• w temacie Zakupione przez państwowe spółki KGHM i Lotos - m. in, maseczki, fartuchy i przyłbice nie...

  W: Polityka
  FonForman
  Keramek Wygląda na to, że to nie przypadek Chińczycy chcieli nas wykończyć. Sprzedjąc buble z certyfikatami.
  Wygląda na to że analfabeci są w PiS. A od czego są fachowcy d/s kontroli? Sprzedający zawsze chce wcisnąć towar, ale kupujący chyba ma oczy.
  Jak już to wtórni analfabeci. I pomyśleć, że oni wszyscy czytają co piszesz. I jak.
 • w temacie Zakupione przez państwowe spółki KGHM i Lotos - m. in, maseczki, fartuchy i przyłbice nie...

  W: Polityka
  Keramek
  Ananke Każdy normalny i zdrowy w szerokim tego słowa znaczeniu zanim dokona zakupu tysięcy egzemplarzy bierze najpierw, powiedzmy 100 sztuk na próbę i testuje. Jeżeli wszystko ok. zamawia wedle potrzeb i wedle odpowiednio skonstruowanej umowy, a przy odbiorze towaru wyrywkowo sprawdza pojedyncze sztuki. W razie natrafienia na badziewie albo odsyła dostawę skąd przyszła, albo nie płaci.
  Czy tego zakupu dokonywali goście po lobotomii?
  Według twojego przepisu to szybciej skończyłaby się pandemia niż sprowadzonoby cokolwiek

  Chinczycy to oszuści. To było porozumienie na szczeblu państwowym to wyjątkowy skandal dyplomatyczny. My pomogliśmy im kiedy zdychali jak psy pięknie nam podziękowali.
  zresztom jie tylko nam ale całej UE.
  To tłumaczy dlaczego była tak ogromna zachorowalność wśród personelu medycznego.
  W przypadku dostawy karawaną mułów i osiołków, na pewno. We współczesnych warunkach kwestia 3-4 dni.

  Sposób na pozbycie się konkurencji?
 • w temacie Zakupione przez państwowe spółki KGHM i Lotos - m. in, maseczki, fartuchy i przyłbice nie...

  W: Polityka
  Każdy normalny i zdrowy w szerokim tego słowa znaczeniu zanim dokona zakupu tysięcy egzemplarzy bierze najpierw, powiedzmy 100 sztuk na próbę i testuje. Jeżeli wszystko ok. zamawia wedle potrzeb i wedle odpowiednio skonstruowanej umowy, a przy odbiorze towaru wyrywkowo sprawdza pojedyncze sztuki. W razie natrafienia na badziewie albo odsyła dostawę skąd przyszła, albo nie płaci.
  Czy tego zakupu dokonywali goście po lobotomii?
 • w temacie Dlaczego wszyscy w PiS-ie tak panicznie boją się Kaczyńskiego?

  W: Hydepark
  promyczeksliczny Przeciez to proste Prezes Jarosław to twórca i szara eminencja PIS.
  Bez niego partia nie uzyska i nie utrzyma poparcia społecznego, oni doskonale to wiedza. Juz raz próbowali Ziobro i spółka wykołować prezesa i stworzyli własny klub bodaj i wrócił Ziobro z podkulony ogonem. Nie ma tu żadnej filozofii. To jak Samoobrona bez Leppera, nie istnieje.
  Podobna sprawa z PO. Bez Tuska to już rozkładające się truchło.
  Dziękujemy Schetynie, Kopacz i wielu innym.
 • w temacie Dlaczego wszyscy w PiS-ie tak panicznie boją się Kaczyńskiego?

  W: Hydepark
  "Przecież są wokół tego psychopaty ludzie stateczni i jak by się wydawało inteligentni, wykształceni, a mimo to nie podejmują żadnych kroków w kierunku, aby monowładztwu tego sklerotyka położyć kres". Jest ich wielu, inteligentnych i wykształconych, wspomnę tylko jednego... Macierewicz też?

  Prawda taka, że każdy partyjny guru otoczony jest dworem klaunów-wizjonerów chcących na swój strój zmieniać świat nie zważając na efekty. Brak odpowiedzialności za podjęte błędne decyzje, wynikającego z niedostatku zwykłego "chłopskiego pomyślunku" i zwykłej głupoty rozzuchwala takich. Różni Rostowscy, Pawlakowie, Macierewicze i inne polityczne tuzy, kto im dał przyzwolenie i kto ich rozliczył z działań?

  Powiesz: nieodpowiedni ludzie w nieodpowiednich miejscach-to fakt.
  Powiesz: trzeba zmienić ordynację wyborczą, żeby odpowiedni ludzie trafili w odpowiednie miejsca-ale jak?
  Tej zmiany mogą dokonać tylko ci, którzy okupują ławy poselskie albo huragan.

  Jeden chłop trzymający wszystko i wszystkich w ryzach, pachnie dyktaturą, ale to nie jest zła opcja. Jeden warunek: chłop nie może być samotnym frustratem z obsesją władzy nawet po trupach.
 • w temacie Żyj i pozwól żyć innym

  W: Hydepark
  Czytam i oczom nie wierzę. Wielu takich, którzy donosicielstwo mają we krwi, a zawiść to chleb powszedni, ale żeby piętnować ludzi tylko podejrzanych o coś tam? To może od razu lincz, albo stos?

