• w temacie Oddać rodzica do domu opieki czy nie?

W: Porady
    zbigniewsob Ileś lat temu ojciec mógł cię oddać do domu dziecka zamiast się Tobą opiekować.. Co do pomocy są rożne instytucje dochodzące etc. Można to jakoś chyba ugryźć. ?? Ty też będziesz kiedyś stara..
    widze ze jestes w temacie porownujac opieke i pielegnacje dziecka ze starym juz zniedoleznialym czlowiekiem.
    wypowiadasz sie chetnie na kazdy temat nie majac onim zielonego pojecia.
    wymadrzanie sie jest twoja druga natura..lepiej oddaj glos tym ktorzy sie taka praca zajmuja
  • w temacie Kiedy mąż adoruje inne kobiety...

W: Babskie sprawy
    ghghg Tak się zastanawiam czy ja aby nie wyolbrzymiam całej tej sprawy... bo było to na imprezie na której ja nie piłam i co dla pianego może się wydawać śmieszne to dla osoby trzeźwej już nie.. poza tym obok tej dziewczyny stał jej chłopak a zarazem jego kolega. Poza takimi (śmiesznymi według niego) tekstami nie dał mi nigdy jakiegoś powodu do niepokoju

Co do pokazania facetowi, że ja również mogę się kimś zainteresować to już to przerabialiśmy nie raz. On jest zazdrosny nawet o swoich kolegów a zwłaszcza jednego z którym bardzo lubimy się bawić na imprezach (jest świetnym tancerzem)
    zazdrosny facet nie ma czystego sumienia i swoja miarka mierzy innych...sam nie ma zasad i o to tez podejrzewa swoja kobiete...

ghghg
    marcepanna To może być irytujące...ale rozmawiałaś już z nim o tym?!
    Może gdy mu wytłumaczysz i zademonstrujesz, że ty też tak potrafisz to luby od razu zresetuje system ;)
    Mój kumpel miał taki idiotyczny zwyczaj, że po alkoholu niby "łaskotał" koleżanki a skończyło się na tym, że po pewnym czasie znalazł kochankę, bo ona te osławione łaskotki wzięła za grę wstępną. Tak więc radzę się wziąć ostro za faceta :)
    Porozmawialiśmy na spokojnie, powiedziałam co mnie denerwuje w jego zachowaniu. Zaczął mnie przepraszać, że gdyby wiedział, że ja tak to odbieram to nie żartowałby w ten sposób. Widziałam, że na prawdę było mu przykro, że sprawił mi ból. Pożyjemy, zobaczymy czy coś do niego dotarło.

Komarcin77 Nie polecam po pierwsze chodzenie na takie spotkania razem, a po drugie jeżeli pijecie to pijcie obydwoje. Zdarzyło mi się, że powiedziałem coś jak byłem pijany, żona wpadła w furię, dowiedziałem się o co chodziło dzień później i nie mogłem uwierzyć, że "coś takiego" powiedziałem (co by to nie było). Człowiek pijany, a trzeźwy to dwa różne oblicza.
    Z imprezami to jest przeważnie tak, że zawsze chodzimy razem. Akurat na tej nie mogłam pić bo brałam jeszcze leki a mężulo uparł się jak zwykle, że beze mnie nie pójdzie.
    fajnego masz męża..taki do kawiarni:-)))

gość kiedy on tak żartuje chwyć go za torbę, i powiedz, on jest mój !
    a po co masz szukac jego torby,ktorej na bank nie ma...łap za inna i powiedz ze to taki zart
  • w temacie czy seks dla faceta jest najwazniejszy

W: Hydepark
    podniecaja go takie smsy,sadze ze seks jest dla niego bardzo wazny...
    wielu odrzuconych facetow probuje na nowo wskrzesic zwiazek zwlaszcza z trudnymi do zdobycia kobiet po to by utrzec im nosa..nawet sie nie zorientujesz kiedy rozkocha Cie w sobie a potem pomalutku da Ci popalic...a metody sa przerozne..mozesz za nim nie trafic...spedzaj z nim czas ale staraj sie miec oczy szeroko otwarte..z pewnoscia bedzie Toba manipulowal byc moze nie chodzi mu o Ciebie ale bardziej o nauczke...faceci sa msciwi,nie toleruja odrzucenia i odmawiania..uwazaj na siebie!
  • w temacie czy podczas wyjazdu słuzbowego , dziewczyny zawsze uprawiają seks

