• w temacie Brama garażowa jaka ?

  W: Porady
  Jeśli zastanawiacie się nad bramami automatycznymi to bardzo dobrym rozwiązaniem jest firma NICE :) Ostatnio ciekawe modele bram dwuskrzydłowych widziałam tutaj:https://www.n(...)ondPage :) Mają wyjątkowo dobre rzeczy zrobione z jakościowo dobrych materiałów, a w swoich produktach używają najnowszych technologi :)
 • w temacie jakie ogrzewanie najlepsze?

  W: Porady
  Z tego co się orientuję, w tym momencie najlepszym rozwiązaniem jest właśnie zastosowanie odpowiedniego kotła grzewczego albo pompy cieplnej :) Ważne jednak jest by firma, z której kupujemy owo urządzenie grzewcze posiada dobrą renomę. Wiele pozytywnych opinii słyszałam o nichhttps://www.i(...)l/O-nas :)
 • w temacie Wyższe opłaty za prąd?

  W: Hydepark
  Powiem wam, że bardzo dużo zależy od dostawcy prądu! Ostatnio znajoma powiedziała mi, że zdecydowała się na zmianę dostawcy na http://rafik-pol.pl/tania-energia-elektryczna/ i w ten sposób faktycznie udało jej się zaoszczędzić dużo pieniędzy na rachunkach :) Ktoś coś o nich też słyszał?
 • w temacie Gdzie najlepiej szukać pracy?

  W: Lokalne
  Ostatnio miałam okazję korzystać z [url=http://phenix-agencja.com/]http://phenix-agencja.com/[/url] i znalazłam tam bardzo dużo ciekawych propozycji pracy :) Warto zajrzeć, bo mają oferty z różnych miast!
 • w temacie Która bluza?

  W: Babskie sprawy
  Osobiście bardzo ciekawe bluzy znalazłam na http://sklep.(...)6-bluzy :) Bardzo szybko doszła i nie było żadnych problemów z przesyłką. Jak dla mnie duzy plus! Poza tym jakościowo bluza ma także bardzo dobry gatunek :) Warto więc tam zajrzeć i może znajdziesz coś dla siebie ;)
 • w temacie Kantor online - polecacie?

  W: Hydepark
  Moim zdaniem kantory internetowe to w tym momencie bardzo dobry wybór. Z tego co wiem, warto jest skorzystać zhttps://ekantor.pl/ :) Z tego co ostatnio sprawdzałam z koleżanką, to mają najlepszy przelicznik w sieci.