• w temacie Ty skur**synu! - krzyczano do mnie z okien

  W: Hydepark
  firms
  Logos
  firms Miłego oglądania Logosie, po kiego nieustannie rzepo otwierasz skoro i tak koniec taki ...https://www.y(...)mb_logo
  Jesteś kolekcjonerem hobbystą czy to profesja -zbieranie takich filmów?
  Nie podoba sie? A moze wolisz klasykę pochówku, czyli łakomą dżdżownice wychodzącą pochowanemu z oka?
  Dżdżownice nie żywią się padliną. Być może wyjątkiem są truchła z wypchanymi słomą pustogłowiami.
 • w temacie Duńczycy naśmiewają się z Polaków

  W: Hydepark
  Logos
  ~best Polacy naśmiewają się z Logosa, bo nie przetłumaczy angielskiego tekstu konwencji stambulskiej poprawnie na polski, że konwencja stambulska ma chronić pedałów a nie kobiety. Ba! Ma chronić też 53 innych płci, poza żeńską i męską! Ba! Ten wuj logos nie wie nawet, że wuj piszemy przez ch!!!
  Nie nazywaj pisiorow Polakami, to tylko pokurczone ze strachu pisiory że tak powiem.

  Znani są jako najbardziej wystraszony gatunek na planecie, boją się wszystkiego.

  Green Peace, Grety Thunberg, Halloween, Harryego Pottera, Olgi Tokarczuk, elektrowni wiatrowych, Tuska, Merkel, Putina, Żydów, Egipcjan, Turków, Arabów, Afrykańczyków, pasożytów w cudzych odbytach, uchodźców, burzy z piorunami, bożego gniewu i plebanów.
  I wirusa w koronie...
 • w temacie Duńczycy naśmiewają się z Polaków

  W: Hydepark
  Dobrawa1
  ireneo Wedle tradycyjnej rodzinności (znaczy opartej o katolickie wartości) kto się lubi ten się czubi.
  Jakby nie lał to znaczyłoby ze nie kocha. Duńczycy nie znają prawdziwo-polskich tradycji i rozumienia wiary.
  Wszyscy potknęli się o próg i niczego nie insynuować.
  Ty naprawdę masz jobla na punkcie katolicyzmu. Logos nic nie wspomina, że chodzi o rodzinę katolicką...ty sobie dopisujesz. U ciebie wszystko co złe...to tylko u katolików. Natręctwo czy coś innego ci dolega?
  Starość... dziwacy powstają z biegiem lat.
 • w temacie Według WHO nie ma mowy o drugiej fali koronawirusa

  W: Hydepark
  Logos Keramek Logosiku wprowadzasz ludzi w błąd pisząc FAKE NEWS🤣😂🤣

  To oczywiście nic dziwnego skoro jesteś wrogiem Polaków i KK.

  Nie będzie drugiej fali pandemii koronawirusa, podało WHO. Tyle że nie ma się z czego cieszyć.
  Jak donosi Reuters, podczas wirtualnego posiedzenia członków WHO rzeczniczka organizacji, Margaret Harris, poinformowała iż nadal trwa pierwsza fala pandemii, zaś drugiej fali najprawdopodobniej nie będzie. A nie będzie jej dlatego, że koronawirus nie wykazuje się sezonowością, jaką większość z nas kojarzy z typowymi wirusami. Ustawicznie rosnąca liczba zachorowań pokazała, iż koronawirus lubi wysokie temperatury i wcale nie jest mniej aktywny w lecie.
  Teraz WHO mówi, że błędnie wyobrażamy sobie zakażenia koronawirusem jako wiele fal. Powinniśmy raczej patrzeć na nie jak na jedną wielką falę, to obniża
  ącą się, to rosnącą, która nie przestanie być groźna, dopóki zupełnie nie opadnie.Keramku nieszczęśniku, jako wróg oświecenia a przyjaciel głupoty krzyczysz hop zanim podskoczysz na kolanach.

  Wprowadzasz gawiedź w błąd z braku wiedzy a jesteś z tego dumny i nadęty jak podpity pleban.

  Nie mieszaj zdrowasiek ze statutem partii jaką wielbisz zaraz obok Jahwe bo głupio na tym wychodzisz co widać i czuć na forum.

  Jako człek nieźle ociemniony nie słyszysz proroctw narodowego apostoła Mateusza ani psalmów ewangelisty Łukasza.

  Odurzony biegłą znajomością obcego języka non stop robisz wtręty sypiąc słowem nieznanym -nie czynem, bo na czyny odrobinę odwagi potrzeba a sam wiesz że wyznawcy prezesa i biskupów w nieustannym i nieprzerwanym strachu egzystują najczęściej w pozycji kolankowo-łokciowej.W tym przypadku kolanowo-łokciowa nie ma znaczenia. Bardziej na tzw. pająka... na szelkach z żyrandola.
  Nieszczęśnik nie ma pojęcia skąd wzrost przypadków, a to proste, więcej testów = więcej zakażeń. Gdyby przebadać uprawy dyni i małosolnych ogórasów, byłaby hiper-mega-pandemia.
 • w temacie Wskaźniki szczepień niemowląt gwałtownie spadły podczas lockdownu

  W: Hydepark
  Logosie, doskonale wiesz dlaczego wskaźniki - statystyki tak wyglądają.
  Analogiczna sytuacja zaistniała w szpitalnictwie, drastyczny spadek zgonów. A jak już uda się kogoś wysłać na łono Abrahama, sprawa oczywista... wiadomy wirus + choroby współistniejące.

