• w temacie CZY MOŻNA ZGWAŁCIĆ WŁASNĄ ŻONE

W: Babskie sprawy
    gość Eee, ty za to mozesz powiedziec ze czules sie wykorzystywany, daty i godziny pewno pamietasz
    a ty nie pamietasz kiedy sie bzykasz to sobie postaw budke z cieciem to ci bedzie zapisywal

262
    gość nie ma wcale strasznego syfu, tylko troche ubran na sofie, o co ci chodzi czlowieku??? ZAL mi twojej zony jeszcze ja gwalciles chory typ! I chwalisz sie tym w internecie, ze jestes gwalcicielem popaprancu! Kazdy cie moze znalezc psycholu ! zboczeniec
    boisz sie podpisac popaprancu
    ja sie nie chwale popaprancu ze gwalcilem zone tylko porabana jak ty byla zona popaprancu podala mnie o gwalty zeby zagarnac caly majatek bo wiekszosci bab zalezy tylko na kasie a nie kto ja bzyka jestem ciekawy czy sa w tym kraju jeszcze uczciwe kobiety

gość nie ma wcale strasznego syfu, tylko troche ubran na sofie, o co ci chodzi czlowieku??? ZAL mi twojej zony jeszcze ja gwalciles chory typ! I chwalisz sie tym w internecie, ze jestes gwalcicielem popaprancu! Kazdy cie moze znalezc psycholu ! zboczeniec
    boisz sie podpisac popaprancu

DOBRE PYTANIE DLACZEGO ZA MNIE WYSZŁA BO PRZEZ 18LAT NIE PRACOWAŁA I NIE MIAŁA ŻADNYCH ZMARTWIEŃ JAK STWIERDZIŁA ZE TAK JEJ BYŁO WYGODNIE JA ROZUMIEM ZE PRACA W DOMU TEŻ SIĘ LICZY ALE NIE ROZUMIEM ZE CZŁOWIEK KTÓRY SIEDZI W DOMU I NIE MA CZASU ŻEBY ZROBIĆ PORZĄDEK STWIERDZIŁA ZE JEJ TO NIE PRZESZKADZA

Drodzy internauci dzisiaj w sadzie przekonałem sie ze moja byla tesciowa to żmija zaczela pluć jadem. dobrze ze nie zeznała jeszcze ze ja zgwałciłem