• w temacie NAD PiS-em ZAWISŁY WYJĄTKOWO CZARNE CHMURY

W: Polityka
    Blandare51 Składki do UE.Najwięcej w przeliczeniu na jednego mieszkańca płacą Holendrzy,
    tabela pokazuje saldo, czyli o ile więcej płacą niż dostają - tam gdzie kwota z minusem.....

Niderlandy 568 €
    Szwecja 506 €
    Belgia 467 €
    Niemcy 403 €
    Dania 391 €
    Finlandia 363 €
    Austria 354 €
    Francja 348 €
    W.Brytania 303 €
    Włochy 272 €
    Irlandia 246 €
    Hiszpania 236 €
    Chorwacja 224 €
    Luxemburg 173 €
    Slovacja 136 €
    Rumunia 34 €
    Cyper 7 €
    Bułgaria -29 €
    Czechy -90 €
    Portugalia -112 €
    Estonia -119 €
    Polska -155 €
    Słovenia -160 €
    Łotwa -186 €
    Malta -221 €
    Grecja -260 €
    Litwa -273 €
    Węgry -384 €
    Cyper! 😂😂😂😂😂😂😂
  • w temacie NAD PiS-em ZAWISŁY WYJĄTKOWO CZARNE CHMURY

Dobrawa1
    Logos Jarozbaw zakochany w Orbanie i próbuje naśladować posunięcia Węgra, ale Orban non stop czuje ciepły oddech i protekcję Putina, natomiast prezes jest sam.

Trumpa nie za bardzo interesują polsko-unijne zagrywki, ma własne problemy wojując z Chinami w chwili obecnej.

Odnoszę wrażenie że PiS naciąga struny na maksa, spodziewając się bardziej stanowczej reakcji Unii aby mieć usprawiedliwienie...chciałem ale nie mogłem utrzymać Polski w Unii, sami widzicie jak nas męczą i wykorzystują.

To ma być paliwo dla wyznawców PiSu by podnieść krzyk pod niebiosa...Unia nas gwałci duchowo, czas się oderwać i nie ważne skutki
    Bzdury Logosiku wypisujesz.Bzdety.
    Pan Hiszpan ...niech tymi problemami się zajmie, wszak sprzed roku, ale spór nadal trwa.
    "szturm policji na protestujących w Barcelonie.Rannych ponad 150 osób"
    Zginęło wtedy 16 osób, 152 ranne.
    To jest Zbigniew vel Judas. Co jakiś czas zmienia swoje wcielenia. Jednak ta sama bolszewicka retoryka.
  • w temacie Dla wszystkich pedofilów od lat atakujących KK !

Dobrawa1
    ~do betonu
    Shadow15 Lewaccy pedofile teraz atakują Latkowskiego..po prostu nic się nie stało ! Zróbcie se zdjęcie z Polańskim !
    A ty dalej baw się w chowanego i udawaj, że nie ma problemu z pedofilią w KK.
    Może na jakimś obnazonym chłopcu z twojej rodziny usiądzie ksiądz i będzie go ujeżdżał dla swojej chwały i Pana.
    Każdą, nie tylko tą kościelną pedofilię trzeba tępić.
    Tu jest właśnie pies pogrzebany... od lat istniał w Polsce problem pedofilii na szeroką skalę, jednak "elity" skutecznie przekierowały problem na KK. Dlatego tak protestują i mówią, że nic się nie stało - one nie pokazywały nam metryki urodzenia!
  • w temacie Nic się nie stało - manipulacje i oszczerstwa.

Dobrawa1 LATO2019 W czwartek popołudniu głos zabrał Borys Szyc, który we wpisie na Facebooku ujawnił nieocenzurowaną korespondencję z reżyserem filmu Sylwestrem Latkowskim. "Ten poziom manipulacji i kłamstwa jeszcze mnie w życiu nie spotkał" - wyznał oburzony aktor.
    Wywołany został również Radosław Majdan i Kuba Wojewódzki, którzy już zapowiedzieli, że skierują sprawę do sądu. O co chodziło?

Nie oglądałam tego filmu...od razu zaznaczam. Dyskusję po filmie obejrzałam.
    O wspomnianych celebrytach można jednak co nieco poczytać, zdjęcia w internecie obejrzeć. Robisz tu świętych, z nieświętych. I tu nie chodzi, by kogoś zglebić, ale wystarczy internet przejrzeć. I swoje wnioski wyciagnąć.
    Nie chcę tu wstawiać żadnych linków do artykułów sprzed 5, 4 czy 2 lat. Kto chce to sam znajdzie.Oglądaj niewiasto i pomyśl zanim znów zagłosujesz na tch zboczeńców z PO!https://vod.t(...)8142325
  • w temacie Nic się nie stało - manipulacje i oszczerstwa.

Dobrawa1 LATO2019 W czwartek popołudniu głos zabrał Borys Szyc, który we wpisie na Facebooku ujawnił nieocenzurowaną korespondencję z reżyserem filmu Sylwestrem Latkowskim. "Ten poziom manipulacji i kłamstwa jeszcze mnie w życiu nie spotkał" - wyznał oburzony aktor.
    Wywołany został również Radosław Majdan i Kuba Wojewódzki, którzy już zapowiedzieli, że skierują sprawę do sądu. O co chodziło?

Nie oglądałam tego filmu...od razu zaznaczam. Dyskusję po filmie obejrzałam.
    O wspomnianych celebrytach można jednak co nieco poczytać, zdjęcia w internecie obejrzeć. Robisz tu świętych, z nieświętych. I tu nie chodzi, by kogoś zglebić, ale wystarczy internet przejrzeć. I swoje wnioski wyciagnąć.
    Nie chcę tu wstawiać żadnych linków do artykułów sprzed 5, 4 czy 2 lat. Kto chce to sam znajdzie.Nie trzeba tego oglądać, wystarczy się domyślić. Ci, którzy nas wyzywają od moherów i zacofańców od lat ruchali małolaty i poprzez ataki na KK chcieli swoje zbrodnie zataić!
  • w temacie To SENAT czy Cosa Nostra?

Pamiątkowa fota Rafała z Burmistrzem, któremu walizki z kasą wpadają przez okno do auta Mrugająca buźka z wystawionym językiem i to ma być Polski Prezydent Twarz ze łzami radości