• w temacie Pierwszy raz od 89 r. zaprzysiężenia prezydenta, bez kapusi i Targowicy , aż miło popatzreć ! :)

  W: Polityka
  ~shadow
  Ananke Jakież ma znaczenie obecność tego czy tamtego? Wszystko z dykty i tektury, a Ty naucz się w końcu pisać.
  "jakież" działy ci się POmyliły, słownictwo i ortografia to nie tutaj, ale szukaj dalej, może się czegoś nauczysz w końcu ! :)
  Jakże pokręconą ścieżką podążają Twoje myśli, z jakimże trudem przychodzi przelanie wspomnianych na wirtualne karty. Takoż owa ortografia ze słownictwem idąc pod rękę o Tobie jedynie świadczą w niepochlebnym świadectwie.
  Azaliż, błąkając się bezradnie PO jakichś działach nie gubisz sensu PiSania? :P
 • w temacie Co się dzieje na Śląsku

  W: Polityka
  Autor tematu posiłkuje się doniesieniami mediów i rządowymi poczynaniami, można i tak.
  Nie ma wątpliwości co do istnienia wirusa, są wątpliwości co do jego działania. Śmiertelność utrzymuje się na stałym poziomie, wystarczy prześledzić oficjalne statystyki z poprzednich lat, cyfry nie kłamią, GUS nie bawiłby się w manipulacje, ktoś odpowiada za ogólnodostępne dane.

  Koronawirusy były, są i będą. Każdy badany może okazać się nosicielem bez jakichkolwiek objawów , a kluczem wszystkiego jest hasło "choroby współistniejące, resztę trzeba sobie dośpiewać.

  Jeżeli zanotowano nagły wysyp, przyczyna tkwi nie w weselach, wczasach czy spotkaniach towarzyskich, ale w niedawnych wyborach. Wprowadzone przez rząd strefy nie mają większego sensu. Ludność cały czas gdzieś się przemieszcza, kontaktuje między sobą przekazując takie czy inne mikroby. Tak zawsze było.
  Zamkną nas znowu w czterech ścianach? Wiele na to wskazuje.

  Rząd miota się w matni, którą sam stworzył. Absurd goni absurd, kolejne decyzje pokazują jeden wielki chaos. Z jednej strony kolejne obostrzenia lub powrót do starych, kontrole z szukaniem winnych i karaniem niewinnych, a z drugiej przedstawiciele rządu bez maseczek i zachowania stosownej (zalecanej) odległości i bezsensowne wytyczne dotyczące powrotu dzieci i młodzieży do szkół. Nad tym wszystkim nikt już chyba nie panuje, albo zbyt wielu bez pojęcia podejmuje wykluczające się decyzje, albo brakuje koordynacji.

  Ktoś boi się Śląska? Raczej reakcji górników na wieści o likwidacji tego ważnego sektora gospodarki.

  Sytuacja jest trudna, ale nie beznadziejna... włączajcie myślenie.
 • w temacie Nieodpowiedzialne zachowania prezydenta.

  W: Polityka
  ireneo
  Ananke Wspomniany Grodzki wypoczywał w kurortach - ogniskach zakażeń w czasie eskalacji plandemii. Po powrocie paradował bez maseczki i przed kamerami, i na senackiej mównicy. Udzielał się również w przedwyborczych spędach, widać go było wśród sztabowców, w tłumie oczekujących na wyniki wyborów i jakoś nie był ukryty za kawałkiem szmatki. Identyczne widoki prezentowały wszystkie komitety (wyborcze).
  Kto jeszcze ma czelność pleść banialuki na temat restrykcji i ich przestrzegania?
  Czy to tłumaczy skrajną nieodpowiedzialność tow.tow. Adrzeja D. i Mateusza M.?' Na kurortach był kiedy nie wprowadzono cowida19 Koronaeirus jeszcze nie zaatakował królestwa Jezusa i Maryi nad Wisłą. Nie widziałem by z ruch@dełkami obściskiwał się na wiecach.
  Postawa osobników z kręgów władzy świadczy tylko o błazenadzie jaka jest plandemia.
 • w temacie Pomoc operacja plastyczna

  W: Porady
  gość Ja was nie obrażam i nie krytykuje więc ogarnijcie się ludzie. Nie pomagacie więc nie komentujcie bez sensu bo olewam waszą krytykę My olewamy twoją kichawę i silikony.
  Kto szuka głupich, znajdzie ich całe zastępy. Jednak w tym miejscu będzie trudno. Za robotę się weź, wbrew pozorom brakuje rąk do pracy.

  Przynajmniej mogłaś założyć ściemę, że nos ci kibole połamali, a cycki do tego stopnia sflaczały, że przydeptujesz. Wtedy twoja prośba nabrałaby pozytywnego charytatywnie brzmienia.
 • w temacie .Już 2300 lat temu, na długo przed islamem

  W: Polityka
  Egipcjanie poszli na całość owijając mumie od stóp do głów. Dzięki takiemu zabiegowi zmumifikowany nieszczęśnik nie miał prawa podskoczyć ani żywym, ani na stancji u Anubisa.

  Oprócz szmat na twarzach można dostać stosowną aplikację na smartfona informującą kogo trzeba gdzie akurat peregrynuje zaaplikowany osobnik, taki historyczny postęp. Niedawno ministerstwo cyfryzacji chwaliło się jak to wie kto, gdzie, kiedy i ile czasu przebywa w przemieszczeniu. I nie chodzi tu tylko o tzw. zakażonych, ale o powszechną inwigilację.
  Nawet bez aplikacji.https://www.d(...)13.html
 • w temacie Telewizor jest moim pasterzem i nie brak mi niczego

  W: Hydepark
  Nad wprowadzeniem nowej religii od lat pracowano tworząc system oświaty kształtujący skarlałych umysłowo nieszczęśników. Niewielka część populacji nie pozwoliła sprowadzić się do poziomu zastraszonego przetrwalnika chłonącego siły życiowe z mediów.

  Fałszywa melodia płynąca z mediów ma dobrze przygotowanego adresata.

  Co do nowej religii w całkiem realnym wymiarze: po skutecznie przeprowadzonej akcji z plandemią i rozbiciem światowej gospodarki ma przyjść czas na stworzenie nowej, ogólnoświatowej religii. Ma ona powstać na bazie trzech największych religii świata z naciskiem na islam. Franciszek jest nastawiony optymistycznie jako czołowy gracz na scenie ekumenizmu a'la NWO.
 • w temacie Nieodpowiedzialne zachowania prezydenta.

  W: Polityka
  Wspomniany Grodzki wypoczywał w kurortach - ogniskach zakażeń w czasie eskalacji plandemii. Po powrocie paradował bez maseczki i przed kamerami, i na senackiej mównicy. Udzielał się również w przedwyborczych spędach, widać go było wśród sztabowców, w tłumie oczekujących na wyniki wyborów i jakoś nie był ukryty za kawałkiem szmatki. Identyczne widoki prezentowały wszystkie komitety (wyborcze).
  Kto jeszcze ma czelność pleść banialuki na temat restrykcji i ich przestrzegania?