• w temacie Gotujmy proce, Liczmy kamienie!

  W: Polityka
  BezNicka
  Gdyby nie było wyjścia, całowałbym ,,wolne media, w ich posladki, wyznawał efekt cieplarniany, klimat, CO2, Mojżesza, nadLudziŻydów itd itd itd... Niczego z wymienionego, nie robię
  Widzę dzielnego ochotnika. Jakie jest w/g ciebie wyjście z tej beznadziejnej sytuacji?
 • w temacie Kto się wywyższa, będzie poniżony, z...........Łagiewnik !

  W: Polityka
  Żyd Jan i Żyd Jakub, synowie Żyda Zebedeusza, prosili Żyda Jezusa aby pozwolił im usiąść w Jego chwale jeden po prawej, a drugi po lewej Jego stronie, to raz. Dwa, jako katolik powinieneś wiedzieć, że Żyd Jezus na krzyżu z napisem na tabliczce w języku greckim, łacińskim i hebrajskim: "To jest Król Żydowski", zwrócił się do Ojca:"Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią" - jak sądzisz, Bóg Ojciec Go wysłuchał, czy ofiara Syna na krzyżu nie zrobiła na Nim żadnego wrażenia?
  Sam więc widzisz, że mówiąc:"czy zostało Im to wybaczone, tego Pismo Święte nie wyjaśnia" dowodzisz swojej powierzchownej (po łebkach) znajomości PŚ.

  W dzisiejszym czytaniu jest też:
  "Wiecie, że ci, którzy uchodzą za władców narodów, uciskają je, a ich wielcy dają im odczuć swą władzę. Nie tak będzie między wami. Lecz kto by między wami chciał się stać wielkim, niech będzie sługą waszym. A kto by chciał być pierwszym między wami, niech będzie niewolnikiem wszystkich. Bo i Syn Człowieczy nie przyszedł, aby mu służono, lecz żeby służyć i dać swoje życie jako okup za wielu"

  Jak miałby Jezus nam służyć i oddać swoje życie, gdyby Go nie ukrzyżowano? Pohamuj się w swoich oskarżeniach i wywyższaniu się ponad Żydów (robisz to w każdej relacji z...........Łagiewnik ! i tej też: Kto się wywyższa, będzie poniżony, z......Łagiewnik!), bo stajesz jak Piotr: "A Piotr wziął Go na bok i począł robić Mu wyrzuty: «Panie, niech Cię Bóg broni! Nie przyjdzie to nigdy na Ciebie».Lecz On odwrócił się i rzekł do Piotra: «Zejdź Mi z oczu, szatanie! Jesteś Mi zawadą, bo myślisz nie na sposób Boży, lecz na ludzki». " (Mt16:22)

  Już na koniec, abyś wiedział kto odpuszcza Katolikom grzechy, bo błądzisz we mgle:
  "W odpuszczaniu grzechów kapłani i sakramenty są tylko narzędziami, którymi chce posługiwać się nasz Pan, Jezus Chrystus, jedyny sprawca i dawca naszego zbawienia, by zgładzić nasze nieprawości i udzielić nam laski usprawiedliwienia"(KKK 987)

  Pozdrawiam Adamie (imienia semickiego w języku hebrajskim אדום adom oznacza "czerwony".
 • w temacie Wydrenowany mózg żydowskiego............CENZORKA !

  W: Polityka
  ~Lojzyk

  Udało się Tobie...........KOBIECINKO !

  A mam na myśli ostatnie zdanie, utrafione. Tego oczekiwałem, niczym basenu od pielęgniarki.
  Jak na dziadka przystało, to skorzystanie z tego urządzenia technicznego /plastikowego/ jest już sukcesem dnia.
  Czynisz sobie żarty niegodne z oczywistości cierpienia, na które nas wyznaczono wypędzając pierwszą parę z Raju Biblijnego, za dokonanie grzechu pierwszego /te kobiety/.

