• w temacie disco robaczki podobne filmy

  W: Porady
  Też podłączam się do pytania o podobny film do disco robaczków, czasami warto pooglądać coś lekkiego i zabawnego, a disco robaczki takie właśnie są :)
 • w temacie E podryw polecacie ?

  W: Porady
  E podryw na pewno jest łatwiejszy niż podrywanie kogoś w realu. Jeśli jesteś nieśmiały to e podryw na pewno Ci się spodoba. Mam wrażenie, że podrywanie przez internet jest teraz dużo częstsze niż w prawdziwym życiu.
 • w temacie prawidlowy puls jaki

  W: Porady
  Ja z kolei mam podobno za wolny puls. Nie przejmuj się prawidłowy puls to kwestia względna. Mi jedna lekarka powiedziała, że dla mnie widocznie to jest prawidłowy puls, a druga, że nie mam prawidłowego pulsu.
 • w temacie Plamienie zamiast okresu – co się dzieje ?

  W: Porady
  Plamienie zamiast okresu może faktycznie oznaczać, że jesteś w ciąży. Jeśli zamiast okresu cały czas będziesz plamić to koniecznie idź do ginekologa. Jeśli faktycznie jesteś w ciąży i plamienia nie ustaną to musisz poinformować o tym lekarza. Każde plamienie podczas ciąży jest niebezpieczne.
 • w temacie Podwyższone monocyty - co oznaczają?

  W: Porady
  Znaczne podwyższenie się ilości monocytów może być oznaką monocytozy, która jest wywoływana różnymi chorobami zakaźnymi, tak więc podwyższone monocyty mogą oznaczać się masz np. świnkę.
 • w temacie Talent czy parodia?

  W: Hydepark
  Zdolna dziewczyna. Wolę ją i te parodie od setek młodych gwizdek pop bez żadnego talentu, które wybiły się na znanym nazwisku rodziców.
 • w temacie Co zrobić żeby ładnie wyglądać na zdjęciach?

  W: Hydepark
  Przede wszystkim staraj się nie dać złapać z jedzeniem w ustach :D
  Ja zawsze staram się odwracać półprofilem do aparatu, a nie przodem, możesz też próbować wciągać policzki i przyklejać język do podniebienia, żeby twarz wyglądała na szczuplejszą ale kto by o tym wszystkim myślał :D