• w temacie I kto tu jest marionetka ?

W: Polityka
    Abrakadabra365 W końcu powiedziałaś coś mądrego!
    Madrego ? raczej " w zyciu nie ma nic pewnego ,ale trzeba ponosic konsekwencje swoich czynow i przyjac odpowiedzialnosc za swoje uczynki ! czyli oczekuje od opozycji pelnego poparcia pana prezydenta Dudy i w tym momencie odpowedzialnosc za podjete dzecyzjie podzieli sie i nie ma co straszyc pana Dudy Trybunalem bo tam znajda sie wszyscy oprocz mnie dlaczego ?
  • w temacie I kto tu jest marionetka ?

Laila44 Czyżby opozycja głosowała na Andrzeja Dudę?Nie rozumiem.
    Tak . Wiadomo bylo ,ze glosy na pana Dude oddadza ludzie starsi i Kosciol. dlatego opozyja np.pan Holownia i jego grupa nigdy nie powinna sie podzielic !!!!!! a sie podzielila czyli dala mozliwosc 100% zwyciestwa PiSowi . i panu Dudzie nie marionetki ? swoja pycha zaprzeczyli swoim slowom przeciez krzyczeli ,ze Konstytucja to wzniejsza ksiega od Biblii.. i pozostale zgrupowania zrobily to samo nic nie ma za darmo . to zapytam ile z tych ludzi otrzyma stanowiska od p.Dudy ? 10% ? i beda chodzic jak na smyczy bo nikt nie da im wiary ,i beda przyjmowani w przedpokoju. za taka mala cene sie sprzedali
  • w temacie Poważne Pytanie i wstydliwe

Ja bym napisala TAK "" mam 30 lat matka miala zawsze na mnie duzy wplyw ,,ale z matka sie
    nie sexi ,,dlatego potrzebuje zastepstwa ...Dlaczego pytanie jest wstydliwe ? czego sie wstydzisz ? Jestem kobieta w wieku ,ktory by Cie zainteresowal .. ale moj synu nie dalbys rady dlatego Czy kobietom /tak bym napisala /podobaja sie mlodsi ...? odpowiem nie wszyscy !
  • w temacie NADCHODZI CZAS DECYZJI. WYBORY PREZYDENCKIE 2020

buc1
    Air842
    buc1
    ~Ludojad Spadaj w siną dal............LOGOSIKU !

Marzy Ci się kurna chata razem z UE - LGBT - gender - feminizmem - pederastią i czort wie z jakimi jeszcze odmiennościami nie ludzi normalnych.

Zejdź nam Katolikom z oczu, znajdo niewierząca, tzn. wierząca szczerze w szekle za pracę jaką tu wykonujesz z dawien dawna.
    Szanowna Airko- nikt mi za nic nie płaci, a moje słowa płyną z serca. Złe postępowanie, czyny kryminalne trzeba ukarać, ale nie można okazywać trumfu siły w pięciu na jednego. Rzecznik Praw Obywatelskich jest mądrym człowiekiem i na pewno bronił przestępcy, lecz sposobu jego zachowania. Czy byłoby ci przyjemnie gdyby kilka osób się nad tobą znęcało? Polska podpisała przestrzeganie praw człowieka, a te określają sposób postępowania z przestępcą.

Najgorszy na świecie jest syntem monopartyjny i triumf elit władzy i ich bezkarność. Dlatego Polsce jest niezbędny prezydent samodzielny, który pohamuje zapędy autorytarne władzy. Pozdrawiam.
    TAK . masz racje ...ale czy widzisz ,ze przed policja ludzie nie czuja zadnego respektu . bo byndycie z pomoca rzecznika wiecej wolno niz policjantowi .. ,ze on madry to ja nie przecze ,,ale ,ze nieskuteczny to podpisze sie nazwiskiem ,, Dal rzecznik swoim postepowaniem zezwolenie na traktowanie bandyty lepiej niz obywatela zamorodowanego przez tego bandyte -
    Airko, prawo nie przewiduje linczu. Przestępca ma zostać osądzony przez niezawisłe sąd i poddany karze. Policja nie ma prawa znęcać się nad nikim i nie taka jest jej rola. Ten przestępca nie stawiał oporu, a zatem zastosowanie środków bezpośredniego przymusu było niezasadne.
    Czytalam ,ze sie stawial dlatego policja uzyla sily .... Airko ! zawsze tak sie milo do mnie zwracasz ! Wytlumacze sie z mojego szybkiego myslenia !!!OTOZ nie wolno prostytutki gwalcic jak mialo miejsce,, nie wolno zabic niewinnego czlowieka . nie wolno ,zeby wladza policji przekroczyla swoje uprawnienie ...ale jak to zrobic?w ameryce zabil policjant czarnego obywatela ,ktory teraz jest bohaterem ,,,,,,,ale pytam policjant zatrzymal bandyte ,ktory okradal sklepy .. to jest dla mnie sprawa ,ktora nie podlega dyskusji w mysl zasady " jak sie ciebie nie beda bali to sie beda z ciebie smiali !"""i tak teraz jest z policja ...
  • w temacie A tzeraz zamknąć ryje moskiewskie pahołki!