  TY jesteś z innej parafii jak ja, ale piszę jako ciąg dalszy nieuku teologiczny. W każdej sali szpitalnej /tego państwowego szpitala/ wisi KRZYŻ nad drzwiami, jest kaplica choć nikt tam nie chodzi, bo pacjenci są wyłącznie leżący po operacji, codziennie kapłan odwiedza leżących i udziela wraz modlitwą mały OPŁATEK symbolizujący KRZYŻ Pana Jezusa zamordowanego przez Żydów, przez całą dobę widzisz sufit, KRZYŻ, parawany wokół łóżek tych osób które odeszły, bo to był Ich czas.
  Aby nie oszaleć, chorzy nawet żartują nawzajem z siebie, tak i ja podchodzę do swojego stanu, bo dlaczego nie. A Ty nie łapiesz nawet moich nieudanych z reguły metafor.

  Ps. Babuniu, sama sobie zastrzyku nie zdołasz wcisnąć w krwioobieg, musi to zrobić osoba towarzysząca Tobie. No i zasuwaj dalej, rozkręcasz się, a mnie nakręcasz. A i jeszcze dam Ci w czółko pióropuszem do odkurzania książek: kiedyś lekarz chirurg wyrywał mi obcęgami duży paznokieć u nogi, na ż y w c a. Darłem się jak upiór. Dobre, co.
  Teraz Ty nawijaj ten horror.
  Masz dział Religia albo Porady a ty skamlesz na Polityce pod "Wydrenowany mózg żydowskiego............CENZORKA !" - nie dostrzegasz komizmu? Cierpiąc wyrażasz z bólu nienawiść do żydowskiego cenzorka? Czy aby nie z psychiatrii oddziału zamkniętego jako "napoleon"? W nosie mam twoją historię z paznokciem, trzeba było poprosić lekarza o znieczulenie. Nie, nie jest dobre lecz bardzo kiepskie kpiarzu.
  KOBIECINKA ale nie mazgaj.
 • w temacie Gotujmy proce, Liczmy kamienie!

  W: Polityka
  LaLunia
  BTWSelena No dobra,lecz juz nie wirtualna ocena ale twarde fakty.Problem migracyjny....Skąd się wziął?
  Ano myślę,że już zmanipulowani userzy -powolutku przestają lać nad nimi krokodyle łzy. To już nie kwestia ucieczki przed działaniami wojennymi...
  To doskonały interes dochodowy dla przemytników i polityczny pakt zawarty pomiędzy wiodącymi państwami.Im większy chaos,tym lepsze geszefty...
  A biedni ludzie płacą kasę,sprzedając reszki godności w swoim kraju.Rezultat nowy taki był,że po Wilnie tego lata ,błąkała się grupka (nawet nie z Afganistanu)-pytając jak dojść do wieży "Ajfla"...
  Biedni ludzie,idące na odstrzał jak stado młodych wilcząt.
  Widać wyraźnie,że to pax amercana,czyli ten "cacany" amerykański pokój ,dokumentnie sprzedał nas Niemcom,którzy robią geszefty z Rosją.A pax britanicca zrobił co zrobił.Americana zostawiła via Polonica na żywioł,bo zajęta rywalizacją z Chińczykami,której banki nie na żarty wysuwają się na czoło światowej finansjery.Mozna to sobie sprawdzić w rankingach w różnych językach..
  Polska może jeszcze postawić się tej bandzie "czworga",w tym chaosie,ale kto ma twarde cajones w naszym rządzie -przyzwyczajonym do rozkazów z góry?....
  W mojej subiektywnej ocenie sytuacji sprawa wygląda tak:
  1. Polska jest dymana na dwa fronty: jankesi żywotnie pragną wojny w europie i liczą na polska krew; to, że juesej jest państwem - bankrutem chyba nie jest przesadą, wojna u nas podreperuje ich gospodarkę, o ile nie zostanie wykończona przez blak-ów; drugi front to europejski dominator z tendencjami do autorytaryzmu i dominacji, który robi machniom-machniom z jankesami, ale i z
  Władimirem Władymirowiczem; na tak się francowacie składa, że jesteśmy dokładnie po środku;
  2. zarówno władza jak i opozycja nie mają cojones, do tego opozycja jak sprzedajna q...wa daje d..y brukselce, byleby tylko temu faszystowsko-kaczystowskiemu, zacofanemu "tenkrajowi" dowalić;
  3. wystarczy, że chińczyki przez 3,4 m-ce nie wyślą do europy żadnego transportu, wstrzymają dostawy wszystkiego :))) wojny nie trzeba :)))
  4. komuś bardzo, ale to bardzo zależy na zmianie utartego porządku rzeczy, dąży do rewolucji społecznej, rozchwiania nie tylko jednostek (ideologia lgbt) ale i całych społeczeństw, rozmycia narodów.
  W przedstawionej przez was ocenie sytuacji gotowanie proc i liczenie kamieni (na szaniec?) ma sens? Nigdy nie przyjdzie nasz czas, bo jak dobrze przeczytałam, jesteśmy osamotnieni jak ten palec, otoczeni przez samych wrogów i bez sojuszników. Wewnętrznie skłóceni i w totalnym chaosie (rozbiciu), a władza z opozycją niezdolne do spełnienia swych zadań. Może się mylę ale uprawiacie defetyzm (brak wiary w zwycięstwo lub powodzenie jakiejś sprawy, wyrażający się w ciągłym czarnowidztwem), bo jakie po tej gruntownej ocenie jest w/g was wyjście?
 • w temacie Wydrenowany mózg żydowskiego............CENZORKA !

