• w temacie "To jest nie do obrony. Tu nie wystarczy Trybunał Stanu"

  W: Polityka
  "Nie ma żadnego cudownego odnalezienia. Pakiety znajdują się w magazynach Poczty Polskiej" - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin pytany o pakiety wyborcze, które miały zostać wykorzystane w zaplanowanych na 10 maja korespondencyjnych wyborach prezydenckich. "Kto zapłaci? Normalnie tego typu rzeczy reguluje budżet państwa. Opozycja cały czas trąbi i chwali się, że te wybory nie odbyły się i to jest ich wielki sukces, że te wybory zablokowali. Może się podzielą tymi kosztami nieodbytych wyborów?" - zasugerował.Chyba Sasin zwariował , chce aby za niego zapłacił ktoś inny , za jego głupote, idiotyzm, ma ktoś płacić. On za to co zrobił powinien na długie lata trafić za kratki.
 • w temacie Długo jej szukali na marne

  W: Polityka
  Ma bardzo dużą szanse, ponieważ Słowacja jako członek Unii Europejskiej będzie patrzeć na to co w Polsce dzieje się brak praworządności,, wymiar sprawiedliwości przejęty przez rząd, toczące się sprawy przeciwko Polsce w UE , to wszystko sprawi że otrzyma azyl polityczny.
 • w temacie Pomniki Lecha wyprowadzić

  W: Polityka
  Lech Kaczyński najgorszy prezydent Polski, pomijając urzędującego prezydenta , ma nazwy ulic , pomniki , tablice i to w ilościach już śmiesznych. Innych znacznie lepszych byłych prezydentów ignoruje się,są szykany wobec ich - dlaczego tak dzieje się, dlaczego na to jest pozwolenie.Miną czasy dyktatury i wówczas znów tablice z nazwami ulic Lecha K. będą ściągane, a przywracane stare nazwy, liczne pomniki będą wędrować do muzeów. Historia lubi się powtarzać. Gdyby to były jednostkowe rzeczy to nikt by nie zwracał na to zbytniej uwagi ale takie ilości to szokuje ludzi . Papież JPII nie ma tyle pomników co Lech K.