie Dlaczego faceci kochają tipsiary, solary i blachary?

gość Co ty wypisujesz Takiego stwora jak ta na poniższym zdjęciu to ominął bym szerokim łukiem Z reguły faceci preferują skromne mało wyeksponowane kobiety ale z odrobiną szaleństwa w sobie I zdecydowana większość facetów woli brunetki niż wszelkiej maści blondynkiNieprawda bo tylko blondynki są rozchwytywane a nie czarne wrony lub rudzielce wredne
  • w temacie Krągłości u kobiet są seksi ?

sprint Pamiętajcie Panie.....Mężczyźni to nie psy i na kości nie polecą:)))Panowie lubią proporcjonalne ,zgrabne ale nie lubimy dupiastych szerokich w miednicy i nóg ja parówki bez formy i kształtu to taka sylwetka wsiowa..
  • w temacie Ilu tak naprawdę jest osób niezadowolonych z sytuacji w kraju?

W: Polityka
    Proszę mnie nie gnębić i przysyłać ciągle to samo pyt. ile osób jest niezadowolonych .....Należy panie redaktorze przeprowadzić bad. statystyczne i wyciągną wnioski ,czy nie ma ciekawszych tematów to jest już chore a ten temat mnie nie interesuje .