• w temacie Uwielbiam oglądać przesłuchania The Voice.:)

W: Polityka
    brunetka7
    Air842
    brunetka7
    Air842 Ty jestes plastrem na moje rany 💘💘💘💘💘
    Witaj Air.:)
    Uśmiech nocny posyłam i piosenkę ,może Ci się spodoba.:)

Wszystko to co proponujesz przyjmuje z wielka wdzencznoscia pozdrawiam z miloscia
    Miło że tak piszesz, wiesz każdy ma swoją ulubioną muzykę ,ja osobiście słucham prawie każdy rodzaj muzyki i dlatego czasami u mnie taki muzyczny misz-masz .:) Ale fajnie że słuchasz .:)

Pozdrawiam cieplutko nocnie.:)

I to jest to !!!!! to jest to !!! kazdej muzyki !zeby sie nie zaszfladkowac . co ja zrobilam !
    MOZE DLATEGO JEST MI SMUTNOß

Marduk77
    brunetka7][cytat kogo=Marduk77 Dobry wieczór :) Ja tam takich programów nie oglądam, szkoda czasu. Ostatnio znalazłem to, nawet podoba mi się te wykonanie, gdybym choć w 10% umiał tak grać na gitarze jak ona :))
    Roboty z Daft Punk ponoć karierę zakończyli.
    Dobry wieczór.:)
    A je czasami oglądam, zakonnica wymiata, rany literka "a" mi oszalała , nacisnę klaaaaaaaaaaaaaaaaawisz i leci i leci, o właśnie tak.. .:))) Ale się muszę namęczyć żeby za daleko nie poleciała ta literka.:)
    Mi wszystko jedno nie słuchałam tych muzyków...
    Hej :) Znowu klawiatura do wymiany? Ja mam zapasową :) Mi jakiś czas temu 0 i 9 się zepsuły, miałem podobnie do tego co Ty masz z literką "A", ale już wróciło do normy :)
    Ja pamiętam Królowe Życia :D Oglądasz je jeszcze? :) Oczywiście że ja nie oglądałem, widziałem tylko urywki, i ponoć one mają wrócić.
    A co do Daft Punk, ja tam tylko trochę ich muzyki słyszałem, widocznie znudził im się image robotów, a z tego co mi się obiło o uszy to oni chyba mają inne projekty muzyczne.
    To pamiętam z dawnych czasów, ten klip to z jakiejś japońskiej (chyba) bajki jest :)
    [/cytat

Takie mam przeczucie ,ze sie lubisz podobac ,,, ALE cos jestes nieszczery ALE poco ? jak masz byc lubiany ,,to nawet male potkniecia przyniosa Ci dodatnie punkty

brunetka7 Air842 Ty jestes plastrem na moje rany 💘💘💘💘💘Witaj Air.:)
    Uśmiech nocny posyłam i piosenkę ,może Ci się spodoba.:)

Wszystko to co proponujesz przyjmuje z wielka wdzencznoscia pozdrawiam z miloscia
  • w temacie Niemcy potrzebuja mocnego kanclerza

brunetka7 Witaj Ari. Na całym świecie różne cuda obecnie się dzieją.Dziekuje ,ze mnie wysluchalas ... to nie cuda ,,, to diabelski czort miesza ludziom w glowach
  • w temacie Niemcy potrzebuja mocnego kanclerza

zyje w Niemczech 30 lat tak nie bylo ..... urzad byl dla obywatela i cenil go bo za jego pieniadze dobrze zyl ................teraz dobrze zyje ,ale obywatela ma w duoie ,. Nie wszystko w zyciu zrobilam dobrze ,,,ale jedno gdzie bede sie smazyc w piekle to wybor zycia w niemczech