• w temacie Izotek lek, działanie skutki uboczne

  W: Hydepark
  ~Julaa Ja się leczyłam Izotekiem... Może na początku.. po kuracji.. Było fajnie ale tradzik powrócił... A ile się nacierpialam podczas kuracji to tylko ja wiem...
  Teraz... wolę naturalne kremy i sposoby...
  Zamówiłam Sevolium... może mi pomoże....
  Też miałam sevolium i na prawę nie spodziewałam się jakiegoś szoku. Poczytałam że jest naturalny i bez chemii to brałam w ciemno. Tani nie jest ale ludzie też chwalili więc cieszę się że się nie przejechałam. Tak to normalnie wszystko mnie podrażniało i raziło co nałożyłam na twarz.
 • w temacie Znana artystka -Kora padła ofiarą księży pedofilów

  W: Hydepark
  Była fantastyczną artystka i to trzeba po prostu przyznać. Druga sprawa, ze dokument Sekielskich na prawdę otworzył puszkę pandory, która była zamiatana przez bardzo długi czas pod dywan. Mam nadzieję, że osoby, które krzywdziły dzieci pójdą siedzieć, a przynajmniej spotka ich sprawiedliwa ocena Boga, w którego tak bardzo podobno wierzą.
 • w temacie Co po liceum?

  W: Hydepark
  albo coś policealnego typu jakaś szkoła albo studia czy kursy. ważne by cały czas iść do góry a nie stać w miejscu :)
 • w temacie Szukamy pomysłu na wakacje

  W: Hydepark
  Może wyjechać do swoich braci Słowian na półwyspie bałkańskim? Ja myślę by odwiedzić Serbię i Chorwację :)
 • w temacie Czytnik e-booków. Warto czy nie?

  W: Hydepark
  No nie wiem, może jest to wygodniejsze, ale jednak jak się patrzy na zbiór książek w ebooku to nie jest to samo co normalna biblioteczka z książkami na półkach :)
 • w temacie Buatic - co myślicie o tym produkcie?

  W: Babskie sprawy
  Reszutka Nie wiem o co chodzi poprzedniemu użytkownikowi, ale chyba coś jest z nim nie tak, ze mu się na żarty wzieło... Do tego zmarszczki myli z pomarańczową skórką, ok :) Co do kremu to ja go mam od jakiegoś czasu i fajnie działa na zmarszczki. Na pewno już jakoś po 2 tygodniach widziałam, ze skora była bardziej jędrna i nawilżona :) Co do zmarszczek to na pewno się spłycają :)O rety, fantastycznie to słyszeć :D A skąd dokładnie się kupuje te kremy?? One są dostępne gdzieś w sklepach a jak tak to których?
 • w temacie Totalni kostem dzieci chcąż znów dorwać się do koryt !

  W: Polityka
  A jak inaczej mają nauczyciele działać? Na podobrą sprawę do co roku są matury, co roku jest koniec roku dla uczniów, więc akurat w tym zawodzie to trochę wszystko jest strasznie uczniami. Mi się wydaje, że im się nalezy większa pensja, bo na prawdę bardzo dużo robią by te dzieci wyrosły na mądrych ludzi, a na prawdę sami dobrze wiecie jak to jest mieć nastolatka w domu...