  W: Polityka
  ~Lojzyk 4um ~Lojzyk 4um ~Lojzyk 4um ~Lojzyk ~kiker 4um ~Lojzyk Z UE, żarcia ............MICHA !

  Oto dzisiejsza pogawędka pana Rafała Ziemkiewicza tycząca zniewalania POLSKI przez gangsterów niemieckości. /ok.9 minutek/.
  POLSKĘ zniewala ignorancja, lekceważący stosunek do partnerów w UE i brak poszanowania prawa przez rządzącą Zjednoczoną Prawicę.Kogoś mi przypomina ten tekst... ale bzdury piszesz ... :)))) Tak teraz szkolą? Zniewala Polske jakie to płytkie i bzdurne . Napisz Polaków ! Piszesz Polskę zniewala ignorancja .stosunek ,brak poszanowania prawa - no jak bym słyszał Lewaka z zagranicy... Też zabronisz jeść mięsa i kotom łapać myszy? BUC zmienił płeć.............KIKUSIU !

  Wczytuję się w teksty tej tzw. naszej pani z siedmioma "krzyżykami+". Niby mi ta panienka wiekowo prawie bliska, ale czuję jakby stare perfumy z wieloryba. ODBIERASZ to? Odbieram. Nie cieszy mnie, że jestem bliska wiekowo i gdybym tylko mogła, krzyżyk bym tobie ujęła, jeden więcej dla takiego kaszalota jak ja, niewiele przecież zmienia.To drobiazgi panno...........FORUM !

  Nie sprzeczajmy się o krzyżyki na naszych barkach, odchyl się na serio politycznie, to rozpuszczę i ja jęzor. Będzie jak trzeba.
  A jak nie masz pomysłu babuniu, to napisz co Cię jeszcze "nie boli". Bo ja, jak sobie nie dam w żyłę z rana i wieczorkiem, to czuję nawet rosnące paznokcie w kończynach swych.

  Popuść wodze swej fantazji dziewicy po przejściach. /dziwne, że nasz ukochany Żydek-cenzorek nie skasował tego temaciku o niczym ?/.Odchylę się politycznie. Rozpuść jęzora dlaczego uważasz, że nie Polak?Dziewojo............Forumowa !

  Zawsze lubisz zadawać pytania, a ja grzesząc piszę sobie to i owo o plemieniu skalanym UKRZYŻOWANIEM Mesjasza. Ci ludzie, obywatele świata nigdy nie zasłużyli sobie na jakiekolwiek ulgowe traktowanie. Przy Ich stylu wyciąganiu wszystkiego od ludzi, to Krezus mityczny jest pikusiem.