no!! moze te ryje moskiewskie gosciu poprosisz o pomoc ..cytat: wojsko amerykanskie jest bezkarne robia co chca ,a jak podpadna prawu to znikaja i sluch o nich zanika ....

buc1 ~Ludojad Spadaj w siną dal............LOGOSIKU !

Marzy Ci się kurna chata razem z UE - LGBT - gender - feminizmem - pederastią i czort wie z jakimi jeszcze odmiennościami nie ludzi normalnych.

Zejdź nam Katolikom z oczu, znajdo niewierząca, tzn. wierząca szczerze w szekle za pracę jaką tu wykonujesz z dawien dawna.Szanowna Airko- nikt mi za nic nie płaci, a moje słowa płyną z serca. Złe postępowanie, czyny kryminalne trzeba ukarać, ale nie można okazywać trumfu siły w pięciu na jednego. Rzecznik Praw Obywatelskich jest mądrym człowiekiem i na pewno bronił przestępcy, lecz sposobu jego zachowania. Czy byłoby ci przyjemnie gdyby kilka osób się nad tobą znęcało? Polska podpisała przestrzeganie praw człowieka, a te określają sposób postępowania z przestępcą.

Najgorszy na świecie jest syntem monopartyjny i triumf elit władzy i ich bezkarność. Dlatego Polsce jest niezbędny prezydent samodzielny, który pohamuje zapędy autorytarne władzy. Pozdrawiam. TAK . masz racje ...ale czy widzisz ,ze przed policja ludzie nie czuja zadnego respektu . bo byndycie z pomoca rzecznika wiecej wolno niz policjantowi .. ,ze on madry to ja nie przecze ,,ale ,ze nieskuteczny to podpisze sie nazwiskiem ,, Dal rzecznik swoim postepowaniem zezwolenie na traktowanie bandyty lepiej niz obywatela zamorodowanego przez tego bandyte -
  • w temacie Goralu Ci nie zal

W: Uczucia
    Laila44 Air 842 widocznie mu nie żal. Nie widziałam Go już jakiś czas, albo ma inny nick, albo znikł.Mnie wyrzucił kiedyś ze znajomych nie wiem po dziś dlaczego, może ma jakieś fochy.A to dran Ciebie wyrzucil ze znajomych niech tylko go zobacze to mu natre uszy ❤
  • w temacie Niech żyje Rafał Trzaskowski!

... a ja mam tylko wyksztalcenie "zycia " i powiem ,,ze trudno jest podjac decyzje ,,ktora bedzie miala wplyw na nasze lepsze zycie . Nie wiem ..Pokochalam Jana Pawla II Lecha Walese /balam sie wojny domowej jako wdowa wychowujaca dziecko / ,,Ojca Popieluszke , Jana Twarowskiego i ksiedza Kaczynskiego ,i im oddalabym zycie

ale teraz nie wiem

Wybory 2020 kto wygra?,,kazdy jest lepszy. Ten ktory zatrzyma PIS od jednoglosnych decyzji ..
    mysle .ze nie bardzo mowisz swoimi slowami "gwarantowanie poszanowania praw czlowieka ? Rzecznik Praw Obywateli to czlowiek PO ...ale kto dla niego jest obywatelem morderca ,,za ktorym sie ujal bo policja nie zapytala " moge Panu zwiazac rece ? tylko wziela bandyte za kark i o ziemie ."jak Cie lubie tak Ci nie wierze , ze nie zarabiasz tymi slowami pieniedzy ......... ja nie zarabiam i powiem TAK .. wszedze tam gdzie jest wladza rzadzi pieniadz ,,,,,, dlatego potrzebna jest madra OPOZYCJA ,i madre media ........i madry KOSCOL nie przekupny
  • w temacie Gdzie w Polsce jest urzad

Sprostuje !!!!! ja nie mowie o biedzie ,ja mowie o lekcewazeniu rozporzadzen Uni Europejskiej i o okradaniu obywateli polskich przez urzedy polskie ..Jestem osoba ubezpieczona obowiazkiem NFZ jest odprowadzeanie moich skaladek do urzedu niemieckiego . bo obecnie oplacam je prywatnie