~shado Amazonka87654321 ~shado aga999 tego nigdy nie będziesz pewien, ale mogę ci napisać jedno, nie wszystkie dziewczyny w podróży służbowej uprawiają seks, jest to trochę rozdmuchane, a nikt nie musi wyjeżdżać, aby zrobić coś głupiego..... często wyjeżdżam służbowo, ale nigdy nie zrobiłam czegoś tak głupiego jak seks w podróży służbowej, wszystko tak naprawdę zależy od człowieka i jego charakteru, oraz wartości, którymi kieruje się w życiuja wiem ze nie wszystke sie tak zachowują ale wiekszosc pewnie tak , wiec zobaczymy czy dojdzie do spotkania , ja obstawiam ze nie sam flirtujesz w internecie a od innych wymagasz lojalnosci..sam robisz zle i nazywasz to odskocznia ale od innych wymagasz zeby tego nie robili..sam nie ufasz ale od innych wymagasz ufnosci itp.itd...grasz wariata w internecie ale od innych wymagasz powagi...zrob najpierw porzadek ze soba zanim zajmiesz sie kims innym,rozumnym,rozsadnym,madrym..nie sztuka jest stawiac komus warunki ale samemu im sprostac..kim jestes ze wyznaczasz drugiej osobie czas?terminy?..tak z glowka wszystko w porzadku?ja nie flirtuje w internecie z innymi , zawsze jestem lojalny , moze to moja wada ale taki juz jestem . jak pisałem powyzej ja jestem wstanie sie dopasowac do jej grafiku , ale widocznie ona nie chce sie spotkac, zresztą juz wszystko zostało napisane , pozostaje jeszcze kilka dni poczekac dla swietego spokju , aby wiedziec ze sie starało a panna nawaliłapoganiac to mozna konia batem ale w moim przypadku gdyby ktos mi wyznaczal terminy,stawial mnie pod sciana to tylko raz ..drugi raz juz komus innemu...poza tym skoro panna nie jest zainteresowana to zadne terminy tego nie zmienia a i jeszcze zalezy jaki ma stosunek do mezczyzn..a w internecie az roi sie od oszustw wiec sie nie dziwie ze sie obawia kogo zobaczy a i tak nie bedzie wiedziala NIGDY czy ty to ty czy twoj kolega..madrze kobita mysli i jest ostrozna

~shado Amazonka87654321 ~shado aga999 tego nigdy nie będziesz pewien, ale mogę ci napisać jedno, nie wszystkie dziewczyny w podróży służbowej uprawiają seks, jest to trochę rozdmuchane, a nikt nie musi wyjeżdżać, aby zrobić coś głupiego..... często wyjeżdżam służbowo, ale nigdy nie zrobiłam czegoś tak głupiego jak seks w podróży służbowej, wszystko tak naprawdę zależy od człowieka i jego charakteru, oraz wartości, którymi kieruje się w życiuja wiem ze nie wszystke sie tak zachowują ale wiekszosc pewnie tak , wiec zobaczymy czy dojdzie do spotkania , ja obstawiam ze nie sam flirtujesz w internecie a od innych wymagasz lojalnosci..sam robisz zle i nazywasz to odskocznia ale od innych wymagasz zeby tego nie robili..sam nie ufasz ale od innych wymagasz ufnosci itp.itd...grasz wariata w internecie ale od innych wymagasz powagi...zrob najpierw porzadek ze soba zanim zajmiesz sie kims innym,rozumnym,rozsadnym,madrym..nie sztuka jest stawiac komus warunki ale samemu im sprostac..kim jestes ze wyznaczasz drugiej osobie czas?terminy?..tak z glowka wszystko w porzadku?z główką oczywiscie wporzadku:) termin jest po to aby po jego upływie zakończyc znajomosc i poszukac kogos innego to szukaj juz teraz nikt sie tym nie bedzie przejmowal

~shado aga999 tego nigdy nie będziesz pewien, ale mogę ci napisać jedno, nie wszystkie dziewczyny w podróży służbowej uprawiają seks, jest to trochę rozdmuchane, a nikt nie musi wyjeżdżać, aby zrobić coś głupiego..... często wyjeżdżam służbowo, ale nigdy nie zrobiłam czegoś tak głupiego jak seks w podróży służbowej, wszystko tak naprawdę zależy od człowieka i jego charakteru, oraz wartości, którymi kieruje się w życiuja wiem ze nie wszystke sie tak zachowują ale wiekszosc pewnie tak , wiec zobaczymy czy dojdzie do spotkania , ja obstawiam ze nie sam flirtujesz w internecie a od innych wymagasz lojalnosci..sam robisz zle i nazywasz to odskocznia ale od innych wymagasz zeby tego nie robili..sam nie ufasz ale od innych wymagasz ufnosci itp.itd...grasz wariata w internecie ale od innych wymagasz powagi...zrob najpierw porzadek ze soba zanim zajmiesz sie kims innym,rozumnym,rozsadnym,madrym..nie sztuka jest stawiac komus warunki ale samemu im sprostac..kim jestes ze wyznaczasz drugiej osobie czas?terminy?..tak z glowka wszystko w porzadku?