  Panują, ale zawsze z ponurą twarzą i to z za parawanu - zasłony USA. A tu na naszym miejscu męki codzienności mają opłacanych zawodników, to taka beznadziejna, nudna, cuchnąca targowica. Zdrajca zawsze będzie Judaszem.Nie dalej, jak post temu, pytajnikiem wpis opatrzyłeś nieboraku. Dziewojo, dziewicy, panienka i temu podobne,......nie sądzisz, że się powtarzasz i kręcisz jak ten pies, kiedy wyczuje ruje?
  Co zaś tyczy się tego wielce mądrego narodu (naszemu niestety daleko do niego, widać to na każdym kroku) jako katolik powinieneś wiedzieć, że twoja wiara (zresztą bardzo płytka), jest właśnie z eksportu "made in jude". Czy to aby nie kompleks niższości sprawia, że dyszysz nienawiścią do nich? Gdybyś nie wiedział, to wiedz, że Jezus też Żydem, i z Żydów się wywodzi. Pomiędzy nimi się urodził, w ich synagogach i ich Torę czytał, w ich języku dyskutował o Prawie, które przeca Bóg nie tobie ale im objawił, a oni wiernie przez dziesiątki wieków je dochowywali. Nawet nie masz własnego imienia, lecz z eksportu "made in jude" Adam. Bardzo jest mi ciebie żal.Dziwna z ekranu..............KOBIECINKO !

  Moja Wiara w Boga nie jest płytka jak się Tobie wydaje i dlatego odpuszczam sobie ten Twój mało artystyczny wpis. Jeżeli masz coś ciekawego dla mnie do skonstruowania odpowiedzi, to służę piórem, ale obrażać to sobie możesz swoją ciotkę karolcię. I tyle.

  Ps. Nie cenisz BUCU mojej cierpliwości do Ciebie. Niby chcesz rozmawiać, a tracisz nad sobą panowanie. Ja nie. Dziś jest niedziela, słoneczna choć przenikliwe zimno. Staram się skupić nad czymś, co cyklicznie piszę po wysłuchaniu Mszy Świętej. Rano dałem se w żyłę, ale jeszcze nie jestem w formie, może za chwilę.
  A Ty wal we mnie młotem, tylko bez żaru żydowszczyzny.
  Prawda przyzwoitego wierzącego nie obraża - jako zasada. Policz te swoje wszystkie wobec mnie "dziewoje", "dziewice", "panienki" i obraź się na siebie i nie odpuszczaj sam sobie, bo to wbrew wierze. Skarć się, tak, to byłoby najlepsze i dla twojego dobra. Przestań też z tymi lamentami o dawaniu w "żyłę" i byciu "nie w formie", nie tylko ty niesiesz swój krzyż. Nieś go godnie, nie błaźnij się, nie czyń widowiska użalaniem nad sobą na Forum.
 • w temacie Wydrenowany mózg żydowskiego............CENZORKA !

  W: Polityka
  ~Lojzyk 4um ~Lojzyk 4um ~Lojzyk ~kiker 4um ~Lojzyk Z UE, żarcia ............MICHA !

  Oto dzisiejsza pogawędka pana Rafała Ziemkiewicza tycząca zniewalania POLSKI przez gangsterów niemieckości. /ok.9 minutek/.
  POLSKĘ zniewala ignorancja, lekceważący stosunek do partnerów w UE i brak poszanowania prawa przez rządzącą Zjednoczoną Prawicę.Kogoś mi przypomina ten tekst... ale bzdury piszesz ... :)))) Tak teraz szkolą? Zniewala Polske jakie to płytkie i bzdurne . Napisz Polaków ! Piszesz Polskę zniewala ignorancja .stosunek ,brak poszanowania prawa - no jak bym słyszał Lewaka z zagranicy... Też zabronisz jeść mięsa i kotom łapać myszy? BUC zmienił płeć.............KIKUSIU !

  Wczytuję się w teksty tej tzw. naszej pani z siedmioma "krzyżykami+". Niby mi ta panienka wiekowo prawie bliska, ale czuję jakby stare perfumy z wieloryba. ODBIERASZ to? Odbieram. Nie cieszy mnie, że jestem bliska wiekowo i gdybym tylko mogła, krzyżyk bym tobie ujęła, jeden więcej dla takiego kaszalota jak ja, niewiele przecież zmienia.To drobiazgi panno...........FORUM !

  Nie sprzeczajmy się o krzyżyki na naszych barkach, odchyl się na serio politycznie, to rozpuszczę i ja jęzor. Będzie jak trzeba.
  A jak nie masz pomysłu babuniu, to napisz co Cię jeszcze "nie boli". Bo ja, jak sobie nie dam w żyłę z rana i wieczorkiem, to czuję nawet rosnące paznokcie w kończynach swych.

