• w temacie Ujawniono taśmy Kaczyńskiego

  W: Polityka
  Kaczyńscy to ukaraińscy żydzi, ich ojciec był katem Polaków, on to przyjechał do Polski i chłopców swych umieścił w filmie, a potem podpowiedział , że pomoże im dalej - wykształcenie jest sfabrykowane, najlepszym tego dowodem jest TRAKTAT LIZBOŃSKI. ich rządy są przestępcze, nielegalne . Kaczyński wyniósł na szczyty Dudę - następnego Zyda działającego na szkodę Polski. Nie ujawnił raportu WSI, ponieważ to wszystko tam jest napisane.
 • w temacie zakaz sprzedaży alkoholu w nocy

  W: Polityka
  Samorząd pytał mieszkańców mojego miasta czy chcą zamkniętych sklepów z alkoholem w nocy, szkoda, że nie pytali czy chcemy zamkniętych sklepów w niedziele. Tak, chcemy otwartych tych i tych.

 • w temacie UWAŻAM TO REFERENDUM ZA BEZSENSOWNE - ALE TAKICH ODPOWIEDZI UDZIELIŁBYM NA TE PYTANIA!!!

  W: Polityka
  ~gość Po co ci konstytucja skoro zrzekasz się w niej suwerenności?
  Nie tylko mi, ale wszystkim Polakom potrzebna jest Konstytucja z 1935r, która zawierała wpis, że władzę w Polsce może tylko pełnić Polak. Ta którą Kwaśniewski wprowadził jest nielegalna. A Duda właśnie dlatego chce organizować konstytucyjne referendum, bo doskonale sobie zdaje sprawę , że traci grunt pod swymi żydowskimi nogami.
 • w temacie Forumowe wyludnianie.... Co przyczyną?

  W: Hydepark
  Odeszłam z tego forum, dziś powróciłam, może na moment ... wiem dlaczego mnie nie było - rozmowy z ludźmi na fb są lepsze, bardziej merytoryczne, tematyczne, nie ma lansu głupoty i chamstwa, są ciekawe osobowości i artykuły, a tutaj tego po prostu nie ma.
 • w temacie UWAŻAM TO REFERENDUM ZA BEZSENSOWNE - ALE TAKICH ODPOWIEDZI UDZIELIŁBYM NA TE PYTANIA!!!

  W: Polityka
  Na wszystkie pytania NIE.

  Jestem za zamiana Rządu Przestępców, za końcem dzielenia Polaków i Rządu Polskiego na partie, a przede wszystkim popieram likwidację Konstytucji Kwaśniewskiego i przywrócenie Konstytucję z roku 1934.

  My Polacy z dziada pradziada powinniśmy wreszcie poprzeć Jana Zbigniewa hrabiego Potockiego, bo ujawnił prawdę - Kaczorowski wcale nie był prezydentem polskim na emigracji, było to oszustwo Wałęsy!
 • w temacie Boję się przedstawić chlopaka znajomym..

  W: Uczucia
  gość Myślę co będzie jak nie spodobają się sobie nawzajem, chcąc nie chcąc w naszym wieku różnica w latach jest widoczna a znajomych mam o dość dziecinnym zachowaniu co mi kompletnie nie przeszkadza, ale wiem też co inni o nich myślą.. a jeżeli będzie niezreczna cisza i 0 tematów? Jeżeli będzie nie potrzebna wymiana zdań i już ktoś sobie wyrobi opinię, a jeszcze mój chłopak jest dość cichy i spokojny i nie wiem jak to się spodoba reszcieOdłóż to spotkanie, nie umawiaj się na siłę. Poczekaj na chwilę, kiedy już nie będziesz się obawiała niczego ;)