• w temacie Dlaczego na forum panuje nietakt , wyzwiska ,i aroganckie komentarze ?

W: Polityka
    Kajetana
    Air842
    Kajetana
    Air842
    Kajetana Ja nie widzę problemu w gościach.
    Jak sie czujesz ? to wyglada tak !!! mowisz do goscia fajny komentarz , ,,potem znowu mowie do goscia dobrze Cie widziec..... a tu odpowiedz czego chcesz ja sie do Ciebie nie odzywam--- a poza tym anonimowo mozna byc bardziej beszczelnym
    Ale jest wielu gości normalnych. Na nickach też wielu oszołomów. Nie ma zasady.
    A jak rozrozniasz gosci ? Z nickiem jest latwiej wiesz do kogo piszes

z
    po treści. Na wulgaryzmy nie odpowiadam i durne zaczepki. Chyba że mam kaprys. Podobnie z nickowcami. Może należy przestać prowadzić rozmowy które się sprowadzają do wycieczek osobistych, podczas których jeden chce być bardziej błyskotliwy od drugiego.
    Mysle podobnie jak taie
  • w temacie Dlaczego na forum panuje nietakt , wyzwiska ,i aroganckie komentarze ?

taie
    Air842
    stiffnecked Air842 stiffnecked 1. 2. 3. Gdyby szare burki sprawialy Inferii problemy, to by nie bylo szarych burkow.
    Z moich obserwacji wnioskuje, ze interakcja czy jej brak malo komu robi tu roznice.Skomplikowana mysl.... Panuje co panuje bo masz tu reprezentacje polskiego spoleczenstwa.
    Wszystkie media istnieja dzieki nam . Pozwalamy ,zeby zarzadzajacy nas traktowali jak "piate kolo u wozu" to nas tak traktuje brak powiadomien Dinga to juz pierwszy powod do bojkotu InteriiWystarczyloby kilka dni bez nas i Interia zmienia sie
    Na odpowiedź w sprawie "Nowego systemu powiadomień" od Adminki czekam 6 miesiecy .
    Zaczyna mnie to bawić .
    Podziwiam Twoja cierpliwosc ... Wiesz o czym to swiadczy , Administracja nas nie szanuje jest jej wszystko jedno czy bedziemy tu,,, czynie nie ..podejrzewam takie sa mysli Adm. nie wy to przyjda inni z mniejszymi wymaganiami

Kajetana Air842 Kajetana Ja nie widzę problemu w gościach.Jak sie czujesz ? to wyglada tak !!! mowisz do goscia fajny komentarz , ,,potem znowu mowie do goscia dobrze Cie widziec..... a tu odpowiedz czego chcesz ja sie do Ciebie nie odzywam--- a poza tym anonimowo mozna byc bardziej beszczelnym Ale jest wielu gości normalnych. Na nickach też wielu oszołomów. Nie ma zasady.A jak rozrozniasz gosci ? Z nickiem jest latwiej wiesz do kogo piszesz

stiffnecked Air842 stiffnecked 1. 2. 3. Gdyby szare burki sprawialy Inferii problemy, to by nie bylo szarych burkow.
    Z moich obserwacji wnioskuje, ze interakcja czy jej brak malo komu robi tu roznice.Skomplikowana mysl.... Panuje co panuje bo masz tu reprezentacje polskiego spoleczenstwa. Wszystkie media istnieja dzieki nam . Pozwalamy ,zeby zarzadzajacy nas traktowali jak "piate kolo u wozu" to nas tak traktuje brak powiadomien Dinga to juz pierwszy powod do bojkotu InteriiWystarczyloby kilka dni bez nas i Interia zmienia sie

aliada Skoro można mieć kilka kont naraz i ciągle zakładać nowe, to zalogowanie nie zapobiega chamstwu.
    Problem jest w zupełnym braku moderacji.

Nawiasem mówiąc, czasem widziałam Cię piszącą z gościa, Air, i byłaś kulturalna jak zawsze. :)Logowalam sie zawsze jak stalam w "korku " ciagle cos mi nie wyszlo ,a to szybko musialam jechac ,,a to internet wysiadl ...ale zawsze pisalam pod swoim nickiem Air842..Dziekuje za mile slowo ..milo mi sie na sercu zrobilo ,ze tak mnie znajdujesz Pozdrawiam

abce]Air842 [cytat kogo=abce Tematy i komentarze nie etyczne , z inwektywami oraz z wulgaryzmami zgłaszam do usunięcia . Często Administrator reaguje . Reaguje.....a dlaczego pozwala na nastepne wulgaryzmy ? Dlaczego nie sa wykluczeni?

W kilku przypadkach prosiłam o zablokowanie danego komentatora . Trudno zauważyć takie wykluczenie bo i tak się pojawiają . .

Mimo wielu protestow wielu prosb do Adminki dalej jest tak jak jest bez Dinga to katastrofa ))..Adminka Interii wyprobowala nas i stwierdzila ,ze co niezrobi to dalej tu bedziemy ...podsumowac mozna .....jestesmy ludzmi bez twarzy ..

Kajetana Ja nie widzę problemu w gościach.Jak sie czujesz ? to wyglada tak !!! mowisz do goscia fajny komentarz , ,,potem znowu mowie do goscia dobrze Cie widziec..... a tu odpowiedz czego chcesz ja sie do Ciebie nie odzywam--- a poza tym anonimowo mozna byc bardziej beszczelnym

[cytat kogo=GorolspozaTatyr]Tjaaaaaa!
    1, 2 i 3 niezalogowanym nie odpowiadać, na wyzwiska i nietaktowne komentarze nie odpowiadać też. Czyli należy ignorować gości.

Co z zalogowanymi chamami,
    którzy posługują się inwektywami i wulgaryzmami?

Cieszy,
    że szanowna znowu aktywna,
    gdyż się już martwiłem
    - szczerze to przyznam -
    kiedy Jej nie było widać.

Nie,
    nie żebym się chciał podlizać,
    broń mnie diasek,
    ale dobra okazja aby szanowną Air pozdrowić
    i dobrze Jej życzyć,
    co niniejszym czynię....Hej!!

Prawda sa czarne zalogowane owce .. Dziekuje za mile slowo ,, Ciesze sie ,ze Cie widze ..polubilam Cie od pierwszego wejrzenia