  Popuść wodze swej fantazji dziewicy po przejściach. /dziwne, że nasz ukochany Żydek-cenzorek nie skasował tego temaciku o niczym ?/.Odchylę się politycznie. Rozpuść jęzora dlaczego uważasz, że nie Polak?Dziewojo............Forumowa !

  Zawsze lubisz zadawać pytania, a ja grzesząc piszę sobie to i owo o plemieniu skalanym UKRZYŻOWANIEM Mesjasza. Ci ludzie, obywatele świata nigdy nie zasłużyli sobie na jakiekolwiek ulgowe traktowanie. Przy Ich stylu wyciąganiu wszystkiego od ludzi, to Krezus mityczny jest pikusiem.

  Panują, ale zawsze z ponurą twarzą i to z za parawanu - zasłony USA. A tu na naszym miejscu męki codzienności mają opłacanych zawodników, to taka beznadziejna, nudna, cuchnąca targowica. Zdrajca zawsze będzie Judaszem.Nie dalej, jak post temu, pytajnikiem wpis opatrzyłeś nieboraku. Dziewojo, dziewicy, panienka i temu podobne,......nie sądzisz, że się powtarzasz i kręcisz jak ten pies, kiedy wyczuje ruje?
  Co zaś tyczy się tego wielce mądrego narodu (naszemu niestety daleko do niego, widać to na każdym kroku) jako katolik powinieneś wiedzieć, że twoja wiara (zresztą bardzo płytka), jest właśnie z eksportu "made in jude". Czy to aby nie kompleks niższości sprawia, że dyszysz nienawiścią do nich? Gdybyś nie wiedział, to wiedz, że Jezus też Żydem, i z Żydów się wywodzi. Pomiędzy nimi się urodził, w ich synagogach i ich Torę czytał, w ich języku dyskutował o Prawie, które przeca Bóg nie tobie ale im objawił, a oni wiernie przez dziesiątki wieków je dochowywali. Nawet nie masz własnego imienia, lecz z eksportu "made in jude" Adam. Bardzo jest mi ciebie żal.
 • w temacie Wydrenowany mózg żydowskiego............CENZORKA !

  W: Polityka
  ~Lojzyk 4um ~Lojzyk ~kiker 4um ~Lojzyk Z UE, żarcia ............MICHA !

  Oto dzisiejsza pogawędka pana Rafała Ziemkiewicza tycząca zniewalania POLSKI przez gangsterów niemieckości. /ok.9 minutek/.
  POLSKĘ zniewala ignorancja, lekceważący stosunek do partnerów w UE i brak poszanowania prawa przez rządzącą Zjednoczoną Prawicę.Kogoś mi przypomina ten tekst... ale bzdury piszesz ... :)))) Tak teraz szkolą? Zniewala Polske jakie to płytkie i bzdurne . Napisz Polaków ! Piszesz Polskę zniewala ignorancja .stosunek ,brak poszanowania prawa - no jak bym słyszał Lewaka z zagranicy... Też zabronisz jeść mięsa i kotom łapać myszy? BUC zmienił płeć.............KIKUSIU !

  Wczytuję się w teksty tej tzw. naszej pani z siedmioma "krzyżykami+". Niby mi ta panienka wiekowo prawie bliska, ale czuję jakby stare perfumy z wieloryba. ODBIERASZ to? Odbieram. Nie cieszy mnie, że jestem bliska wiekowo i gdybym tylko mogła, krzyżyk bym tobie ujęła, jeden więcej dla takiego kaszalota jak ja, niewiele przecież zmienia.To drobiazgi panno...........FORUM !

  Nie sprzeczajmy się o krzyżyki na naszych barkach, odchyl się na serio politycznie, to rozpuszczę i ja jęzor. Będzie jak trzeba.
  A jak nie masz pomysłu babuniu, to napisz co Cię jeszcze "nie boli". Bo ja, jak sobie nie dam w żyłę z rana i wieczorkiem, to czuję nawet rosnące paznokcie w kończynach swych.

  Popuść wodze swej fantazji dziewicy po przejściach. /dziwne, że nasz ukochany Żydek-cenzorek nie skasował tego temaciku o niczym ?/.Odchylę się politycznie. Rozpuść jęzora dlaczego uważasz, że nie Polak?
 • w temacie Wydrenowany mózg żydowskiego............CENZORKA !

