• w temacie Czas na trampki?

  W: Babskie sprawy
  Przepraszam, powinnam powiedzieć na zewnątrz, żeby osiągnąć jak największy kompromis :)
 • w temacie Sposoby na wykorzystanie fusów po kawie

  W: Porady
  Te wszystkie mieszanki spłukują się dobrze wodą czy trzeba używać jeszcze jakiś innych specyfików aby je usunąć :)
  egle
  Kajetana
  Andziaaa1 Próbowałaś go wykorzystywać w taki sposób? Jakie składniki jeszcze dodawałaś? Słyszałam, że miód ma dobre właściwości :)
  Kajetana Peeling do ciała.
  Poszukaj sobie w necie, nie chce mi się tyle pisać. Dobry ale bardzo brudzi wannę.
  O toprawda i skuteczniejszy niz te kupne. Tez lubie, a zima imbiru dodaje... no sprzatania jakby potem troche wiecej .. :)
 • w temacie Sposoby na wykorzystanie fusów po kawie

  W: Porady
  Próbowałaś go wykorzystywać w taki sposób? Jakie składniki jeszcze dodawałaś? Słyszałam, że miód ma dobre właściwości :)Kajetana Peeling do ciała.
 • w temacie Tłusty czwartek, na pączki.

  W: Hydepark
  Jak dla mnie to nie jest kwestia owczego pędu, a raczej tradycji i jej pielęgnacji. Skoro co roku w tłusty czwartek je się pączki to są kolejki, podobnie jak po karpia na wigilię czy inne specjały :). taie To nie średniowiecze ale atawizm czyli "owczy pęd" - (to jest takie podejście nie lubię pączkow ale wszyscy kupują to ja też!)
 • w temacie Donut czy tradycyjny pączek

  W: Babskie sprawy
  Faworki jem niestety tylko od czasu do czasu ale może dlatego, że u nas w domu w ten dzień od zawsze są pączki :)KiziaMizia Ja nie przepadam za pączkami ani donutami, w tłusty czwartek obżeram się faworkami :)
 • w temacie Jak budować zaufanie w związku?

  W: Uczucia
  Według Ciebie kobiety nie powinny pracować zawodowo tylko zajmować się domem i dziećmi?~Wes ~pojpojlkmjl Jestem z żoną 17 lat, NIGDY nie zajżeliśmy do swoich telefonów, maili, korespodndencji, portfela. Jak coś potrzebuje z portfela żony czy ona z mojego zanosimy go i podajemy. Znamy swoje hasla nawzajem do wszystkiego, upoważniliśmy się nawzajem do poleconych. Jak czekam na korespondencje np. z alledrogo na maila żony, to otwieram tylko te które dotyczą sprawy, NIGDY nie przeczytaliśmy nie swojej korespondencji, chyba że jak w tej chwili jestem za ghranicą i proszę żonę o otwarcie listu i streszczenie. ZAUFANIE to podstawa. To moja druga żona, pierwsza sprawdzała mi kieszenie portfel telefon, przeszukiwała dokumenty firmy, fakturyy, przelewy firmowe, związek nie przetrwał, oskarżała mnie o niestworzone rzeczy wyssane z palca. Ciekawe więc jak poznałeś drugą żonę!!! Pierwsza chyba miała powody żeby tak postępować....druga przecież sie jakoś znalazła...
 • w temacie Wesele - hucznie czy tylko dla rodziny

  W: Hydepark
  Musieliście zorganizować huczną imprezę skoro aż do teraz nie możecie wyjść z długów... Jeżeli chodzi o brak prezentów od gości to na prawdę brak mi słów. Jak można iść do kogoś na ceremonię i nie dać mu nawet małego drobiazgu... Sara04 Odradzam chuczne, sami zrobiliśmy na 45 osób, wzięłam kredyty, nie zwrocilo sie nawet w 1/10,ludzie przychodzili cala rodzina i od rodziny czterosobowej dostawalismy 250zl lub nic ze nie mieli teraz, ze przy następnym spotkaniu i nigdy nie zobaczyliśmy obiecanego prezentu, albo po prostu nic nie dali, nawet pustej koperty :-). minelo 13lat a ja od 13lat nie moge wyjsc z pętli długów. Prawie wszystkich widzialam po raz pierwszy i ostatni. W podróż poślubna nie pojechalismy bo nie było za co i byl kredyt na głowie za wesele z czkawka do dziś. Lepiej zrobic skromny obiad, pojechac w podroz poślubna i nie miec długów na nowej drodze życia.