• Idealne zaręczyny - jakie?

  W: Babskie sprawy
  Jak Waszym zdaniem powinny wyglądać idealne zaręczyny? Macie jakąś wizję czy może lepiej nie zastanawiać się nad tym żeby później się nie rozczarować? A może są wśród nas osoby, które chciałyby się podzielić jak wyglądały ich zaręczyny i czy spełniły ich oczekiwania? :)
 • Idealne fale bez użycia ciepła

  W: Babskie sprawy
  Hej, macie jakieś swoje ulubione sposoby na robienie fal na włosach? Chciałabym falować włosy bez użycia ciepła, żeby dodatkowo ich nie niszczyć. Znalazłam fajny filmik na YT ale wydaje mi się że moje włosy są za mało podatne. Jakie macie sposoby? Jakich produktów używać. Słyszałam, że jest coś takiego jak sól morska, która pomaga skręcić włosy ale jest dość droga. Opłaca się w nią zainwestować.https://www.y(...)Wokn47A
 • Domowa maseczka na twarz

  W: Hydepark
  Hej, jaka jest wasza ulubiona domowa maseczka do twarzy? Z jakich składników ją robicie?
 • Pękające usta na mrozie

  W: Babskie sprawy
  Hej, jak sobie radzicie z pękający ustami zimą? Od kiedy zrobiło się trochę chłodniej strasznie zaczęły pękać mi usta. Oczywiście przed wyjściem na zewnątrz nadkład grubą warstwę pomadki ochronnej, a w domu smaruję kremami i balsamami do ust, ale to i tak na nic a przecież nie ma jeszcze takich strasznych mrozów. Boję się co będzie jak temperatura spadnie poniżej 10 stopni. Może brakuje mi jakichś witamin? A może znacie jakieś domowe sposoby, np. peelingi na poprawie kondycji ust?
 • Piękne nogi bez żyłek i pajączków

  W: Babskie sprawy
  Hej, słyszałam, że dla osób, które mają problemy z naczynkami (a ja mam, ostatnio na nodze zrobiło mi się kilka pajączków) dobry jest wyciąg z kasztanowca. Tylko moje pytanie skąd wziąć i jak przygotowywać napar z tego kasztanowca? Czy ktoś stosuje taką metodę? Warto w ogóle próbować?
 • Jak konturować twarz

  W: Babskie sprawy
  Hej, mam pytanie do bardziej doświdczonych w dziedzinie makijażu niż ja. Czy w Waszym makijażu posługujecie się jakimiś sprawdzonymi trikami, sztuczkami makijażowymi, które mogłybyście sprzedać laikowi? :D Wiem, że jest szał na konturowanie twarzy ale w ogóle mi to nie wychodzi. Może używam złych kosmetyków? Jakie mogłybyście mi polecić, żebym nie wyglądała jakbym miała przebarwienia na twarzy? :D I jakich pędzli używacie do tego? Z jakiej firmy bo moje chyba się do tego nie nadają.