• w temacie Dwumiesięczny areszt dla aktywisty LGBT

  W: Polityka
  No to jak, Michał czy Margot? Rozchwiana identyfikacja nie świadczy dobrze o delikwencie. Tacy często stają się dewiantami, seryjnymi mordercami. Takiego delikwenta najlepiej odosobnić, wyeliminować ze społeczeństwa. Lepiej zapobiegać niż sypać kurhany.
 • w temacie Pierwszy raz od 89 r. zaprzysiężenia prezydenta, bez kapusi i Targowicy , aż miło popatzreć ! :)

  W: Polityka
  ~shadow
  Ananke ~shadow Ananke Jakież ma znaczenie obecność tego czy tamtego? Wszystko z dykty i tektury, a Ty naucz się w końcu pisać."jakież" działy ci się POmyliły, słownictwo i ortografia to nie tutaj, ale szukaj dalej, może się czegoś nauczysz w końcu ! :)Jakże pokręconą ścieżką podążają Twoje myśli, z jakimże trudem przychodzi przelanie wspomnianych na wirtualne karty. Takoż owa ortografia ze słownictwem idąc pod rękę o Tobie jedynie świadczą w niepochlebnym świadectwie.
  Azaliż, błąkając się bezradnie PO jakichś działach nie gubisz sensu PiSania? :P
  Waszeć myśli jakoby w ciasnym puzderku uwięzione, bo wydostawszy się jakimś sumptem na wolność, jakoby panny pijane na weselnym przyjęciu się pałętają i na próżno wyglądać jakiegoś pomyślunku ! Zatem rzeknę po Staropolsku- towarzyszu przestańcie doopcyć bez sensu i nie na temat ! :)
  Ać by uwagi me na żyzną a urodzajną glebę trafiły, próżne to nadzieje. Cień, spod weselnego stołu okowitą sponiewierany próżno panien pijanych wypatruje. Zawżdy gdy Cień słabościom ulegnie, one o wodzie jeno i przaśnym chlebie w puzdro robakiem nadgryzione spoglądają, na próżno Cieniowych myśli szukając, tam siano jeno, mysim zębem znaczone :P

  W egzekutywie z Tobą nie zasiadałam, wódki ruskiej z Tobą nie piłam, więc swemi tytułami mego jestestwa nie obarczaj, towarzyszu :P
 • w temacie Mohamad Tawhidi islamski imam odwiedził Polskę. Co o nas napisał na Facebooku?

  W: Polityka
  DracoN Ananke Imam zdziwiony?
  Muzułmanie zamieszkują w Polsce od wieków, nasi i swojscy na stałe wtopieni w polski pejzaż.
  Gdyby pojawili się świeży muzułmanie, z nowej dostawy, z przydziału wyznaczonego przez pewna kanclerz, nie byłoby tak różowo.Ta pewna kanclerz nie brała udziału w otwarciu bram do Europy. Zrobili to wielcy przyjaciele ( m.in. Polski ) - Wuj Sam, Sarkozy, Berlusconi. Szkoda, że się nie chce pamiętać mniej chlubnych decyzji, Li. ;)Ty to wiesz jak mnie podejść :), jak tu z Tobą polemizować?
  Obawiam się, że jednak nie do końca masz rację, ja też. uj Sam, Sarkozy, Berlusconi, wspomniana Angela, pewnie nawet Putin wiecznie żywy są tylko wykonawcami rozkazów/poleceń.

  Świat staje się coraz bardziej skomplikowany...
 • w temacie Pierwszy raz od 89 r. zaprzysiężenia prezydenta, bez kapusi i Targowicy , aż miło popatzreć ! :)

  W: Polityka
  ~shadow Ananke Jakież ma znaczenie obecność tego czy tamtego? Wszystko z dykty i tektury, a Ty naucz się w końcu pisać."jakież" działy ci się POmyliły, słownictwo i ortografia to nie tutaj, ale szukaj dalej, może się czegoś nauczysz w końcu ! :)Jakże pokręconą ścieżką podążają Twoje myśli, z jakimże trudem przychodzi przelanie wspomnianych na wirtualne karty. Takoż owa ortografia ze słownictwem idąc pod rękę o Tobie jedynie świadczą w niepochlebnym świadectwie.
  Azaliż, błąkając się bezradnie PO jakichś działach nie gubisz sensu PiSania? :P