  Szczepienia? Najlepiej wychodzą w sadach. Można szczepić gruszki na wierzbie i śliwki na sośnie... bez wysypu aspargerów, autyków, powikłań i zgonów.

  Żeby nie było, dawniejsze szczepionki wyeliminowały wiele chorób zakaźnych. Dzisiejsze eliminują szczepionych delikwentów, taki klimat...
 • w temacie Kolejne wcielenie kilkukrotnie zbanowanego hejtera shadow15

  W: Do Admina
  Admminka Szanowni Forumowicze,

  tak, jak było tu wielokrotnie wspominane, zbanowanie jest najwyższym wymiarem kary. Jeśli widzicie Państwo wpisy, które naruszają regulamin, proszę o zgłaszanie ich do usunięcia.

  Pozdrawiam,
  AdmminkaHmmm... a ja tyle lat żyłam w nieświadomości myśląc, że najwyższym wymiarem kary jest kara śmierci.

  Sorki, nie mogłam się powstrzymać :D

  Czasem widzę wpisy i tematy ewidentnie kwalifikujące się do anihilacji, ale... to nie ma sensu. Pojawia się komunikat: wystąpił błąd, spróbuj ponownie czy coś tam. I mam to gdzieś.
 • w temacie Astmatycy mają lepiej?

  W: Hydepark
  Grzeszko Logos ~gość Samotność dokucza, ponieważ piszesz nocami. Zostaw sobie te rewelacje i nie zawracaj głowy inteligentnym ludziom. Ten artykuł jest jednym z wielu hipotez lekarskich, a tobie przepisanie go zajęło mnóstwo czasów. Nie wiem czy wiesz, że jesteś niemile widziana na forum? Kobieta samotna , narcyzka, która ma wszystkich za gorszych, nie może byč lubiana. Zawsze będziesz sama, ponieważ tacy ludzie tak kończą. Domyślam się że należysz do tzw." inteligentnych ludzi" o bardzo wysokim IQ.

  Czekaj cierpliwie na swoją cudowną szczepionkę a jak się pojawi szybko zapisz się w kolejce.

  Pomimo posiadanej "inteligencji" skupiasz się na autorze wątku wyszukując skazy. a nie próbujesz dodać coś do tematu.Śmiem twierdzić, że żadnej, naprawdę skutecznej szczepionki nie będzie. Sytuacja kształtuje sie podobnie jak w przypadku grypy, która mutuje z roku na rok i tak naprawde szczepienie na grype jest tyle samo warte, co wysmarowanie sobie pleców margaryną w nadziei, że w następnych roku nie pogryza nas komary.
  Wirus z Wuhan tez już mutował kilka razy i najprawdopodobniej mutuje dalej, tylko rządzący światem nie informuja o tym społeczeństw, aby nie siać paniki. Ale że tak się dzieje, świadczyć moze permanentny wzrost zachorowań w różnych częściach naszego globu. Wyglada to tak, jakby ludzie, którzy już sie uodpornili, nagle tę odporność, z nie wiadomych przyczyn tracili.
  Ale to nie sa żadne niewiadome przyczyny, tylko, zapewne, wirus mutuje i oni zarażają się nim jak zupełnie innym bakcylem. Ich organizmmy tych nowych mutacji SARS-CoV-2 nie znają.
  A zatem szczepionka to bajka, w którą mają wierzyc idioci i nic poza tym.
  Skuteczna szczepionka to lata badań, prób i testów. WHO otwarcie przyznało, że żadna szczepionka nie przechodzi właściwej procedury. Podobnie z wieloma lekami.
 • w temacie Astmatycy mają lepiej?

  W: Hydepark
  Martunia1980 Ja się w tym temacie nie rozeznaję więc jak specjaliści mówią, że tak jest to ja im wierzę. I to jest najgorsze, wierzyć we wszystko, co wmawiają.
  Dlatego trzeba szukać wiarygodnych źródeł informacji, porównywać je z rzeczywistością. Wnioski bywają zaskakujące.
 • w temacie Astmatycy mają lepiej?

  W: Hydepark
  Grzeszko Ja w tym temacie za bardzo sobie nie pogadam, bo z jednej strony wiem, że ten wirus zabija ludzi, a z drugiej strony jestem sceptyczny co do tych wszystkich zaostrzeń i terroryzowania społeczeństw w związku z ową pandemią.

  Pozdrawiam Autorkę tematu! :-)Dzięki Grzesiu :)
 • w temacie Lato i czas urlopowanie się zaczyna.:)

  W: Hydepark
  Kto szuka zgub, czasem je znajduje... znalazłam.
  Gdzieś zniknął Wodnick, zewsząd zniknął i nawet nie zdążyłam odpowiedzieć na pewien tekst.

  Teraz Gandalf? Szary, Biały czy Szalony?

  Nie dziwię się Brunetce, że mówi pas, czytałam Gandalfie Twoje teksty przed "gumowaniem", wielu czytało, ale dyplomatycznie milczą nie komentując. I ja nie będę komentować, moralizować, pouczać i co tam jeszcze. Milczenie najbardziej Ciebie zaboli, powinno.

  Słowo do Brunetki.
  Silna i zdecydowana może dużo zdziałać, są sposoby na prostowanie zakrzywień. Czasem warto zaryzykować skok w niepewność, czasem trzeba wyciągnąć dłoń i mocno złapać, i trzymać, i prowadzić.
  Sama musisz zdecydować czy warto... myślę, że tak. Nie mów pas, sprawdzaj...
  Pozdro :)