  W: Polityka
  ~Lojzyk ~kiker 4um ~Lojzyk Z UE, żarcia ............MICHA !

  Oto dzisiejsza pogawędka pana Rafała Ziemkiewicza tycząca zniewalania POLSKI przez gangsterów niemieckości. /ok.9 minutek/.
  POLSKĘ zniewala ignorancja, lekceważący stosunek do partnerów w UE i brak poszanowania prawa przez rządzącą Zjednoczoną Prawicę.Kogoś mi przypomina ten tekst... ale bzdury piszesz ... :)))) Tak teraz szkolą? Zniewala Polske jakie to płytkie i bzdurne . Napisz Polaków ! Piszesz Polskę zniewala ignorancja .stosunek ,brak poszanowania prawa - no jak bym słyszał Lewaka z zagranicy... Też zabronisz jeść mięsa i kotom łapać myszy? BUC zmienił płeć.............KIKUSIU !

  Wczytuję się w teksty tej tzw. naszej pani z siedmioma "krzyżykami+". Niby mi ta panienka wiekowo prawie bliska, ale czuję jakby stare perfumy z wieloryba. ODBIERASZ to? Odbieram. Nie cieszy mnie, że jestem bliska wiekowo i gdybym tylko mogła, krzyżyk bym tobie ujęła, jeden więcej dla takiego kaszalota jak ja, niewiele przecież zmienia.
 • w temacie Wielki szacunek dla p.Kidawy

  W: Polityka
  jax55 Dobrawa1 4um
  Paleta posłów w Sejmie i senatorów w Senacie odzwierciedleniem naszego społeczeństwa, nie sądzisz? Przecież sami się do Sejmu/Senatu nie wybrali. Wcześniej nie było takiego debilizmu, chamstwa np w Sejmie, na ulicy itd. Społeczeństwo głupieje. Tacy posłowie, czy europosłowie np Miller, Cimoszewicz, Pitera, nawet Kwaśniewski, Bosak nie z mojej bajki, ale lubię ich słuchać. Charakteryzuje ich pewien poziom kultury. Obecni posłowie to....dno. Szczególnie ci z opozycji. Oczywiście nie wszyscy.Od czasu jak do polityki zaczęli wchodzić ludzie dla kasy, pozbawieni elementarnej przyzwoitości mamy to co widzimy i słyszymy codziennie.A kiedy nie dla kasy wchodzili w politykę?
 • w temacie Wielki szacunek dla p.Kidawy

  W: Polityka
  Dobrawa1 4um


  Nie podoba mi się posługiwanie się w polityce i poza nią wulgaryzmami,
  a recytowanie Roty w/g Jachiry w Sejmie? Czemu nie, jeśli dotrze do rządzących i sprawi, że się trochę zreflektują. W jej (Jachiry) wypowiedzi nie dostrzegłam nienawiści ani też wrogości, nie ma gróźb "będziesz pan wisiał".Wszystko tolerujesz. Sejm to nie przedszkole, nie teatr. Nie powinno być tam pewnych osób....między innymi Jachiry. Według mnie, to niezrównowazona osoba.

  W tym przypadku.... Nie ma żadnej, nawet elementarnej wiedzy o lasach czy ochronie środowiska. Plecie durnoty.

  Przeczytaj komentarze pod filmem.

  Oto jeden z nich

  "Czuję wstyd oglądając ten wywiad. Wstyd, że ktoś taki zasiada w naszym sejmie 'nie muszę być przygotowana' i wstyd za ludzi, Polaków, którzy na to głosowali i chcieli żeby taka osoba ich reprezentowała."
  Paleta posłów w Sejmie i senatorów w Senacie odzwierciedleniem naszego społeczeństwa, nie sądzisz? Przecież sami się do Sejmu/Senatu nie wybrali. Jak widać na załączonym obrazku, to ani wiedza, ani poziom intelektualny czy choćby moralność, nie jest decydującym kryterium wyboru. Patrząc z historycznego punktu widzenia (dziejów naszej państwowości) sama nazwa Sejm (Sejmik), nie kojarzy mi ku pokrzepieniu serca.