  To nie jest wina otumanionych medialnym serialem strachu i paniki, to wina mediów i tych, którzy nakazali mediom takie działania. Działa strach, strach podsycany liczbami, przypadkami, maskami, zakazami i skazaniem na niepewność jutra.
  Chyba wiesz gdzie szukać winnych.
 • w temacie Tak WHO "załatwia" sobie ustawy w róznych państwach

  W: Hydepark
  Logos Ananke Logos Ananke Keramek To FAKE NEWS. WHO nie zapłaciło a przestrzega😂🤣😆

  Ani szczepionki, ani lekarstw na COVID-19 jeszcze nie wynaleziono, ale na Madagaskarze się tym nie przejmują, bo mają „cudowną” miksturę, która podobno przywraca zdrowie ludziom zarażonym koronawirusem. Choć Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega przed stosowaniem tego specyfiku, władze kilku krajów afrykańskich już złożyło zamówienia na zakup tej mieszanki ziół, której kiedyś używano do leczenia malarii.https://podro(...)58j8c8yW bardziej opornych przypadkach wkładają delikwentów na trzy zdrowaśki do pieca chlebowego jeśli takowy posiadają. W razie braku wystarczy zwykłe ognisko z bambusów i liści palmowych.

  Istnieje w świecie wiele naturalnych specyfików leczących praktycznie wszystkie choróbska. Jedne zapomniane, inne jeszcze nie odkryte.
  Nie wydawaj wyroków nad jeszcze niepoznanym. Co prawda, Łukaszenka lecząc chorych spirytusem i traktorami nie osiągnął jakichś spektakularnych sukcesów, ale kto wie, czy dosypując zioła do spirytusu nie byłby okrzyknięty cudotwórcą? :PŚwiat medyczny niedawno zachłystywał sie efektem działania dośc starey metody leczenia koronawirusa -chininą, czyli bardziej naukowo chininopochodnymi substancjami do walki z malarią pod nazwą Chinoliny.

  Będąc w Peru dowiedziałem się dużo więcej na temat chininy, np. to że naturalna chinina pozyskana z drzewa chinowego leczy wszystkie rodzaje malarii a nie jak szczepionki -tylko wybiórczo.Nie tak dawno ktoś rzucił hasło, że SARS-CoV-2 jest zmodyfikowany (malaria i HIV). Badania i próby dowiodły skuteczności leków anty malarycznych i anty HIV we wcześniejszym stadium zakażenia. Jeżeli znana od setek lat chinina działa, jeśli leki przeciw HIV przynoszą skutki to niewykluczone, że coś jest na rzeczy.https://www.g(...)em.html

  Jak już wspomniałam, Natura daje lekarstwa na wszelkie choroby, ale czy na te sprokurowane ludzkim majstrowaniem w genotypach wirusów również?Nie odnoszę wrażenia że ten wirus został "zmodyfikowany", jak na modyfikację jest żałośnie słaby w działaniu i oprócz dużej zdolności do zarażania a i zdolności do siania paniki na świecie -niczym nie różni się od wirusa sezonowej grypySłaby, ale w towarzystwie tzw. "chorób współistniejących" radzi sobie całkiem nieźle... donoszą media w codziennych sprawozdaniach.

  Przeglądam komentarze w rozmaitych zakątkach internetu. Coraz więcej głosów sceptycznych, coraz więcej ludzi dostrzega różne sprzeczności i zafałszowania. Czy nie za późno dostrzegają jak zostali zastraszeni?
 • w temacie Niemcy turlają się ze śmiechu patrząc na resztę kretyńskiej Europy.

  W: Polityka
  Logos Ananke Niemiaszki budowali według przestarzałych planów sprzed 13 lat i im wolno. Polska elektrownia Ostrołęka budowana na podstawie najnowocześniejszych technologii i wielkie halo. Podobno Zachód odchodzi od tradycyjnych metod wytwarzania prądu elektrycznego, wygasza elektrownie jądrowe i przechodzi na "zieloną energię". Czyżby wiatraczki (przestarzałe, drogie i nieekonomiczne) przestały się kręcić?

  Kolejny raz Niemcy pokazali kto rządzi Unią, nawet Francuzom zagrali na nosach.Też uważasz że wiatraki mordują postronnych?

  Szadoł zmaga się z nimi od roku, rzec można bohater w stylu Don KichotaPrzecież napisałam: przestarzałe, drogie i nieekonomiczne. Dodam, że na dzień dzisiejszy wyeksploatowane, co zrobić ze szmelcem?

  http://stopwi(...)9D.html

  Czy mordują nie wiem, wokół tworzy się jakieś pole elektromagnetyczne, wpływ na żywe organizmy będzie miało, o hałasie nie wspomnę. PZH zaleca odpowiednie odległości od ludzkich sadyb i przestrzega przed przypuszczalnymi skutkami. Więcej w linku.https://www.m(...)75.html