• w temacie Szokujace wiadomości w TVP PiS

W: Polityka
    taie
    Air842 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Niech zyje Beata !!!!!!! ludzie mowia ,ze smiech to zdrowie pewnie cala Polska sie dobrze z tematu rozesmiala ..a swoja droga gdzie Ty takie smiesznossci wynajdujesz bo Gosc Niedzielny o tym nie pisze
    Cóż w niczym nie ustępuje mądrością Marii Antoninie Austriaczce
    ta "genialna" powiedziała
    "Jak nie mają chleba to niech jedzą ciastka"
    IQ to samo.
    ...dobrze mi z Wami bo nie slyszalam o takich madrosciach Pozdrawiam serdeznie i z usmiechem/smiechem/
  • w temacie Szokujace wiadomości w TVP PiS

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Niech zyje Beata !!!!!!! ludzie mowia ,ze smiech to zdrowie pewnie cala Polska sie dobrze z tematu rozesmiala ..a swoja droga gdzie Ty takie smiesznossci wynajdujesz bo Gosc Niedzielny o tym nie pisze
  • w temacie HER Tusk planuje wrócić do Polski? Ale czy Polacy jeszcze go chcą?

buc1 Cwaniaku, to napisz, co takiego Tusk zrobił dla Niemiec? Czekam na odpowiedź !!! Żądam faktów,a nie propagandy pisowskiej. Pewnie sprowadził uchodźców by do Niemiec? Człowieku pomyśl zanim coś palniesz.
    Chyba zadales zle pytanie ? co zrobil dla Niemiec ? powinno brzmiec co zrobil dla Polski ? zyl z naszymi sasiadami w dobrych relacjach ,kulturze ,i ostroznosci sasiedzkiej ..Nie klocil sie z Niemcami , bo to nie jego sprawa /Tuska / jaka maja polityke i uklady ... Z Rosja utrzymywal poprawne relacje bo to potega po co ja draznic ...... ? ,zeby nam Rosja pokazala ,ze ma nas w "ukladzie trawiennym na koncu".jablka dalej leza w piwnicach .... z Wegrami trzymal ,ale ostroznie uniknal "Wygranej pisowskiej"? 27.1 --- i co najwazniejsze nie sprowadzil do Polski .......? jak to sie za czasowZSRR nazywalo ? okupanta ? ,przyjaciela ? obroncy swoich interesow ? za umowe o gaz pocierpimy ..dobrze ,ze mamy Puszcze i w niej korniki bedzie mozna drzewem opalic ....
  • w temacie HER Tusk planuje wrócić do Polski? Ale czy Polacy jeszcze go chcą?

madox66 Przypuszczam że ma więcej sympatyków niż Jarozbaw ze Schetyna razem wzięci.
    Naturalnie ,ze ma wiecej sympatykow niz PiS ,,DLACZEGO ? ludzie marza o normalnosci ... Sprawa w sadzie .....Pawlowicz- Owsiak ..przeciez to parodia ....Jaka ta pani profesor bystra ...RWKPWK:::: odczytac taki szyfr to nie bagatela.
  • w temacie "Mam nadzieję, że w więzieniu go zobaczę". Szokujące słowa Ziemkiewicza o Tusku

powiedzial ..Ziemkiewicz ...........w wiezieniu go zobacze "" pewnie mial na mysli ,ze beda razem siedziec ... ale nie doczekanie .pan Tusk ma szanse odbudowac normalnosc w Polsce czego mu z calego serca zycze .

• naturalnie nie licze na cud tuskowy ,,,ale na normalnosc ,ktora w obecnym czasie zginela .

a co do NOWEGO prezydenta Warszawy to powiem """""zazdrosc Ziemkiewicza przeszla go samego siebie chcialoby sie miec NOWEGO prezydenta wyglad ,kulture bycia .i uznanie POLAKOW ,,a tu bec ..nic z tego ..to co nalezy zrobic probowac i jeszcze raz probowac medialnie osmieszyc NOWEGO a tu bec !! nic z tego odwrocilo sie i Ziemkiewicz osmieszyl sie po raz 100

• w temacie Żenująca prezentacja, małostkowości prezydenta

Pan Tusk to czlowiek wyjatkowej klasy .Przy p.Pawlowicz ranga p-Tuska wzrosla o 100%..
    PiS nie widzi jak p.Tusk im gra na nosie ......w tej zachlannosci walki o wladze PiS zagubil sie .. Panna Pawlowicz belkotala cos o "rudym" nie wymieniajac nazwiska.... na to juz jej nie bylo stac ,, ,ale nie zaszkodzila "rudemu", a swoja osobe narazila na smiech..Teraz juz ludzie POLACY nie smieja sie pocichu ,a prosto w twarz...i to glosno Kiedys sie jeszcze pukali w czolo sporadycznie .ale zostalo to zabronione ,poniewaz ludzieobecnie tylko by sie pukali zamiast pracowac
  • w temacie Brawo Pani prezydent Warszawy

KarolP12 Air842 KarolP12 Nie dziwię się. Podobny poziom intelektualny :)Znowu musze zapytac ..o jaki poziom Ci chodzi? a intelektualny to juz calkowita zmylka Przecież jest napisane wyraźnie. Z czytaniem też masz problem? Mam problem nie tylko z czytaniem ,ale takze ze zrozumieniem tego co Ty popierasz
  • w temacie Brawo Pani prezydent Warszawy

taie Air842 Prawda jest ,ze Konstytucja ustala porzadek ale teraz Konstytucji nie ma ..i dlatego w Polsce jest zle........a p.Prezydent Warszawy opierajac sie na Konstytucji tej prawdziwej wie ,ze musi zapewnic bezpieczenstwo ,,a tego nie moze zrobic zgodnie z konstytucja bo policjanci sa chorzy / na obecny rzadChwileczkę -
    a kapelani nie mogą przejąć służby ?
    Jazda - -kropidła w dłoń i wyganiać diabła z nazioli.Nie wiem co powiedziec
  • w temacie Bydlo moze nie rozumiec ,ale wyksztalcony czlowiek

W: Uczucia
    Kajetana abce Air842 abce KOGO NAZYWASZ BYDŁEM ?bydlo nazywam bydlem Bądż tak uprzejmy/a podaj gdzie można takie osobniki , które nazywasz BYDŁEM spotkać .

W stajence pewnie.)))))))))) tak
  • w temacie CIEKAWE CZY KTOŚ Z RZĄDZĄCYCH WSPOMNI

pintapalec ~gość ~gosc To wszystko przez ciebie czerwona świnio, przez twoich czerwonych i czarnych dziadów, pradziadów itd.Czerwonych świń i autora tematu w owym czasie jeszcze nie było.Ale były czarne zdradzieckie świnie z białymi obrożami na tłustych karkach..Które przyczyniły się do zguby Rzeczpospolitej Obojga Narodów..Gubi Cie nienawisc